Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хай буде. Нові сили потрібні, якщо це не інкарнація старих. Жопоблок аж три свої філіали мають. Ще настрогають до виборів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Інформативно Інформативно x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]

    Ой заскоро Міхеіл радіє, шо нє? :)
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Почула цю новину - навіть не знаю, що сказати) Все зрозуміло в главному, але не ясно в деталях.
    Що багато зрадників (донесли Насірову) і він завчасно влігся в Феофанію - то ясно . Навіть інфаркт зробили :)))
    Пам'ятаю як один дрищ морозівський аж на інвалідний візок всівся, та і Юля теж. Нічого не стидно - стидно только мати грошей менше, ніж у братви.

    Але лежить отой жирдяй під шовковою ковдрою і ні фіга ж не боїться.
    Кого йому боятися? Адвокатів найдорожчих найме, факти з справи кудись кануть, ну відправлять в отставку зза інфаркта тихенько. За гроші взяли - за гроші вийде, поділиться з державою).Ця продувна пика дуже ж багато знає і розкаже з ким ділився.Не будуть жеж його ліквідувати, як це риги роблять?
    Коли ж доведуть справу до суда (підозра аж в 3 млрд), то це буде як гром небесний. Ні, не вірю.
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    З державою?
    Не смішіть мої підкови...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    4 год ·
    Ех, пане прем'єр, послухалися б ви мене тоді, не тільки посадили б цього, а й підтримали б нас в зміні системи, були б зараз улюбленцем народу України.
    Так ось моя порада: Вінницького нового начальника «золотого батона» Продана теж скоро будуть садити, прибирайте його і знаходьте талановитих українців за конкурсом. Благо їх, талановитих і чесних в нашій великій країні набагато більше, ніж ви собі уявляєте. З дружнім привітом і побажанням успіху.

    View: https://youtu.be/XIvNuAsgMOQ
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це був жарт, так що смійтесь на здоров'я.

    "Государство - это я!" (Людовик де Бурбон XIV)
    Тогда на заседании парламента Франции, он, обращаясь к депутатам, спросил: «Вы думаете, господа, что государствоэто вы?" :)

    Так что ничто не ново под луной. Кого не возьми из наших президентов (кроме Кравчука, до некоторой степени) - все тоже так думали, если присмотреться.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мені подобається ця застава - 100млн грн при підозрі аж у 3 млрд! Та це Насірову тільки гарно поснідати і - маємо ще одного переселенця.
    Молодці хлопці, що не дали вночі провернути обкатану процедуру втечі з браслетом. Але далі буде, відмазувати будуть обов'язково..

    Та, мабуть, тепер вже не так важлива подальша процедура "відмазування".
    Важливо що його на весь світ зганьбили, що небожитель спробував реалії земного приниження, в якому були і є прості українці. Тепер він "випав з обойми", а це старт повного краху і його особисто, і створеної ним системи.
    Дивлячись на Насірова, побіжать зі скарбом і домочадцями через усі кордони чиновники, які ніколи не мали бізнесу, але задекларували статки спадкових принців.
    А що ж Юга Луценко? Такою був порядною людиною після звільнення, і так здувся...
    У нього ж всі повноваження - не те, що в НАБУ, яким і прослуховувати заборонено. Або нам не чути про роботу ГПУ?
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Вони дуууууууже тихенько все і всіх документують. А потім - ЯК ГАХНУТЬ!!!!! Потім...... Колись..... може.....
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Сподобалось:

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А хто Вам сказав, що він був порядною людиною? Курвою був, курвою й подохне
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Будь-яка порядна людина, після того що трапилося свого часу в німецькому аеропорту, наступного дня подала б у відставку. Будь-яка порядна людина, у випадку з призначенням її на посаду, коли спеціально під неї переписували закони, сказала б: "Вибачте, шановні, але оскільки Україна, відповідно до конституції, є ПРАВОВА держава, моя порядність, честь і гідність не можуть мені дозволити сісти в крісло генпрокурора, оскільки моя освіта не дозволяє мені це зробити відповідно до закону"
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Новини Чернівці Коментарі - відео телеканалу Чернівецький Промінь (с)
    Без емоцій Михаїл Саакашвілі

    View: https://youtu.be/7uuGsyZJaVY
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Давайте просто подумаємо чого хоче Саакашвілі. Він хоче, щоб Гройсман посадив посадив Насірова.

    Гройсман - прокурор? - Ні.
    Гройсман суддя суду? - Ні.

    Тобто Саакашвілі хоче, щоб Гройсман подзвонив Луценку, чи Холодницькому і дав наказ, щоб посадили Насірова. Але люди добрі, така практика - то є совок. Чого ми добємося, коли якийсь Гройсман буде давати вказівки кого садити, а кого не садити? Яка тут зміна системи влади? То глибокий совок. Саакашвілі хоче совковий метод застосувати і називає це зміною системи влади?

    Як важко нам - простим людям вибити з себе совок... То, певно, вже до цвинтаря не виправиш.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
а де твій аватар? :)