самогубство...

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем duncan, 16 січ 2008.

  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: самогубство...

    повністю згідна
    люди забагато на себе беруть вирішуючи кого відспівувати в церкві, а кого ні
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Molv

    Molv New Member

    Відповідь: самогубство...

    Можливо, що люди теж забагато на себе беруть, вирішуючи, чи жити їм, чи ні(?).

    Можливо, якби не заборона церковного похорону, самогубством закінчувало б значно більше людей.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: самогубство...

    Але ніхто не візьме на себе ЧУЖИЙ хрест.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: самогубство...

    Дуже сумнівно. Чи не байдуже, як тебе поховають? Особливо якщо в голові інші проблеми, та ще й такі серйозні, що призводять до самогубства.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Molv

    Molv New Member

    Відповідь: самогубство...

    Я мала на увазі минулі сторіччя.

    Один добрий лікар колись сказав мені, що не зможу вчинити самогубство,
    бо зупинюсь в останню хвилину.
    Хто зна, може саме ці слова мене ТОДІ спинили.
    Я ВДЯЧНА ЙОМУ ЗА ЦІ СЛОВА!
    Тому, через багато років, намагаюсь спинити інших.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: самогубство...

    А якщо людині надати свободу, любов, увагу? Хіба це не поверне їй здоровий глузд?

     
  7. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: самогубство...

    хто має надати?
    спасение утопающих дело рук самих утопающих
    інші можуть і не знати, що хтось тоне, частіше за все і не знають
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: самогубство...

    А хто взагалі може давати людині права?

    В мене логіка проста: мене ніхто не питав, чи я згоден, коли давав життя, то і я не питатиму, якщо захочу піти. В цьому світі смерть далеко не найстрашніша штука, є багато значно гіршого...

    Додано через 4 хвилини
    Як з християнської позиції не знаю. Думаю, що добре було б про це спитати в родичів вбитих: чи було би для них більшим гріхом, якщо вбивця покінчив життя самогубством?
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: самогубство...

    Самогобуство - ще один прояв природного відбору.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: самогубство...

    Яке б це не було стліття, але якщо людину хвилює, як саме його поховають, то важко уявити, щоб його голова була зайнята такими проблемами, які можуть спричинити самогубство. Це все одно що під час останнього обіду перед стратою влаштувати скандал, у зв'язку з неякісністю малюнка на тарілці.
     
  11. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: самогубство...

    не думаю
    іноді таку смерть вибирають далеко не найгірші і не найслабші представники людства
    і взагалі - сильніші захищають слабших, тому частіше вони гинуть перші, а слабші за їх спинами залишаються жити
    от вам один з варіантів "природнього" відбору :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: самогубство...

    Причиною самогубства може бути бажання своєю смертю комусь за щось відімстити чи насолити або страх бути покараним за неблаговидні вчинки особливо якщо самогубець є публічною людиною. Також бачила французький сюжет про кількох людей, які неодноразово вчиняли самогубства але їх врятовували, лікували у психіатрів, вони все ж померли. Мати однієї молодої жінки згодом змирилася і сказала, що таким був вибір її доньки...;)
    (добре що це гілка не про романтиків...)
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: самогубство...

    ми не будемо говорити про показуху.....
    різного роду емо і суїцидники....

    що таке самогубство?...
    право кожної людини розпоряджатися своїм життям, чи необхідність, коли приходить час, чи це недопустима річ?
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: самогубство...

    Моя думка збігається з дослідником цього явища - Дюркгеймом.
    А протиріччя-проблеми потрібно вирішувати, і допомагати тим, хто в них заплутався. Отже, плюсів у тому, що в людини такі проблеми я не бачу, лише - негатив.
     
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: самогубство...

    Я думаю що у деяких випадках самогубство здійснюється в стані коли емоції беруть повний контроль над людиною і вона вже не встані опиратись цьому імпульсу. Вибір і усвідомлення в цьому випадку відсутні. Діяльність головного мозгу притуплена до рівня подібного його діяльності підчас хвороби з дуже високою температурою (напр.коло 43 С) або клімаксу.

    В мене це було раз на декілька секунд. Імпульс (бажання) вистрибнути з восьмого поверху через вікно. Усвідомлення будь чого або почуття страху були відсутні. Імпульс був настільки сильний що опиратись йому би було не можливо враховуючи що він взяв під контроль весь орґанізм. Єдине що мене врятувало це те що через секунду інший ще більш сильний імпульс взяв гору над попереднім. Тоді в моїй голові пронеслось "я буду жити" і контроль над своїм тілом вернувсь також. Якби не цей другий імпульс не думаю що я був би живий і що я б що не буть встиг усвідомити; хіба враховуючи що час в подібних випадках розтягується то міг по дорозі вниз коли би було пізно.

    Якщо окрема людина під тим чи іншим тиском попадає під вплив такого імпульсу на довший час і по якихось причинах до тями не приходить... Тут судити тяжко... Добре якщо хтось є поблизу щоб зупинити...

    Особи які постійно "покінчують з життям" із за хандри або ще якоїсь біди це вже інше питання.

    Свідоме самовбивство або самопожертва явища більш рідкісні і вимагають не абияку силу волі.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Molv

    Molv New Member

    Відповідь: самогубство...

    Справа не в похороні, як у ритуалі.
    Не хоронили, бо людина, що вчинила самогубство, вважалась великим грішником, тобто їй грозило пекло.
    І страх перед вічними муками на тамтому світі міг бути сильнішим, аніж жах безвиході світу цього.

    Додано через 7 хвилин
    Звичайно, право.
    Але...
    Коли двоє за щось сваряться, то, здебільшого, причина сварки - у зовсім іншому.
    І важливо абстрагуватись від самої сварки, знайти першопричину і постаратись вирішити саме її.
    Так само і з самогубством.
    Можливо, замість нього є кращий вихід десь зовсім поряд,
    тільки треба подивитись у протилежний бік.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: самогубство...

    позитивно!
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Molv

    Molv New Member

    Відповідь: самогубство...

    http://health.unian.net/rus/detail/188051
     
  19. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: самогубство...

    Та отож! Справа у вірі в пекло, а не в обряді поховання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: самогубство...

    Залежить від дуже багатьох факторів.
    Відповідно до суспільства.
     
а де твій аватар? :)