Самооборона.

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Hyligan, 10 лют 2014.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так Парубій і Оробець не пнулися ніколи в лідери, не ставлять перед собою завдання такого. Парубій не командир Самооборони, а координатор. Було інтерв'ю, він казав шо питав у сотників коли Український Дім штурмували чи можна це зупинити, ті сказали що "Тепер уже важко".
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мирний час так, але коли йде такий двіж як зараз, то очевидно вийде в верх той хто візьме не себе відповідальність. От кожен з трьох міг би легко стати "лідером опору" просто треба вийти і сказати:
    -Я знаю що робити, я відповідаю за ситуацію...ітп.
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    У пресі, рекламному бізнесі, виборчих комісіях також бувають нормальні люди.
    Тільки їх вже багато років зомбують словом "непрохідний".
    І те, що навіть ви повторюєте таку мантру, значить, що Майдан із його горизонтальною структурою ще не до кінця прочистив нам мізки від зомбування.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну от уявляємо собі, чивокуня подає у відставку. Оголошуються вибори. Парубій на ті вибори йде. І протистояти доведеться не лише кандидату від влади і Симоненку, але й "реєстровій" опозиції. Тут ше Порошенко попреться, Гриценко. Ше й Юлька з-за грат підсиратиме 100%, що то провокатор і розкольник. І піпл схаває.

    Я хочу помилятися...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Мартіні, досить мислити категоріями дореволюційного часу.
    Я переконаний, що ви ще три місяці тому навіть не уявляли собі, що сидітимете під ранок на барикаді під частиною ВВ?
    Я от точно не міг собі уявити, що буду з голими руками в компанії восьми людей бігати по Києву і шукати зграю з сотні гопників...
    Не міг собі уявити, що з благополучних Інтера і України, та навіть з болота УТ-1 будуть звільнятися редактори і журналісти.
    Що сотні людей будуть лізти під гранати і травмати з канапками, водою, медичною допомогою. Не кажучи вже про "актив" Грушевського...

    Насправді, якщо придивитися, то бойкот, блокування частин, відправку харчів, одягу спецзасобів на Київ організовують і пропагують лише три десятки людей. Але вони надихають сотні і тисячі принаймні частково брати в цьому участь.
    Так це і мало б працювати.

    Зараз - пік розуміння потреби в нових лідерах і в самоорганізації. Пік недовіри до стандартних партій.
    Пік ентузіазму робити щось самотужки.
    Якщо цим не скористатися - то матимемо повторення 2005-2006.
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якщо зараз, то 100% шо так і буде, але якщо місяців через 2-3, і в цей час він буде грамотно керувати Самообороною, а КТЯ тормозити і вимахуватись, то хто зна як буде....
    Але то всьо хФантазії...

    ---------- Додано в 12:35 ---------- Попередній допис був написаний в 12:33 ----------

    Блін, інтілігЄнти :mocking: Добре шо не знайшли :mocking: Взяти патики в руки їм бачте віра не дозволяє :)))
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ох, чуваки... Заздрю вашому оптимізму :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Не заздріть, переймайте ;)
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це згоден. Це навіть не категорії і не мислення, це українська народна розвага - прораховувати "сценарії", точніше інтриги, і рахувати гроші олігархів.

    Парубія вже на вибори відправили, теж українська народна звичка - лиш рейтинг перейде 1%, зразу відкривати свою партію з обмеженою відповідальністю і набирати штат, а самому - в президенти, а як інакше, хіба в середніх ланках потрібні люди з рейтингом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тільки хотів про це написати....Нема ж ніяких гарантій що Парубій буде кращим президентом чи наприклад Яцинюк. Одна справа керувати Самообороною і будувати барикади, інша керувати країною...
    Може просто на час двіжухи мав би вийти на верх чувак який знає що робити, і не дасть себе розвести "як котят".
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну, і ще не слід забувати, що це зараз на 100% вирішальна особистість президента. Якщо ми робимо відкат до конституції 2004, то порядність і професійність однієї особи вже буде на такий принциповий фактор, більше важитиме порядність і професійність 450 людей...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шось ми 80 днів робимо-робимо, так багато повітряних замків зробили, а тим часом десь в нетрях Мордору кипить зовсім інша робота, думаю по суті своїй діаметрально протилежна.
     
  13. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Як показав досвід, наскільки важить президент при конституції 2004 року, важить теж від особистості президента.
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    цікаве відео

    http://youtu.be/lFkeNTtmaEQ

    Хлопці багато чого говорять з образою, на емоціях, але справді організація самооборони було дуже погана (принаймі там де я бачив).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Трохи не в ту тему, але більш відповідної не знайшов...

    В сусідньому селі прийшли повістки всі (чутки) чоловікам від 40 до 60, медогляд в воєнкоматі, і пишуть в "якусь самооборону". Точно ніхто нічого не знає, але і нікого нікуди не забирають,поки що.


    Подзвонила тітка з сільради, чи не проти я записатись в самооборону, так як "не п'ю горілки", на питання для чого, які функції і вапше...Нічого не знає. Голова сільради сказав "щоб було кому дати зброю якщо шо" На моє зауваження що для початку здалося б навчитись нею користуватись, бо я і люфи від прикладу не відрізню, знизав плечима...

    Хто в курсі шо за фігня? То наші шось самодіяльнічають, чи така таємна операція по переходу на "швейцарську модель" :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    придуть хлопи на медкомісію на ту самооборону, а на виході воєнком буде особисто під підпис видавати повстку в армію і тут вже не відкрутишся мол не отримував.(((
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    наступна серія.

    хто дасть 100 євро, в армію не йде...


    Як можуть призивати, коли не було чергового призиву?
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Наврят чи, про армію ніхто не згадує, грошей не вимагають.
     
  19. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    А що завадить в випадку нової хвилі мобілізації приїхати военкому і домовитись про збір самооборони( навчання) і особисто кожному дати повістку на фронт?
     
а де твій аватар? :)