Сайт гальмує впродовж кількох місяців.

Тема у розділі 'www', створена користувачем Andrijco, 15 лис 2017.

 1. Andrijco

  Andrijco New Member

  За остані кілька місяців мій сайт став працювати набагато повільніше (ніж раніше). Кількість відвідувачів знизилася в 2 рази. В пошуку в гуглі сайт тепер показується аж на пʼятій сторінці. Що мені робити? Що можете порадити?
   
 2. Signatura

  Signatura New Member

 3. Dimongr

  Dimongr New Member

  Не зовсім зрозуміло про що мова. Нехай вам спочатку ваш програміст подивиться в чому проблема. Можливо вам потрібно щось з запитами зробити. Якщо ж проблема не в сайті, тоді спробуйте змінити хостинг. У мене деякий час назад була схожа ситуація. Теж помітив що сайт почав повільніше працювати. Я дзвонив в саппорт uh.ua У перший раз мені порадили виправити SQL запити. А іншим разом збільшилася кількість відвідувачів, і стало більше файлів сайту, і мені довелося брати VPS.
   
 4. Jordana

  Jordana миється в бані

  Согласна. Начинать нужно с аудита. Обратитесь к профессионалам, они сделают все быстро и качественно. Вообще, любое продвижение должно начинаться с тщательной проверки страниц сайта на ошибки, скорость загрузки, ссылки, теги и многое другое. Это важно, ведь только после анализа можно оптимизировать сайт и разработать успешную стратегию продвижения. Можете на сайте компании Seomarket посмотреть чек-лист SEO аудита для сайта Все о SEO в вопросах и ответах! Я сюда обращалась для раскрутки своего интернет-магазина. Результат, скажу вам, впечатлил. Специалисты провели комплексное продвижение, благодаря чему мой сайт быстро попал в ТОП выдачи Google. А работа по оптимизации картинок позволила попасть в поиск по картинкам, что существенно увеличило продажи.
   
а де твій аватар? :)