Садисти

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Jurgen, 13 вер 2010.

  1. Jurgen

    Jurgen людина

    САДИСТИ

    Аби заволодіти коштовностями батьків своєї жертви, вимагачі відвезли молодого чоловіка додому, вдавши із себе його рятівників

    Візит до помешкання чоловіка, якого заледве знав, коштував Вадиму Вітольденку здоров’я. Упродовж одного вечора молодому чоловікові довелося пережити у чужій квартирі не тільки моральні приниження та фізичні знущання з боку захмелілого господаря та його гостей, а ще погрози вбивством, шантаж і навіть спроби зґвалтування. Про цей злочин „МК” розповіли у прокуратурі Личаківського району.

    Із В’ячеславом Даринцевим Вадим познайомився минулої зими на одному з форумів в Інтернеті. У молодиків виявилися спільні погляди, зокрема, стосовно музики. І якось вони вирішили обмінятися платівками. Невдовзі після цієї зустрічі В’ячеслав зателефонував Вадиму на мобільник:

    – Здоровенькі були! Ми з друзями застілля влаштували, чи не бажаєш приєднатися?

    – Я зараз у центрі, можу підскочити.

    – Тоді підходь за двадцять хвилин до Порохової вежі.

    Зустрівшись, Вітольденко та Даринцев подалися на вул. Лисенка, де в одному з будинків мешкав гостинний товариш. Уперше переступивши поріг його квартири, Вадим помітив за столом у кімнаті двох молодиків, котрі, голосно розмовляючи, щедро чаркувалися, а в куті за комп’ютером працював ще якийсь хлопець.

    – Це Леонід! Як завжди бореться з клавіатурою, – знайомлячи гостя із приятелями, жартівливо прокоментував В’ячеслав. – А за столом – Дмитро та Макс! Ходімо й ми до них.

    Обстановка у приміщенні одразу насторожила Вадима. Тут панував безлад: різні речі були розкидані, а в одному з кутів красувалася купа пляшок з-під пива та горілки. Розкоркувавши пляшку пива, новий гість почав мріяти про те, як би за першої-ліпшої нагоди забратися геть. Коли оковита закінчилася, В’ячеслав попросив Леоніда збігати до магазину по ще одну пляшку. За ним до виходу подався і Вадим, кинувши гостям:

    – У вас тут, мов у притоні! Я вшиваюся!

    Коли ж підійшов до дверей, перед ним несподівано виросла фігура В’ячеслава. Наказавши залишитися, він несподівано вдарив Вадима ногою в живіт. Майже одразу до нього приєдналися Дмитро та Максим. Кілька разів копнувши гостя, вони «переконали» його повернутися до столу. За декілька хвилин із черговою пляшкою повернувся Леонід. Застілля тривало. Але без гармонії – за лічені хвилини Вадимові знову дісталося. Ігор жбурнув у нього склянкою, утім, промахнувся. Це не сподобалося молодику й він зіштовхнув жертву зі стільця. Не встиг Вітольденко отямитися від цієї брутальної витівки, як перед ним знову постав В’ячеслав. Даринцев приставив до голови побитого пістолет й у присутності інших наказав йому піти з ним в іншу кімнату, аби задовольнити статеву пристрасть.

    – Я не стану цього робити! – обурився Вадим.

    – Тоді я тебе уб’ю! Вставай! – пригрозив у відповідь озвірілий чолов’яга.

    Злякавшись погроз господаря, Вітольденко понуро поплентався за ним. Поки Даринцев знущався над жертвою, Максим фіксував цю сцену на камеру мобільника. Коли усі повернулися до столу, В’ячеслав звернувся до Вадима:

    – От бачиш! У мене є відео, яке свідчить, що ти – гей! Якщо не хочеш, аби ми комусь ще показали цей сюжет, гони бабки!

    – У мене є лиш дешева мобілка та кілька гривень.

    Не повіривши жертві, лобуряки обнишпорили його кишені. Але нічого, крім простенького стільникового та десятигривневої купюри, не знайшли.

    Обурившись, вони знову кинулися на Вітольденка, а відтак В’ячеслав схопив ніж і заходився різати йому вухо. Почувши несамовиті крики бідолашного, садисти призупинили свої тортури й наказали написати розписку, нібито він винен їм дві тисячі гривень. Коли Вадим виконав їхню вимогу, В’ячеслав запитав його:

    – Ти в армії служив?

    – Ні! – відповів той.

    – Ну то я тобі зараз покажу, що таке дідівщина!

    Відтак захмеліла трійка продовжила гамселити свою жертву. Потому вони демонстрували нові «армій¬ські» екзекуції, чергуючи їх із чаркуванням. За якийсь час Даринцев пригадав про інше місце «служби»:

    – Коли мені було 17 років, я сидів у тюрязі. Там мене зґвалтував інший в’язень. А тепер я відіграюся на тобі!

    Незважаючи на те, що у Вадима були міцно зв’язані руки, він нарешті почав чинити відчайдушний опір. Не допомогло. Тоді, впавши на коліна, почав слізно благати насильників:

    – Відвезіть мене додому! У мене є коштовності. Що знайду – те віддам!

    Викликавши таксі, тріо, поки ще був час, подалося розпивати горілку, з якою з магазину саме повернувся Леонід. Цього разу вони переконали випити гранчак і Вітольденка.

    – Уже третя ночі! Що ти скажеш своїм предкам? Де так довго вештався й чому побитий? Думай! – виходячи з під’їзду, різко попередив про обов’язковість обачності В’ячеслав.

    – Скажу, що на мене напали гра¬біжники, а ви мене врятували, – на ходу вигадав Вадим.

    Через двадцять хвилин лиходії та заручник прибули до місця призначення. Відчинивши двері своєї квартири, Вітольденко впустив «рятівників» усередину. Далі розбудив матір і попросив знайти гроші, аби розрахуватися за таксі. Водночас непомітно передав їй записку із повідомленням: «Викликай міліцію!». Потому Вадим зайшов до батька й покликав усіх на кухню. Наповнивши келихи, почав розповідати якусь історію про своїх друзів, котрі сміливо перехопили ініціативу. Раптом Даринцев викликав Вітольденка у коридор, але матір, здогадуючись, хто насправді привіз сина, не випустила його з помешкання. Коли лиходії врешті подалися геть, господарі ще й не виявили годинника вартістю 250 гривень.

    Уже наступного дня В’ячеслава, Дмитра та Максима затримали співробітники Личаківського райвідділу міліції. Усіх трьох взяли на квартирі Даринцева, коли саме повернулися з прогулянки. Невдовзі вони постали перед Фемідою. Під час судового слідства їм було доведено пограбування, вчинене повторно й поєднане з погрозою застосування насильства, вимагання з погрозою насильства, умисне заподіяння фізичного болю та морального страждання шляхом нанесення побоїв, незаконне позбавлення волі й таємне викрадення чужого майна. В’ячеслава, Максима та Дмитра засуджено до п’яти з половиною років позбавлення волі.

    Георгій Стрілецький

    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-12
     
  2. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Жах.Чудовиська якісь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Юрґен,Ви мені пробачте,але дуже вже мені мою тещо нагадуєте. Та теж в ґазеті найуважніше перечитує сторінку з кримінальною хронікою,"фтелєвізорі" найулюбленіша передача - "Свідок"...до речі,її ше в 2-й ночі повторюють...то,абисьте знали... З хати місяцями ме висовується,бо то "треба гбиратисі",але,як в сусідньому під'їзді зарізали жінку,то полетіла,в чім була..."сі дивити"... Хм...таких багато... Просто подумалось:а нащо,для чого Ви тут вивалюєте цілі статті? Знаєте...щось нагадалось...якщо людина в лікарні,то їй здається,що ВСІ - хворі. Якщо людина в тюрмі - що ВСІ сидять. І теде. Просто поясніть...
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Jurgen

    Jurgen людина

    Я не ображаюся! Я не вивалюю, а розміщую найцікавіше - те, що стосується тематики. Є багато людей, яких цікавить така тематика. Більше того: головне показати читачу не лише те, що де сталося, а й те, що злочинців покарано, що все таки закон існує. Не було б цього, що є (яка б та міліція погана не була), ви не уявляєте, що ся б творило на вулицях. Ви би без пістолета чи вінчестера з хати б не вийшли. А хто Вам забороняє ставити свої теми у цьому розділі?

    А якщо керівництво форуму вирішить припинити з нами співпрацю, тоді я й не буду розміщувати! Для мене не рейтинг і популярність - головне, а щоб прочитали те, кому що цікаво. Скажуть податися геть - не проблема!

    Я не прагну самовираження, спілкування чи дискусії на форумі. Для мене головне донести людям думку. У розділі "Філософія та релігія" я виконав свою місію, наскільки це було можливо...

    P.S. Будь-яку тему можна закрити, якщо модератори так вважатимуть, а користувача - забанити. І я вважаю, що це цілком нормально. Проводити подальшу дискусію з приводу цього питання та будь-що коментувати не вважатиму за потрібне
     
    Останнє редагування: 14 вер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Закон у всі часи був,як дишло. Це аксіома. А постсовок цю аксіому довів до повного абсурду. Зараз в нас або "по закону",або "по доброму". Маю знайомого следака(колишнього),то казав мені єдного разу:"В мене,в кабінеті,акурат наді мною висіла шафа. А в тотій шафі папки. З висяками. Якби тоті висяки висипались мені на голову,я б не видрапався." Думаєте,брехав?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Jurgen

    Jurgen людина

    А хто каже, що брехав? У міліції знаю чимало людей, тому можу судити об’єктивно, як журналіст, так і як громадянин. Зараз висяків значно менше. От, скажімо, як донедавна виглядала ситуація по вбивствах. Замовні вбивства, звісно висять. Але цьогорічні - розкрито. Була публікація з цього приводу. Слідчі відділу з розслідування злочинів, скоєних проти життя, здоров’я, статевої свободи та статевої недоторканості особи, слідчого управління ГУ МВС України у Львівській області мають про що розповісти завжди:

    "У першому півріччі 2010 року слідчим відділу вдалося стовідсотково розкрити усі (32) вбивства, скоєні цьогоріч, більшість кримінальних справ щодо яких уже скеровано до суду. Тоді, як кожен із минулих років залишав по собі декілька «глухарів». Працівники підрозділу також розкрили 40 фактів заподіяння тяжких тілесних ушкоджень. У кожному четвертому випадку, на жаль, наступила смерть потерпілої людини..."

    "... вдалося розкрити три вбивства з минулих років, що були скоєні в умовах неочевидності, тобто без свідків. Одного з лиходіїв розшукували ще з 2003 року. Раніше судимий містянин зґвалтував, а відтак задушив п’ятнадцятирічну дівчину. Інша трагедія трапилася чотири роки тому під час чаркування в помешканні у місті Червоноград. Ще один злочин скоєно у 2005 році на території Галицького району. Пошуки вбивць цьогоріч увінчалися успіхом..."

    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-15-219

    А ось ще випадки!

    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-12-319
    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-12-218
    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-21-36
    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-14-306
    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-21-50
    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-12-189
    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-21-71

    Там не вказано, що ними ж розкрито скандальне вбивство підприємця, якого минулоріч розстріляли поблизу церкви Юра. І це лише крапля в морі. На диво, це один із небагатьох відділів, який ще працює. А щодо замовних вбивств - звиняйте! Сподіваюся, не забули, в якій державі живемо!

    P.S. До речі, критику про міліцію можна прочитати у розділі "Міліція кримінальна". Міліціянтів теж ловлять, причому на Львівщині не так погано, як три роки тому. Там усе написано. У нас із цим все ж іще не так погано, як в на східних теренах.

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

    Якщо цікавить якась конкретна тема, скажімо, по хабарництву, автокрадіжках чи наркотиках, можемо започаткувати (але наразі одна на вибір), або щось інше, якщо будемо мати якісь напрацювання... Пишіть і пропонуйте у рубриці або ж заходьте у профіль і надсилайте пропозиції на електронку
     
  7. Jurgen

    Jurgen людина

    Звиняюсь! Поки що пропонуйте у рубриці...
     
  8. VladimirVelikiy

    VladimirVelikiy Active Member

    Неприємно читати, тепер хоч буду більш обачніший
     
  9. Jurgen

    Jurgen людина

  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Чому тільки на 5? Вони ж потім вийдуть і то саме будуть робити. Нема справедливості.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ага... Тобто - сенс публікацій - "жить стало лучше, жить стало веселєє"? А, власне, завдяки чому?

    Швидко зорієнтувався товаріщь, що і як треба писати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Jurgen

    Jurgen людина

    А тепер багатьох садять по-мінімуму. "Бабкі решают всьо". Є такі, яких за великі гроші відмазують, навіть, якщо вони скоїли згвалтування. Багато синів депутатів посадили? На цей суд надіятися важко. Зате Суд Божий їх однозначно дістане. якщо в тюрмі не розкаяться...


    Із такою думкою не погоджуюсь. Як стало жить - читай трошки вище! Цих хлопців я знаю добре! Цьогоріч, просто у Львові не було скоєно замовних вбивств. Не виключаю, що в якомусь випадку могли знайти підставного, аби показники не опустити. І це один фактично ледь не винятковий підрозділ, де показник реально пішов вгору.

    Мене запитали

    Я лише відповів.

    P.S. До речі, я - не товариш (я взагалі мало кому товариш), а - християнин! Брехні не пишу. Якщо хтось збрехав із тих, хто дав інтерв’ю, це на його сумлінні. Я, здається, шановний Вас нічим не ображав. Але й сам образи не тримаю!

    ---------- Додано в 22:21 ---------- Попередній допис був написаний в 21:58 ----------

    А за хабар - в основному дають умовно й звільняють з посади - "велика радість". Пишу і знаю, що у більшості економічних злочинів дають... умовно! А це моральний садизм для держави!

    Влітку винесено вирок двом посадовцям із Жовківщини. Директора державного підприємства «Вінець Буд» засуджено до двох років обмеження волі, а його підлеглий отримав на півроку менше (обмеження волі - це не позбавлення -авт.).

    Обом підсудним було доведено махінації, пов’язані з кредитними операціями. Так, зокрема, Анатолій Н., працюючи на посаді директора ДП, підробив, на прохання свого підлеглого, довідку про доходи. У документі було вказано, що упродовж семи місяців (лютий – серпень 2007 року) Олександр М. отримав зарплатню у розмірі понад 15 тисяч гривень, хоча насправді його доходи не дотягнули й до 500 грн. Відтак уже за два місяці спритний підлеглий отримав у відділенні АКБ «ТАС-Комерцбанк» кредит у розмірі 10 тисяч гривень, а погасив з нього лише 1 тис. грн.

    У процесі слідства правоохоронці виявили за керівником ДП ще один грішок. Невдовзі потому, як його призначили генеральним директором підприємства «Почаївський вінець», спритник підробив власну довідку про доходи.

    Керівник ТзОВ «начаклував» собі у понад шість разів більшу зарплатню за півроку. Загальний розмір прибутку директора сягнув 19 тисяч гривень. Відтак «чаклун» отримав у відділенні АКБ «ТАС-Комерцбанк» позику на загальну суму 10 тисяч гривень, з яких повернув лише перший внесок.

    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-21-216

    А ще от таке!

    Влітку винесено вирок у кримінальній справі стосовно колишнього директора видавництва «Каменяр». Суд виявився надто милосердним до 62-річного львів’янина – за службове підроблення документів (унаслідок цього державне казначейство здійснило зайву оплату понад 125 тисяч гривень із бюджету), його звільнено від відбування строку за ґратами. Феміда «покарала» посадовця лише двома роками іспитового терміну.

    Досудовим слідством у справі встановлено, що восени 2007 року між Управлінням у справах поліграфії та телерадіопростору Львівської облдержадміністрації і видавництвом «Каменяр» було укладено договір про купівлю книг. Наприкінці року директор підприємства підписав рахунок-фактуру та видаткову накладну на виготовлення 18 найменувань видавничої продукції. Хоч угода передбачала друкування 6 тисяч 250 примірників загальною вартістю понад 172 тисячі гривень, насправді замовлення не виконали у повному обсязі. За повідомленням прокуратури Галицького району, до «фокусу» з паперами спритний директор вдався й через рік. Цього разу в нього не дійшли руки до дарування читачеві трьох із шести найменувань книг. Згідно з документами, до друку він нібито подав 2 тисячі 600 примірників загальною вартістю 78 тис. 140 грн.

    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-21-283

    А що казати вже про такого садиста?

    Ніколи особливо не дивувало, якщо літній чоловік залицявся до молодої панянки. Та коли пенсіонер починає хтиво чіплятися до малолітньої дитини, це вже, мабуть, крайня стадія збочення. На жаль, саме такий злочин скоєно нещодавно у Львові. Правоохоронці затримали 65-річного жителя вул. Стрийської за розбещення семирічної дівчинки.

    Бабця потерпілої дитини, Серафима Львівна (імена та прізвища з етичних міркувань змінено), та Митрофан Діденко мешкали як добрі сусіди. Літній чоловік жив у квартирі один й часто хворів, тож добродушна жінка іноді запрошувала його на обід. А якось попрохала учтивого діда пригледіти за малолітньою онукою, бо знадобилось вийти по покупки і до ЛКП.

    Зрештою, невдовзі вона поплатилася за свою доброту та довірливість.
    Спершу Митрофан спробував залицятися до своєї люб’язної сусідки. Та отримав гарбуза – жінка була до нього байдужою. Згодом сивочолий бабій надумав приглядатися до її... онуки. Й одного разу, коли Серафима Львівна залишила його зі своєю Ніночкою, він несподівано роздягнувся у присутності малої й почав демонструвати свою наготу...

    Слідство довело дідугану, що він роздягав дитинку та торкався до її статевих органів. А ще якось вирішив залякати, аби дівчинка нічого не розповідала мамі та бабусі. Зустрівши її на сходовій клітці, Митрофан схопив бідолашну за шию й пригрозив фізичною розправою. Ніна вирвалася з його рук і побігла додому. Та збоченець не вгавав – він забіг за дитиною у помешкання й, скориставшись відсутністю дорослих, кілька разів ударив її.

    Згодом, після затримання старого розпусника, гінеколог 2-ї міської дитячої лікарні виявила на тілі дівчинки почервоніння та подряпини – сліди від ударів та “спілкування” із лиходієм. А лікарі-психіатри під час її обстеження дійшли висновку, що вона не страждає психічними захворюваннями та може правильно сприймати обставини у справі й давати покази.

    Класний керівник Ніни та сусідка Серафими Львівни зауважили, що дівчинка, яка була життєрадісною та веселою, за декілька місяців до затримання Митрофана Діденка стала неуважною, розсіяною, знизилась і її успішність у школі. Дитина замкнулась у собі. Стан Ніни після реабілітаційного курсу із психологом невдовзі нормалізувався, однак, без сумніву, ця неприємна подія залишить негативний відбиток у її майбутньому житті, особливо під час формування особистості жінки. А дідугана-збоченця засудили за фактами заподіяння умисних легких тілесних ушкоджень та розбещення неповнолітньої до п’яти років позбавлення волі. Втім, чи справедливим є покарання за такий страшний злочин?

    До речі, пацикам із матеіралу про садистів так і не довели, що організатор змусив бідолашного хлопця займатися з ними оральним сексом (це з певних міркувань у статті не вказано) та намагалися його згвалтувати неприроднім способом... Ось так!

    І що тут казати? Та яка там справедливість...
    "Наш суд - самий гуманний суд в мире!"
    Цитата з кіношедевру "Кавказька полонянка"
     
    Останнє редагування: 17 вер 2010
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Знайомо....

    Садисти в міліцейській формі.

    [​IMG]

    Садисты в милиции: в МВД сознаются в пытках
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Jurgen

    Jurgen людина

    Мені особисто розповідали, що в одному з райвідділів області, аби вибити покази під нігті пальців рук пхали шило! Багато людей розповідало, що в ізолятор тимчасового тримання краще не потрапляти!

    Хоча, коли б’ють гвалтівника дванадцятирічної дівчинки або вбивцю, який зарізав рідну матір чи закопав до смерті рідного батька... шкодувати, принаймні, не стану! Це не менш страшніше, ніж міліцейський садизм, описаний у темах "Міліція кримінальна" та "Наша міліція нас береже"

    Втім, залишаюся при власній думці. У міліції, як і в інших професіях є й добрі так і погані люди! Просто саме статус цього правоохоронного органу та межа відповідальності перед людьми й привертає особливу увагу громадськості!
     
  15. Miknero

    Miknero миється в бані

    Дивно, що взагалі якісь карні справи порушують. Бо то напевно "Чиїсь" інтереси зачіпляє, а не простих львів'ян. Останніх просто годують відписками.
    Правоохоронні органи в Україні дуже заангажовані і роблять тільки те, що вигідно владі. Наказали Гонгадзе завалити, завалили. Наказали ту справу розслідувати, розслідували та на небіжчика списали... Повний бєспрєдєл з показухою. Суди, мєнти та прокуратура інтереси простих громадян не тільки не захищають, але й прикривають кримінальних злочинців від гніву народного та самі є найнебезпечнішими злочинцями бо діють під прикриттям закону. (То було про їх статус, а далі фантастичні пропозиції).
    В самий раз їх розігнати та дозволити народу носіння вогнепальної зброї. І на кожну люфу фотоконтроль поставити з миттєвою відправкою у мережу інтернет, у спеціальну базу, після кожного пострілу. Немає фотоконтролю - кримінальна відповідальність. А як завалив ніщєброда (файний знімок) - Орден Зоркого Бєркута... [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 вер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  16. Jurgen

    Jurgen людина

    Вважаю найбільш корумпованими суди та митницю. Навіть СБУ та прокуратура мені здається, більш корумпованою. Адже чомусь "мєнтів паганих" ловлять і таки судять а жодного працівника прокуратури та СБУ цьогоріч не спіймали. Лише минулоріч затримали колишнього прокурора Залізничного району. Подейкували, що за сексуальне домагання до підлеглої. Аще ніби ДТП скоїв. То він нібито зараз в обласній прокуратурі працює. Хоча і на них я не наїжджаю. Адже риба гниє з голови!

    До речі, чимало карних справ міліції таки порушує (принаймні знаю, що не розкривають в середньому кожен п’ятий-шостий злочин). Відтак скеровують до прокуратури, звідки не всі справи доходять до суду. А вже у суді чимало, переважно економічних злочинів, осідає надовго: когось виправдовують, комусь дають умовно. Чимало працівників слідства, карного розшуку та служби боротьби з економічною злочинністю скаржилися на прокуратуру, а особливо на суд. До слова, кримінальна справа, порушена за фактом кидання пайовиків львівської компанії "Інвестиції. Маркетинг. Консалтинг.", власники якої кинули більше сотні людей на 3 мільйони гривень, три з половиною роки слухається в суді...

    До речі про суди. Хто не читав у рубриці "Міліція кримінальна", прошу ознайомитися:

    http://mk.lviv.ua/index.php?level_path=0-5-12-298

    Я не захищаю міліцію. У мене в багатьох знайомих, у тому числі в мене, свого часу вкрадено мобілки. Жодну із них так і не знайшли... А в колеги по роботі обікрали три роки тому квартиру. Злодіїв теж не знайшли. Щоправда, мою квартиру колись давно двічі "почистили", один раз таки зловмисників затримали. Телевізор "Електрон", який викрали у 1994 році, досі працює, дякувати Богу!
     
    Останнє редагування: 18 вер 2010
  17. Jurgen

    Jurgen людина

    Шановні модератори! Можете мене забанити, а всі мої теми закрити, як Ви це зробили з низкою тем у розділі "Філософія та релігія", а заодно мою кнопку видалити. Певен, що люди багато почерпнули з того, що їм намагався донести аз волею Божою. Хай тепер вдарять мене й у праву щоку! Я не боюся. Я лише Бога за свої гріхи боюся...
     
  18. Jurgen

    Jurgen людина

    Мою відповідь форуму читай

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=704439#post704439
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Юрген...ви ся образили....:sad:
    Ну пробачте...я вчинив,як закінчений садист....:dntknw:

    Прошу вибачення....:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Навіщо бити?
    Іноді достатньо заказати Богу молитися - лоба розіб'є. Сам.
     
а де твій аватар? :)