Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Добре,дурниця,так дурниця! Побачимо,як буде...як скаже Ротшильд до Натаньягу робити з Петрусем,та й Саакашвілем і Яценюком, то... то так і буде! Вас,туриста по-мітингах, не питатимуть!
    Подружаться знову. Побачимо ще,хто де і з ким буде!
    Та нова правда,та-а-а-ак подібна на стару,що... Добре,катрена тут не писатиму, а то зденервуєтеся ще!:))) :bye2:

    zzz9.jpg
     
    Останнє редагування: 13 лис 2017
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви, пане Юрку, коли-небудь назвіть у вічі "туристами від Нетаньягу і Ротшильда" кого-небудь під українськими чи червоно-чорними прапорами.
    Отримаєте багато нових вражень. Можете, коли це промовлятимете, для повноти вражень сопілку в носа собі засунути
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,сопілку засуньте алтайському медведю в вухо,або собі в зад...в задню кишеню.
    :crazy:
    Добре... А шо то там було на тім мітингу з чорно-малиновими прапОрами і без правдивих наційоналістів? То не панунцьо Коломойський таке придумав і замість гречки,та підкинув Саакашвілю троха грошей, жеби купка київських "туристів" за 200-500 грн. вийшли в сніг з парасольками та послухати тії пляни Міхаеля? І прапорів бандерівських накупив му на мітинг,чи шо,жеби ладно виглядало то всьо,по-україншьки,тіко...тіко самих бандеровців і їх лідерів не було видно там! А в Берегові було, і моцно виглядала Свобода там.А в Кийові ні!
    Може й помиляюсь троха, але шось ми сі здає то все,якоюсь дитячою забавою перед новими легойкими такими фейк виборами по-імпічменті,а чи то добровільному відмовленні Петруся від посади,бо... бо тиск му чогось раптом скочить догори,або якась простата заважатиме му пісяти рівно,тому й буде напевно так тихойко-легойко відмовлятись... і в Москву,або Ізраїль з чумаданами рушати,на етнічну Родіну дружини,чи ще когось, Йой,так си думаю-гадаю ,як старий дід,як то Вася мовить та озиває ні!:)))
    Щось на таке то все виглядає...Може й помиляюсь!
    А я Вам катренячку скалатав в дарунок,шо ні не забуваєте!:mocking:

    яя.jpg

    Катрен про мудреців

    Саакашвільо й Яценюк,
    нині як ягня й пацюк.
    Кожен їсть чужі харчі
    і мудрує вдень й вночі,
    як то в Неньці - Україні
    свою «правду» проштовхнуть,

    ну і знов нарід вкраїнський
    ...в лабутени моцно взуть!
    А самим,щоб танцювалось
    І складалось злото,гроші,
    й щоби не дай Бог не зжерли,
    їх вкраїнські вовки й воші!
    :bye2:
     
    Останнє редагування: 14 лис 2017
  4. iso

    iso Well-Known Member

    Моцно? Чим гірше (для України) - тим краще (для Свободи), нє?
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Для України гірше ,коли спочатку хтось (???) Українців за глупіших має (як мадяри в даному випадку!),а потім і цілу Україну,як то Польща в нинішній ситуації! І треба мати Українцям самим свій гонір,принаймі ,щоб поважали інші,як таких,хто не дає,не повинен,та і не дасть собі в кашу комусь, та наплювати!
    779CB9C9-88B9-4BC6-85D4-57506CB684FD.jpeg
    Незнаю,навіщо я це повторюю? Ну Медведю в темі про Саакашвілі,зрозуміло...А Вам,львівянину? Невже не розумієте,чи не підтримуєте такі міцні національні цінності,як-то свобода...навіть в особі свободівця?
    Пишу це не заради лайка,чи то грати з себе в'умника якогось.Пишу так,бо прийшов той кінець нинішній брехні і всим тим брехливим! :meeting::thank_you:
     
    Останнє редагування: 14 лис 2017
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Юрко НОТОЦО, я сі з вами погоджую.
    Мені цікаво - де за границею на міській раді разом з державним прапором висить прапор України?
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Юрко НОТОЦО, я оце згадав, кого Ви мені нагадуєте зі своїм скепсисом. (До речі будьте об"єктивними - адже то саме ви портрет якогось гуцула з сопілкою в носі тут виклали, як символ народної мудрості).
    А нагадуєте Ви мені покійну бабу Тетяну, сусідку моєї матері.
    Так та, теж (але без сопілки в носі) любила поглузувати з тих, хто прагнув якось змінити життя на краще.

    Люди, які прагнуть змін, будуть виходити на Майдани, на марші, на пікети, на барикади стільки, скільки треба. В будь-яку погоду. І не звертати уваги на всяких там скептично налаштованих балаболів.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Так,Ігорку...такого не можна допускати,бо будуть в разі нашої підвищеної толерантності і поваги до чужого розуму і чужих лідерів,та ганити будуть і нищити наше і наш власний флаг...як це ось і відбулося в Польщі,а потім і нас всіх винищать,тих ,хто допустив подібне...як то було в Голодомор,на Підкарпатській Русі(Карпатській Україні),під час операції "Вісла"...
    Під час святкування Дня Незалежності у Польщі спалили прапор України

    Як повідомляє польське радіо RMF.FM, під час маршу народовці роздавали газети, де з-поміж інших, було гасло «Немає Польщі без Львова».
    А це вже зрада дружбі і явне колаборанство!
    І що мовчати? Мусить бути Національний лідер,який обєднає всі національно свідомі сили і не зрадить Українця і Україну,бо ніяке НАТО ні гАмерика не допоможе! Свій зі Своїм повинен захищати Своє!:bandera::vinsent::vinsent::vinsent::uanew:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=v35N8gYJlPE
     
    Останнє редагування: 14 лис 2017
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От поляків ковбасить, шо нє? ;) :)
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Я в цім середовищі кресовян Західної Галичини народився і виріс,як і мої батьки, і скажу що це,що робиться нині в Польщі, це Дух тої центально-північної Польщі,а ніяк не південної,де Краків-Львів.
    Варшава має "бубу в голові" і хорує нинька,на Львів,Вільнюс...Завеликі були надії поляків на гАмерику.Шось там і Саакашвілю обіцяли... Але то сі мине, як срачка по-голодуванні! А зобачите!
    .:hi:
     
    Останнє редагування: 14 лис 2017
  12. iso

    iso Well-Known Member

    Лише не в особі свободівців і їх славних вождів і ідеологів, як Тягнибок, Фаріон, Михальчишин і іже з ними:dntknw:
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Нехай і не в особі свободівців, але не в особі таких українців як Яценюк,Тимошенко,Аваков і їже з ними.Та і як вже й на мене ,то і добренький і справедливий та обіжений друзями Саакашвільо, також не то! :mocking:
    Мусить віднайтись моцний хлоп і бойовий. Може Ярош? Не президент,не президент... Побачимо!


    View: https://www.youtube.com/watch?v=LKGITv7Mh2c
     
    Останнє редагування: 14 лис 2017
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    zzz9.jpg

    Ой ISO,ой! Може так по-новому закрутитись все,що ОЙ! Яценюк,Тимошенко,Саакашвілі чи то і Рабинович...Що скажете?:scratch_one-s_head:
    Саакашвілі,як на мене людина серйозна,як і Ющенко був,але....навколо нього НІКОГО з серйозних європейських,чи то українських політиків. Одиночка? А так не буває в політиці! І ніколи не було!


    View: https://www.youtube.com/watch?v=9dfySz_Z-kI&t=32s

    View: https://www.youtube.com/watch?v=u-4po61gjTo
     
    Останнє редагування: 14 лис 2017
    • Тупо Тупо x 1
  15. iso

    iso Well-Known Member

    за Саакашвілі - то не до мене
     
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    І я ніц не знаю про Саакашвілеві плани...лише по-логіці догадуюсь про щось там.
    Це як Ходорковський,Каспаров,Немцов,Навальний для Росії.А для України вірно підмітив Леонід Кравчук: Українці не хочуть боротися за Саакашвілі, але вони не хочуть спостерігати, як влада глумиться над законами.
    Отаке!:meeting:
     
  17. iso

    iso Well-Known Member

    А про бєларуський щось знаєте? Чи канадський?
    Висів і хай би собі висів. На знимці видно, що український прапор більший за розміром і на вищому древкові. так що етикет збережено. А намірено загострювати і так не прОсті відносини. Такими дітвацькими вчинками? І з якою метою? Попіаритися - глядіть, які ми круті.diablo: Свобода, і цим усе сказано:dntknw:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Про бєларуський чи канадський нічого не знаю. Розкажіть, будьте добрі

    Свобода отстой.
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Смішні ви хлопці,обоє! Про повагу до попередньо зроблених пакостей,зроблених мадярами і поляками говорите!
    Не слід було мадярам Їх(ті пакості!) робити з метою загострення обставин і з метою захоплення Берегово-Мукачево,як то було ними вже робилося ними пару років тому в Трансильванії(Румунія) Тим паче в час коли Німеччина і Франція нині в-дупі під час тих нових перемовин між США-Росією про дію Мінських угод на Донбасі,що і приведе до автономії Донбасу,через рік-два, а про Крим і говорити вже не варто,коли його повністю ВЖЕ з постійною надією просрали!
    Угорщина і Польща собі вухо востро тримають,щоб під шумок і собі хопити щось від України.Тому й для початку прапори палять,а чи то вішають "по-бажанню трудящихся"!
    А ви,Свобода загострює ситуацію.То ви пане ІSьО так вважаєте,що вони попіаритися хочуть.І перед ким,га-а...перед народом?
    Ось хто в Україні піарився по-Майдані і далі піариться вже на пустому місці...і ви з ними,когось там вважаючи,як і той Медведьо,що Соломон з двома підспівуючими доньками був най...найрозумнішим на землі! Отут треба бути скромнішими і поважати справедливість і боротьбу тих борців за Свободу України,що реально боролися і гинули за вільну Україну!


    View: https://www.youtube.com/watch?v=7g0vOmQBxOg


    Ой,добре ведіть далі свою дискусію!
    P,S.п.Ігорку мені щось гидко стає розмовляти з тими тут,хто національні інтереси має десь і тихе-е-енько-скромненько далі обстоює якусь троцкістську демократію.В цім мені інтересніше слідкувати за г'американшькими республіканцями-націоналістами,як вони відстоюють свої принципи,котрі були чітко і ясно сказані американцям Трампом і написані на його кепці!

    DNLvdlgV4AAAM2p.png
     
    Останнє редагування: 15 лис 2017
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Юрко НОТОЦО, якщо ви не покажите, де та повага до тих пакостей з мого боку мною прописана - то ви звіздун ;)
    Ви можете на всіх образитися і більше сюди не заходити :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)