Сайти м. Львів.

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем WayWay, 5 вер 2017.

 1. WayWay

  WayWay New Member

  Доброго дня:)

  Для одного проекту хочу дізнатись, які сайти Ви найбільше відвідуєте, конкретно Львівські сайти?

  Дякую за увагу. Буду вдячний за кожну відповідь.
   
 2. EvgenjaE

  EvgenjaE миється в бані

  Я найчастіше відвідую всеукраїнські сайти, цей форум та різні соціальні мережі. Що стосується суто львівських, то дуже рідко, навіть не пам'ятаю коли в останній раз. Хоча дуже часто дивлюся афіші фільмів, що скоро будуть показувати в кіно тут, це відноситься до львівського регіону.
   
 3. bostvl

  bostvl Well-Known Member

  leopolis.news, tvoemisto.tv - львівські новини.
   
 4. Zdenyk

  Zdenyk чайник

 5. leratima

  leratima New Member

  Друзі! Впевнена, що серед вас є ті, хто зацікавлений у розвитку міста! Я проводжу дослідження, або покращити Львівський портал мешканців https://egov.city-adm.lviv.ua/ . Це сайт, де можна залишити звернення до міської ради, записатися на прийом до посадовця і створити запит довідки на несудимість. Зараз ним дуже важко користуватись, там замало фунцій, але невдовці він перевтілиться завдяки вашій допомозі!
  Для того, аби покращити його роботу, я опитую людей "як би ви хотіли взаємодіяти з міською адміністацією?", "які послуги хотіли б отримати?", "які проблеми в вас виникають найчастіше?" і тд
  Далі на базі цих відповідей буде створений абсолюто новий зручний сервіс, що полегшить життя тисячам львів'ян.
  Я запрошую вас пройти 5-хвилинне опитування і допомогти своєму місту. Напишіть мені у приватні повідомлення, і я вас попитаю))
   
а де твій аватар? :)