самогубство...

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем duncan, 16 січ 2008.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я не беруся його судити.
    Нащадкам - то ясно що: приймаючи спадщину - приймай борги.
    Крім неповнолітних - цих не стосується. Але що йому робити було - запозичити ще мільйон ще й проценти - під наступний врожай, що сгине? Два роки нема дощів і снігу.
    Для агрохолдингів зроблено все, для таких - нічого. Може було б беспроцентний кредит років на надцять за таких обставин - це ж наявна ситуація, не бреше людина. Може тепер влада, парламент отямляться??
     
    Останнє редагування: 12 тра 2020
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я знаю один приклад самогубства - не дай боже знати. Це дівчина, яка в 18 взнала свій діагноз та вкоротила собі віку. Скільки років пройшло, а батькам незаживаюча рана. Хотіла забрати документи з вишу, бо дуже боліла голова від занять, а зам.декана її до студентської лікарні послала..Там лікар виписала ліки. Ліки купила, почитала і повісилась. Все вирішила сама, без батьків.
    І батьків засуджувати якось - чужа родина - темна справа. А дівчина була дуже гарна як людина, до того ж старанна в навчанні.
    Мати знала, що їй та вища освіта і стреси по стану здоров'я не потрібні, але свого часу наполягла. Тепер ясно, що дівчина знайшла б якусь неважку роботу і без навчань - була б жива. А може справа в чомусь іншому, хз.
     
    Останнє редагування: 12 тра 2020
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я розумію, що судити чи виправдовувати такий поступок - справа дуже складна і невдячна.

    Тому я і вибрав один аспект - а хто ж буде віддавати борги?
    Чому він не подумав за рідних? Чи їм також вкорочувати собі віку, бо не в змозі віддати ці борги?
    Думав тільки про себе, не брав до уваги майбутнє дітей.

    Зрешта, у нього ж були хоча і неважні, але все ж таки дві нирки і печінка з селезінкою. Чому він їх не продав, щоб покрити хоч частину боргу?

    Карочє, фермер казьол і егоїст.
    Туди йому і дорога.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я от думаю, що володарям паїв не так легко буде взяти ті свої тисячі з покійного. Чи будуть судитися з удовою покійного селяни за врожай, якого не було, - сумнівно якось. Справа має широкий розголос, не платитимуть рідні пайові, точно.
     
    Останнє редагування: 12 тра 2020
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Скоріш за все так і буде .

    Все одно фермер мудак, казьол і егоїст..
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щоб судити, треба поставити себе на його місто. От ви б що робили, припустимо?
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Грабанув би якогось олігарха;
    Потім, при виході в плюси, повернув би)

    А він, старий хрич, подібний форс-мажор мав би врахувати в першу чергу і підстрахуватися.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та справа в тому, що той форс-мажор вже два роки поспіль. Хрич іще й не дуже хрич)
    Землеробство - воно таке, ризикована справа. Може земельна реформа якось би вирішувала питання землеробів, але ті, хто раніше отримав багаті куски безкоштовно, користуючись владою, не дали нічого міняти.
    Тому для МВФ щось нашвидкоруч обрізане прийняли,та й те з 2024 року піде в дію. Такий шалений спротив олигархічних партій та їх каналів ЗМІ перемогти навіть великою партією неможливо, навіть при тиску з Заходу...цю мафію можна тільки очолити, що Порох і зробив. Коли олигархів будуть просто вбивати, інші олігархи підуть на те, щоб були правила однакові для всіх, але держава і населення були вищим приоритетом. У нас споконвічно вкладення олігархів у щось за пів року повинно бути повернуто до його кишені, в той час, як в цивілізованому світі це 7-8 років. І поміняти це дуже і дуже складно.
    Що робить Ахмєтов з тією зеленою енергетикою. Вже посли західних країн шлють листи- депеши, що не можна, ну ніяк не можна знижувати тариф зеленої енергетики, бо ніяких інвестиций вам не буде далі. Хай пропаде Енергоатом к дідькам, але повернути треба прямо зараз, чи підняти тарифи збіднілому за карантин населенню - їм байдуже. Віддай інвесторам - тут і зараз!
    Напринимали законів для олігархів - при Порошенко - а тепер маєте погрози. Чи посли грозять, чи шахтери бастують. А простим фермерам смерть вирішує їх проблеми (
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Silver bullet, ви пхаєте розмову до змін у кліматі, до економіки і політики)))

    А я дальше стою на своєму - свої борги треба віддавати самому.
    Або створити такі умови, щоб їх могли віддати близькі і рідні, але з ТВОЇХ (МОЇХ) ресурсів
    Не можна створювати проблем своїм рідним.

    зі

    Ви може будете сміятися, але в нашій шафі вже багато років висить мій нульовий костюм з непідігненими штанами, і в упаковці сорочка, труси, майка і шкарпетки)))
    Мешти, правда, я десь мусет позатамтого року забрав на забаву, та так і юзаю.
    Добре, що згадав - тре буде покласти нові у цей Веселий набір;
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    я вас зрозуміла. То, мабуть, настрій такий.
    Ми теж не хочемо дітям залишати проблем та боргів, і мої батьки не залишали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У 1845 році в Англії був прийнятий закон, за яким спроба самогубства каралася стратою.
     
  12. analityk

    analityk Member

    Є різні причини самогубства. Якщо самогубство вчинене під час війни для того, щоб уникнути мук - це одне, якщо в мирний час - це зовсім інше. Під час війни людині не залишають вибору і за вчинене самогубство відповідатимуть ті, хто створив такі обставини. В мирний час за самогубство відповідає виключно той, хто вчинив його. Якби самогубці знали, що чекає їх після того, як вони це зроблять, то ніхто не відважився б на такий крок. Біда в тому, що якраз ті, хто схильні до самогубства про наслідки самогубства слухати не будуть, а тепер ще модно в темі вказувати, щоб не згадувати про Бога, то про що можна говорити... . Петлю на шию і вперед, а там все почуєш і відчуєш... .
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Самогубство - це викинути ТЕ, що тобі дав БОГ.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У власному будинку знайдено мертвим відомого російського мільярдера і всю його сім'ю

    У російському місті Нижній Новгород у власній елітній квартирі було виявлено мертвими російського мільярдера Василя Мельникова та його сім’ю. Усі загинули від ножових ран.

    Як повідомляє "ТСН" з посиланням на російські видання, за версією слідства, директор великої медичної фірми “Медстом” сам убив свою дружину та дітей, після чого наклав на себе руки.

    Цей випадок стався невдовзі після того, як Мельников із сім'єю повернувся з відпустки, яку проводив на Мальдівських островах.

    Відпочинок бізнесмена був неспокійним — після запровадження санкцій через війну, яку розв’язав Кремль в Україні, його бізнес опинився на межі краху. Відомо, що його фірма займалася поставками до Росії імпортного медобладнання.

    Напередодні один із співробітників фірми отримав від 43-річного директора несподіване повідомлення з проханням поховати його там, де похована його мати. "Ключ під килимком, двері не ламайте", - також було написано в цьому повідомленні.

    На думку слідства, після цього чоловік вчинив страшний злочин – убив свою 41-річну дружину та дітей віком 10 та 4 років, а тоді наклав на себе руки. Повідомлення було прочитане лише вранці, після чого на місце трагедії було викликано поліцейських.
     
а де твій аватар? :)