Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,та то називається просто "катреновим просвітленням".
    Катрен про катрени

    Начитаються катренів Юрка Нотоцо
    і багато-хто помітить й в-собі "гамнєцо":
    - дикую любов до грошей і до багачів
    - до злодіїв,вертихвостів, та і до катів!
    - до премєрів,що зуміли кредитів набрать
    й президентів,що навчились народу брехать!
    Опісля любові тої,як пише катрен
    у тих люблячих неправду...
    виросте "у-дупі хрен"! :)))

    th (10).jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Заздрість - велика сила, вона викликає агресію в багатьох людей. На цьому грають вороги.
    Хто з гетьманів був бомжем?

    Порошенко - багата людина і був нею ще до виборів.
    Тому не треба себе бичувати. Наступного разу виберемо козака Гаврилюка і будемо радіти, що у нас найбідніший президент і всім буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. tea man

    tea man 茶人

    :haha:
    Ви реально розсмішили, порівнюючи Порошенка з гетьманами.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Йой! Та скільки там тих будиночків у коханого порошенка... Та вони такі малі і незначущі, що Мих Вашого допису і не побачить :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І не дивно. З Янека я не бачив, щоб ви сміялися.

    Якщо Порошенка визнає і поважає США, Європа, а Путін і ви - ні, то що тут дивного?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. tea man

    tea man 茶人

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    І ще я - ні.
    А Держдеп так його поважає, що аж вирішив руками грузинського гетьмана (який до речі бомж і не має офшорів, заводів, газет і параходів) розвалити це бісівсько-кацапсько-корумповане кодло.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. tea man

    tea man 茶人

    А що ж з українським народом? Його не беремо до уваги?
    Тільки не згадуйте вибори, де людей просто обдурили і залякали.
    А зрештою, і так зрозуміло, що ви скажете...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Але при тому, ніде не працюючи останнім часом зміг полетіти в США, повернутися в Європу і місяць там жити, подорожуючи, а потім легко зняти номер в Леополісі за ціною 16 000 грн./добу. Доречі, його неповнолітній син в декілька разів багатший, за свого тата. :))):))):)))

    Хто вас залякав на виборах? Ви досі залякані, чи вже відійшли?:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Вам самому не здається що якось не тойво порівнювати те чим володіє Порошенко і можливість знімати номер в готелі Міхо? До речі дивно що ви не знаєте що даний готель належить (родині, чи близьким людям мера Львова). Підозрюю, що він взагалі там не платив. Я якби мала готель, теж би грошей з нього не взяла, ще й навпаки декілька тисьонц підкинула на розвиток партії і добрі справи.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще одне одурачення людей прихильниками Саакашвілі:


    Оце так зашквар Фейкове мінування було задумане для того, щоб Саакашвілі евакуювали на територію України. Юрист Власенко, Наливайченко та Юля придумали хитрий план, як затягти Саакашвілі на територію України, юридично нічого не порушуючи, але натовп всі плани зіпсував і тупо прорвав кордон. Тому зараз Юля, Наливайченко та Власенко такі налякані! Ось вам доказ цьому. Наливайченко зачитує раніш заготовлене звернення про евакуацію людей. Маю великі сумніви, що у автобусі, в якому вони стояли в нейтральній зоні, була така опція, як принтер для друку

    [​IMG]


    Проковтніть, га?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну Порошенко має заводи, які платять податки, виготовляє цукерки, а Міхо лиш бе-бе-бе, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  13. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    І не тільки на території України до речі. А потім за ті податки пукін робе кулі, якими вбиває наших солдатів. То з цієї точки зору не дуже то ви наших солдатів і поважаєте.
     
  14. tea man

    tea man 茶人

    Я не входжу в 54% ошуканих, тому це питання не до мене.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Саме так. бе-бе-бе і ще їв краватку, коли пукін бомбив Грузію, але не займався в той час оформлення своїх трильйонів в офшорах як робив дехто під час іловайського котла.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я ще не дуже давно сама так казала. В 2014\15 я згодна була терпіти і допомагати добровольцям, госпіталю тощо.
    Але час іде. Мені не сподобалося куди пішли гроші Януковича. Мені не подобається афера з Роттердам+. Втричі впала грівня, ми втричі збідніли і після цього тарифи знову ростуть і ростуть. Багато банків щезло, а банк Порошенко має надприбутки.

    Не треба бути великим знатоком економики, щоб не розуміти: влада освоїла просте рішення економічних проблем - взяти і обчистити населення. Коли будуть брати у монополістов?
    Коли будуть таможні давати дохід?
    Коли будуть забирати незаконно взяте у крадіїв бюджету? Відповім: ніколи.
    Бо на це треба взяти у майже всіх, хто під куполом, не виключаючи президента. Тому цього ніколи не буде.
    Більшість пов'язані круговою порукою, крім невеликого виключення. З них і треба вибирати, рвати цю систему на шматки.
    Ніякий косметичний ремонт не дасть нічого. Будемо скніти, будемо в магазині вибирати дешевший хліб, їздити електричками, бо автогаз з яких-то діл взлетів в ціні. Хтось наживає статки - цинічно, безкарно, на глазах всієї збіднілої країни. От скажіть, яке відношення до ціього має Янукович?
    Йдемо далі від Януковича, а все біднішаємо. Треба вже в борделі не кроваті міняти.
     
    Останнє редагування: 14 вер 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Доречі, отой військовий має відношення до Іловайську і до АТО. Порошенко його поважає. А грузин плює атошнику в лице, а ви йому помагаєте, тому про Іловайськ вже не пишіть, бо то виглядпає цинічно. Хочете Саакашвілі - прошу дуже, але ви по іншій стороні барикади.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    теж саме можу сказати.

    куди вони пішли? На армію в більшості. Що не так?


    конкретніше можна?


    бо працювали на Рашу і підривали банківську систему.

    приклади зловживання.

    поясніть, що значить брати? відняти майно?

    вони вже дають. Дороги бачили?

    Якщо таке буде, то Путін лиш зрадіє. Нема влади - нема держави. Поставлять московських холуїв і буде то саме.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Значить ви були залякані.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Перепрошую, але ви неправі. Ви говорите гаслами і без конкретики.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)