Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Приїзджайте в рашку і Вам розвидниться ну не хочете в рашку то за межі України хто є хто
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Було б добре. Але воно не так швидко. Цей триматиметься - як блоха на кужусі. То Януковичу можна було золоті батони в камази завантажити. А порошенковскі заводики не завантажиш.
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А Ви з рашки віщаєте?
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А сьогодні що трапилося? Прийшли нас врятувати правильними настановами? :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Гроші не пахнуть?



    ЄвроМайдан – EuroMaydan

    2 год ·


    Луценко: спецслужби зафіксували на відео та аудіо передачу людьми Курченка півмільйона доларів Саакашвілі для розхитування ситуації

    [​IMG]
    Курченко передал Саакашвили $500 тысяч для реванша кремлевских сил - Луценко
    Курченко передал Саакашвили $500 тысяч для реванша кремлевских сил - Луценко
    OBOZREVATEL.COM
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Є докази? Чи Ви вірите Антону Геращенку, Юрі Луценку, який забабахав сину весілля на сотні тисяч доларів, хоча ніколи таких грошей ні в Раді, ні на посаді Генпрокурора не дають?
    З логікою у Вас гаразд?
    "Поплічників" Саакашвілі, що готували заколот, депортували з України, замість того щоб судити і посадити, а Саакашвілі звинувачують.
    Чому не накрити було усіх, якщо докази - залізні?
    Та тому що докази дуже схожі на шоколадні, тільки не шоколадні. Мухи на такі докази сідають залюбки.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я думаю, якби Саакашвілі попав у лапи наших правоохоронців, то він би і сам розказав діб через три, що брав гроші від Курченка, від Путіна, від Кім Чен Ина і від покійного Юлія Цезаря.
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Совпадєніє...
    Саакашвілі ж казав, що зразки голосу запросили. От, наваяли майстри
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    ЄвроМайдан – EuroMaydan
    21 хв ·


    Саакашвілі про звинувачення ГПУ: Це фейк, вони брехливі тварюки
    "Мені плювати, що там говорив Луценко. Вони брехливі тварюки", – сказав Саакашвілі.
    "Ми повинні скинути від влади організоване злочинне угрупування на чолі з Порошенком" - сказав Саакашвілі.

    [​IMG]

    Здається Місько грає вабанк. Питання до прихильників, ви готові на барикади, бо я якось не відчуваю в собі "революційного пориву" ?
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А відео?
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Зараз не можу бачити
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А шо це за кацапське видання?
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не лохи вони, а реалісти. Особливо - виконавці. Саакашвілі у своєму виступі, що відбувся під Радою після свого звільнення, сказав, що поспілкувався із простими силовиками у "воронку". І настрої у рядових та сержантів зовсім не такі, як це б хотілося генералам.

    Думаю, сьогодні з Ради викурять усю компанію. Скакати на Майдані і вдавати з себе не москаля уже мало хто має охоту і бажання.
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    :mocking:
    Max Kolezznikov
    1 год ·


    Ну что, господин Генеральный Прокурор, сколько денег Курченко потратил, чтобы отбить Михо у СБУ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тобто? Ви ж здається Порошенка викурювати збирались? @medwedo berlogsoni ви направду думаєте що з цього вийде переворот? Ну припустимо, а далі як? Саакашвілі виберуть гетьманом на Майдані, чи будуть вибори?
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не знаю, як воно буде. Але якщо стояти і чекати, то це - нелогічно. Почали чекати 17 жовтня, і за час, що минув, Рада мала ухвалити хоча б один із трьох законів, які народні обранці пообіцяли ухвалити, йдучи у Парламент.
    Замість цього - повний ігноратус вимог, висмикування "особо борзих" і сподівання на народну втому.

    Народ під Радою налаштований дуже радикально. І жодних закликів чекати з моря погоди ще місяць-два не сприйме.
    Ну, а як воно буде потім, я не знаю. Але напевне знаю, що "ніколи так не було, щоб ніяк не було" (Й.Швейк)

    Якщо порівняти протистояння Янукович-Тимошенко і Порошенко-Саакашвілі, то бачимо, що має місце ще більша поляризація.
    Порошенка ненавидять більше ніж Януковича, а за Саакашвілі готові заступитися сильніше, ніж за Юлю.

    Виборів може і не бути найближчим часом, якщо цю владу зметуть, але і народ не вимагатиме виборів, якщо почнуть садити корупціонерів, ухвалюватимуть нормальні економічні закони, якщо щось змінюватиметься на краще.
    Як у Сінгапурі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нардеп: Дело Саакашвили ведет скандальный прокурор Кулик

    Дело о финансировании экс-президента Грузии Михаила Саакашвили со стороны бизнесмена Сергея Курченко расследует военный прокурор сил АТО Константин Кулик, которого НАБУ и САП подозревают в незаконном обогащении. Об этом в эфире NewsOne заявил внефракционный народный депутат Юрий Деревянко.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

а де твій аватар? :)