Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    100% не до Вас і не до мене
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я поміщую інформацію сюди, бо це стосується Саакашвілі (всі інші на свободі. Поки що)

    Якщо Курченко особисто не знайомий з Саакашвілі, а це - дуже ймовірно, тому що Курченко був ніхто, поки його не поставили зіц-предсєдатєлєм при Януковичу, а потім вони просто не могли перетинатися, то дуже смішно було б, щоб хтось говорив по телефону з особисто незнайомою людиною, голосу якого просто не знає.

    Луценку доведеться викручуватися. Курченко може подати до міжнародних судів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Дуууже цікавий погляд в дядька "с бальшимі усамі" про роль лідера в Україні взагалі, і Саакашвілі зокрема...
    Можливо саме тому Яцик, Тягнибок і Кличко ніяк не бажали очолювати Майдан 13-14 років.


    View: https://youtu.be/vKKXqi4vcSY
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Хіба?
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Latana Royal а ви забули як народ вимагав лідера, а вони морозились?
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Саакашвілі щойно вставив пістона прокурорам, обізвав їх дебілами і ідіотами за те, що вони пропонували тримати його під домашнім арештом, аби його не вбили.
    Він сказав, що в жодній країні нікого ніхто ніколи не садить під домашній арешт, щоб вберегти від замаху. Держава повинна захищати громадян, ловити диверсантів, а не тримати громадян по хатах і не давати виходити, щоб шпигуни не повбивали їх.
    Це треба було слухати.

    Перед цим, чверть години раніше прореагував на слова прокурорів, що його може вбити ФСБ Росії. З одного боку, його звинувачують у тому, що він виконує доручення ФСБ Росії, а з іншого - його це ж ФСБ може вбити.
    Якщо Саакашвілі - агент, що розвалює Україну, Росія повинна берегти його як зіницю ока, а не вбивати.

    Коротше, справжній цирк нинішньої влади, а не суд.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Hyligan, я морди Корчинського не переварюю. Провокатор із провокаторів. Ховається за харизматичними вусами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Саакашвілі на волі!
    Де там наш @Мих ? Я хотів би разом з ним порадіти.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Провокатор хто ж спорить...
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Як так? А де ж диктатура?
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хай живе Держдеп! :clapping:
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Там під судом було стільки народу, а прокурори таку завірюху (пругу) гнали, що не треба і держдепів. Суддя просто не могла ухвалити інше рішення. До речі, років пару тому у її співмешканця півдесятка пуль всадили. Ще, мабуть, ікається.

     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вам там в Київі видніше... ;)
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я пам'ятаю, як народ кидав в них яйцями і гнав геть, а вони морозились і продовжували корчити з себе лідерів.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та ні, я по телевізору спостерігав. У мене після тривалої простуди ще домашній режим (який, втім, не заважає вчити мови).
    Я взагалі-то телевізором не користувався. Стояв собі на столі збоку. Інколи син використовував замість монітора. А в шкапу в коробці лежав цифровий ефірний приймач Т2.
    Але потім події почали розвиватися так, що я купив кріплення на стіну, і тепер у мене телевізор вмикається щодня. Дивлюся по НьюсВан, але і 112 тоже щось там транслювало.
    Але якщо найближчої неділі здоров"я дозволить, сходжу на марш, на який Саакашвілі щойно закликав під стінами Печерського суду. Що комар - то й сила.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Погляд підлої гниди. Соромно перед грузинами :facepalm:
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То коли таке було? Я наприклад памятаю як на Водохреща навіть пробували не випускати їх зі сцени щоб вони визначились хто лідер і скандували Лідера Лідера
    Ну а Тягнибок втирав що в нас зявився лідер...це наш український народ :)))

    Весело тоді було, стріляли ще гумовими кулями, шумові гранати кидати, всі ше були живі...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    З одного боку, ці події можна розглядати як слабкість влади, відсутність підтримки, розуміння і у силовиків, і у суддів, що натовпом нехтувати - для здоров'я дорогше. Розуміння, що за такі звинувачення, які нашвидкуруч скондубасили, нехай Юга сам відповідає, власною пикою.

    А з іншого боку, виглядає як вистава, наче за ниточки хтось смикає, бо якось все дуже легко і передбачувано.
    Вчора, здається, по НьюсВан було голосування і 75 відсотків глядачів висловилися, що вважають арешт Саакашвілі фейковим.
    Сьогоднішнє швидке визволення гармонійно вписується в цю картину.

    Ясна річ, що кожен буде думати так, як йому подобається.

    Мені більше подобається перший варіант. Хоч би тому, що я вірю в матеріалізацію думок. І чим більше людей щиро буде вірити в силу і перемогу українського народу, тим вірогідніше так і станеться.

    Та все одно, не можу заспокоїтися: невже у нас при владі ТАКІ ідіоти?!
     
    Останнє редагування: 11 гру 2017
а де твій аватар? :)