Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Точно так як і ви.
    Я ж вас попереджувала щоб ви не маніпулювали. Ви задали такий тон розмови і я не проти з вами так спілкуватись, бо маю час і натхнення.
     
  2. tea man

    tea man 茶人

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    то є гасла, давайте конкретику.
    Є наш офіцер прикордонник і є грузин Саакашвілі. Має право цей жирненький грузин ображати українського АТОшника, чи не має.

    почнемо з того, що грузин його не знає і вперше бачить.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]


    Грузинське МВС розправляється з опозицією за часів Саакашвілі.


    Як Вам? Правда класно?
     
    • Баян Баян x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тоді попрошу в студію про трильйони Порошенка в офшори.

    Але ви зауважили, що всі тут прихильники Саакашвілі відбілюють Міхо... гаслами проти Порошенка.

    Як вам попередній мій пост?

    Саакашвілі давав наказ, чи він про це нічого не знає, як Янек?
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Как конфискованные миллиарды Януковича раздали друзьям Порошенка
    якщо будете валяти дурня - сенс з вами дискутувати.
    Які приклади ще вам потрібні, якщо в банку президента надприбутки?
    Банк Порошенко растет быстрее рынка

    Щодо монополістів, то де боротьба з ними? Ви щось чули? Експерти кажуть, що тарифи з неба взяті - хто і коли буде пильнувати це неподобство?

    Тарифы для населения взяты "с потолка" - Интернет-агентство "ИСТОЧНИК"
    Сговор между правительством, некоторыми депутатскими корпусами и монопольными компаниями привел к завышению тарифов на жилищно-коммунальные услуги для населения минимум в 2 раза, а на нормы теплоснабжения - в 3 раза.

    Об этом сегодня сообщила первый заместитель главы Киевской областной партийной организации ВО "Батькивщина" Елена Бебешко на пресс-конференции в УНИАН.

    "Проведя детальный анализ тарифообразовательной политики правительства, мы смело можем утверждать, что тарифы для населения завышены минимум в 2 раза, нормы теплоснабжения - в 3 раза. Сговор между правительством, монополиями и некоторыми депутатскими корпусами - это своего рода геноцид украинского народа", - заявила Елена Бебешко.

    Как сообщил участник пресс-конференции депутат Сергей Нефёдов, в Киево-Святошинском районе была создана рабочая группа для проверки тарифов.

    "Проверка показала, что дома, в которых не установлены счетчики употребления тепла, платят на 5 грн больше за каждый квадратный метр жилплощади весь отопительный сезон, а это 6 месяцев, чем дома, где счетчики установлены", - рассказал депутат.

    Таким образом, по подсчетам рабочей группы, население Украины за отопительный сезон переплачивает 25 млрд грн.

    "А теперь давайте вспомним субсидии. Государство в этом году выделило 25,5 млрд грн на их выплату. Получается, что эти выплаты население получает за свои же деньги. В чем же помощь? Субсидии - это не более чем блеф, экономическая ошибка и чистой воды популизм", - подытожила Елена Бебешко.

    "Все средства хороши". Я же говорю, что залезли в карман населения уже даже не по локоть, а по плечо...скажите еще, что президент не в курсе или против этой наглости. Монополисты все в его руках. Но это его круг.
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Миху, нашо ви ото себе позорите? Це фото 2011 року. Хоч гугліть для перевірки перед тим як брати інфу у радника Авакова.
    Міхо розганяв ватніків на чолі з путінською сучкою Ніно Бурджанадзе. Шкода що гумовими кулями, бо та ватка каже що Крим рузький. Чи ви теж так вважаєте?
    Ото вам що вікі про неї каже Бурджанадзе Ніно Анзорівна — Вікіпедія
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

  9. tea man

    tea man 茶人

    То є корупція, з якою нібито бореться президент.
    Є українець грузинського походження Саакашвілі.
    Генерал - злочинець, бо виконує злочинні накази. І буде за це відповідати згідно закону.
    Посади такого рівня роздають(або продають) лише людям без честі і совісті. Порядна людина там і дня не пропрацює.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Тупо Тупо x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Супер. Можна стріляти в путінівську Юлю? Чи там на чолі писало в Ніно, що вона ватна? Чи досить повісити ярлик і можна стріляти?
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чим доведете, що українець?:)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто сказав? Чайний хлоп?
    Перепуск людини без документів через кордон є злочин? Чи грузину можна - іншим - зась?
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Можна. Тіко перед тим в кума путіна. Чи його нізя?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    так стріляйте, хто вам не дає?
    :bye2:
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Та в мене пістоля нема. Каже Порошенко і Аваков що мені дешевих машин і пістоля не можна чомусь.
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    І ще одне питання мене цікавить. Чи подав хоч раз руку Саакашвілі пукіну після того як той напав на його країну. Бо я в гугля питаю на різних мовах, а він мені щось не те видає.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ми ще чашу 1917-го не допили, а ви вже за Яника мрієте...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. tea man

    tea man 茶人

    Злочином є псевдомінування кордону. Злочином є примус підлеглих брати хабарі. Злочином є передача коштів, отриманих злочинним шляхом, високопосадовцям у Києві.
    Чи ви думаєте, що так буде продовжуватися вічно? Чи ви знову бажаєте людської крові?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Перевірила на миротворці чи є Ніно ворогом України через підтримку анексії Криму. Ні :dntknw: Геращенко вважає що все ОК.
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,дивні форумчани, накинулися на Миха,так як колись весь совіцький нарід на Стефана Андрійовича за звязки з німцями...Ой,різне в нас мишлення!

    Катрен про східняків і галичан

    Любі мої форумчани,
    я вас прошу тихо:
    - Не порівнюйте ви Міхо,
    із форумним Михо!
    Один щирий галичанин,
    не глупіший президента,
    другий гра пана з Вкраїни
    й її резидента!
    Ціхо,ціхо,не скачіть -
    зріжетеся ж в одну мить,
    як просвітиться таке-е-е...
    що ні ку-ку-рі-ку,
    і ні бе-й-ні-ме!
    В галичан свої проблеми,
    ну і розуміння...
    в східняків же навпаки -
    нема свого вміння!
    Із розкритим писком
    на Майдани бігать,
    опісля після поразки
    напиться й поригать!
    Отаке воно у нас
    різне розуміння...
    у одних від досвіду,
    в інших від невміння! :preved:

    l_a1097292.jpg
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
а де твій аватар? :)