Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Людський фактор входить в змінну "обставини". Обставини - це і "начальство зверху", і "підлеглі знизу", і "місце дії" і взагалі - все-все крім виконавця, який залишається тим же, що і в "перших" обставинах.
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну тоді, Михо нічим нам не допоможе, бо і інший час, і інша країна...
    Виходить, що повторити результат взагалі неможливо, бо обставини ніколи не можуть бути ті ж самі :pardon:
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А не обов"язково, щоб обставини були точно ті ж самі, що і в Грузії.
    Обставини можуть бути іншими, але не мати значення FALSE.

    Наприклад, якщо ми вже вдалися до математичної логіки:

    TRUE&(10>0) = TRUE і TRUE&(7>5) = TRUE
    Другий операнд виразу змінився, але має значення TRUE. Тому і весь вираз має значення TRUE.

    Перекладаючи на звичайну людську мову: Обставини, в яких діє Саакашвілі, можуть бути іншими, але сприятливими для досягнення результату.
    Наприклад, крайній випадок: у новому скликанні ВР прихильники Саакашвілі мають конституційну більшість і формують уряд, який виконує розпорядження Саакашвілі.
    Розумію, що це - нереально, але служить як приклад інших, відмінних від грузинських, обставин, але сприятливих для реформ, яких прагне Саакашвілі.

    Можуть бути і менш радикальні обставини, сприятливі для втілення в життя задумів Саакашвілі.

    "Во, куда я загнул!"
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Мой дядька сказал, што єго шурін відал как барін канхвєту єдал поетому он знаєт что такоє шакалад":yahoo:

    @Мих, шо ви тягнете сюди інфу через треті руки? Я на попередній сторінці вже це інтерв"ю постив. Пощу ще раз, спеціально для вас ;)

    Можете послухати з перших рук і взнати, шо Міхо казав, як він це казав, і чи казав взагалі ;)


    View: https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/videos/1455096847854025/
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    На мою думку, які завгодно події, що сталися, можна описати математичною формулою. Але, жодна формула не визначить наперед майбутні події.
    Лише в рамках "жіночої" теорії ймовірності: 50\50 - або станеться, або ні :)))
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Давайте, подискутуємо. Тим більше, що тема - про Саакашвілі в цілому і про те, балабол він чи людина дії - зокрема.

    Давайте, я наведу ще пару прикладів. Не в якості доказів, тому що аналогії не є доказами, а лише іллюстрацією думки.

    Отже, припустимо, якась людина навчилась грати на музичному інструменті самостійно, наприклад, на баяні. Грає "Політ джмеля" Римського-Корсакова. А потім заявляє, що зможе навчитися грати на фортепіано. Можна такій людині вірити, чи - балабол? Для мене відповідь очевидна - зможе.

    Інший приклад. Хтось вивчив мову програмування і написав багато практичних програм на цій мові, керував колективом тих, кого він підібрав собі сам. Тепер він каже, що зможе вивчити іншу мову програмування і написати багато корисних програм, причому, якщо йому дадуть можиливість підібрати собіпідлеглих, що вміють програмувати, то він напише з ними набагато більше. Є у Вас сумніви, що при сприятливих обставинах йому це вдасться? У мене немає.

    Але якщо підлеглих йому нав"язали (дісталися у спадок), вони сидять в інтернеті і "лайкають котиків", а звільнити їх не можна - начальство не дозволяє, а того, хто все-таки допомагає йому працювати і хоче працювати, звільнили з роботи, бо з директором у коридорі не привітався, вдень виключають електроенергію, хтось вкрав технічну документацію, не заплатили за інтернет, і потім глузують: А що ж ти наобіцяв, а нічого не зробив? Балабол!

    От приблизно я так бачу ситуацію із Саакашвілі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Теоретично - може. Та чи навчиться?

    Це рівень дитсадочку. А рівень топ-менеджменту, до якого належить і Саакашвілі, передбачає, в тому числі, вміння розрулювати й за приведених умов також.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    якщо ви вивчили англійську, то зовсім не означає, що ви вивчите монгольську.
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Зрештою, час покаже. Я теж дуже симпатизую Саакашвілі і дуже хочу сподіватися на те, що він створить зміни в моїй країні. Але, так боюся розчаруватися...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Є такий собі Стів Кауфман. Він знає чи то десять, чи то 12 мов. В тому числі, таких різних, як китайська, румунська, польська. Українську він вивчив кілька років тому, коли йому було далеко за 60 (шістдесят років). І як він нею розмовляє, Ви можете переконатись особисто.

    Зараз він береться чи то за турецьку, чи то за арабську. Ще остаточно не вирішив. І коли йому сказати, що він не вивчить турецьку, бо якщо він вивчив російську, чеську, польську, українську, японську, корейську, то це не означає, що він зможе вивчити турецьку, то він просто посміється з такого твердження, і я також разом з ним.

    Ви навели дуже невдалий приклад із області, в якій вам мало що відомо, тому як то кажуть "мимо".

    Я особисто непогано знаю англійську і німецьку (хвалився неодноразово, що на перекладах з цих мов свого часу заробляв офіційно гроші). Зараз взявся за турецьку (ну, не зовсім зараз, минулого літа), і я впевнений, що її вивчу, якщо не завадять дуже критичні об"єктивні причини - класичний "кірпіч на голову". Про мій прогрес в турецькій можете почитати в Мовному розділі.
     
    Останнє редагування: 23 лют 2017
    Reason for edit: граматичні і стилістичні помилки
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Саакашвілі повністю себе вичерпав, коли заявив про обєднання свого руху до Садопомочі. Тепер будуть разом сміття утилізувати. :)))

    Критика вона завждм є легшою, ніж щось вартісне зробити. Міхо це зрозумів на прикладі Одещини і пішов легким шляхом.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Самопоміч візьме владу в свої руки і Гройсман сам буде львівське сміття до Вінниці возити, а Синютка буде йому те сміття ґральми накидати :)
     
    Останнє редагування: 23 лют 2017
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Саакашвілі - невичерпний.
    Запишіть собі десь, щоб не забути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я знаю.
    Повірте, знаю краще, ніж ви.
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та у Львові Самопоміч вже є при владі і сміття тут же...
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та я ж кажу, тільки Гройсмана з прем"єра виженуть - зразу Львів почне очищатися
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Забруднюючи інші області?
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, у вас щось з пам"яттю чи з увагою?:scratch_one-s_head:

    Кілька дописів назад я писав "Гройсман сам буде львівське сміття до Вінниці возити, а Синютка буде йому те сміття ґральми накидати :)".

    Там у Вінниці шикарна смітярка, все буде без шуму і пилі ;)
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)