Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Доречі, як ви думаєте, чому Саакашвілі не подав в суд за позбавлення його громадянства? Які варіанти?

    Бо я крім ля-ля, фа-фа і пустопорожніх балачок нічого не чую. Де суть справи?

    Чому Саакашвілі не бореться за "правду"? Можна б було подумати, що Саакашвілі не хоче звязуватися з українськими судами, але ж ми не такі вже й далекі: після проходження нашої судової системи можна подати в європейський суд, як порушення прав людини.

    Уявляєте, як можна попіаритись, вигравши суд у Порошенка і заодно ще одне відро з помиями вилити на голову президента. Міхо так це любить. Чому ж так скромно мовчть?
    А може рот говорить одне, а попа робить жим-жим?:)))

    Тут Латана Рояль писала: Порошенку Саакашвілі не по зубам....

    Де цей Геракл політики? Чув, десь бігає за тимом і радіє, що його звідти не виганяють.:)))
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А указ Президента Ви бачили? А Саакашвілі бачив?
    Уявіть собі, що Вас позбавили громадянства. Ви подаєте в суд.
    А суд питає "А з чого Ви взяли?"
    А Ви кричите: "Та як же! Он всі про це кажуть! Он і Мосійчук, здається, першим сказав"
    Визивають Мосійчука. Мосійчук каже: "А я пожартував. Що, вже й пожартувати не можна?"

    Інша справа, коли Саакашвілі підійде до переходу в Краковці. А його не стануть впускати.
    А він запитає: "А почему, собственно? (як у Жванецького) Є бумага з печаттю? Дайте ознайомитись. А чому це розпорядження вашого начальника прикордонної служби? А де нотарільно завірена копія указу Президента, який лише один має позбавляти громадянства? Нема? А Ви знаєте, що з Вами буде за перевищення повноважень? Шість грамів конопель зараз знайдете? Так я щойно пройшов поляків, і ось папірець, що в мене нічого забороненого не було, а я весь час під об"єктивами телекамер"
    Ну, і так далі.
    Не впустять - подасть в суд на того, хто не впустив. Тому, хто не впустив, я б радив забути за поїздки до Варшави за колбасіною. Йому краще в день прибуття Саакашвілі на кордон сісти на бюлєтєнь. Менше мороки потім буде

    Ото буде потім і ля-бемоль і фа-дієз.
    "Скоро только кошки родятся" (с)

    А сцуть, де попало
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    о_О

    Тоді я ще більше не розумію.

    Чому Саакашвілі уподоблює себе до базарної баби? Указу не бачив, а на кожному кроці кричить: мене нечесно Порошенко позбавив громадянства!!!!

    Він що? вірить слухам? І на підставі слухів гадить президента?

    Я в шоці.
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Саакашвілі не каже про те, що його позбавили громадянства. Бо це означало б, що він визнав, що не є більше громадянином України.
    Навпаки, він каже, що хай лише попробують позбавити. І при цьому показує свій паспорт. Я, каже Саакашвілі, є громадянином України і тільки України, і відстоюватиму свої права. А комусь мало не здасться.
    А що там він ще каже про Порошенка чи не Порошенка, то вже інша справа. Якщо Порошенко вважає, що Саакашвілі на нього наговорює, хай подає на нього в суд за наклеп. :))) (я поставив Ваш улюблений смайлик)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

     
    Останнє редагування: 17 сер 2017
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ви такі молоді, а вже навчилися брехати:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=cUrbO2AjOF4
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Мих, а Ви розрізняєте слова "позбавити" і "украсти" ?

    Саакашвілі каже, що "Порошенко украл мое гражданство" (приблизно 6 хвилина відео).
    А перед цим каже, що не було юридичної процедури позбавлення громадянства: попереднє повідомлення того, кого позбавляють, призначення слухань, слухання, вислуховування сторін, постанова, оскарження постанови, і нарешті - рішення, позбавляти чи не позбавляти.
    Нічого подібного, як Ви й самі розумієте, не було.

    І це - дуже негарно з боку Порошенка (тут на форумі, та й не тільки, є люди, які можуть замінити слова " дуже неграно" одним словом, якого я просив би не вживати.

    Тому давайте дочекаємося візити Саакашвілі на кордон і подальшого розвитку подій.
    Здається мені, що не на користь Порошенка.

    Ще раз: Саакашвілі не каже, що позбавлений громадянства, а говорить, що у нього украли громадянство.
    І він, думаю, його поверне. Як тільки стане юридично доведено, що украли (тобто, намагалися незаконно позбавити)
    Крім того.
    Навіть якщо він стане особою без громадянства, чому він не має права повернутися у власну квартиру, де його речі, за яку він платив комуналку.
    Позбавлення громадянства не тягне за собою позбавлення права на користування особистою власністю.
    Квартирою, стільцем, кастрюлями, холодильником, штанами і сорочками.
    На підставі чого його не пускатимуть у власну квартиру?
    Імєнєм рєволюції єкспропріїрують? На що це буде тоді схоже? В Європу, кажете, йдемо? Ну-ну.
    Людина без громадянства, якщо така "заведеться" в країні, має право жити у власному помешканні. Ходити в магазин, в кіно, на річку. Сидіти на лавочці біля будинку, грати в доміно.
    Чи як Ви вважаєте?
    Мені просто цікаво.
    Куди подітися людині, позбавленій громадянства? Дозволити віддати себе в Сомалі? Вождеві на вечерю?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    До Ваших послуг :hi:
    :))):))):)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Каже тому, що не знає законодавства. Яке обговорення? Які слухання? Які сторони? Міхо дійсно стільки освіт має? Щось дивні речі він видає.



    У даному випадку вислів "украв" не є юридичним терміном. Громадянство неможливо вкрасти. Це просто емоції. Громадянство маже бути надане, або позбавлене.
    Тому Міхо нехай не заливає.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Для Порошенка немає жодного значення приїзд Саакашвілі в Україну.

    Жодного!

    Я думаю, ця кампанія з приїздом Саакашвілі є для того, щоб збурити народ. Судіть самі. Саакашвілі не може бути президентом наступної каденції, бо:
    1. Замало часу він є громадянином навіть якщо би його не позбаляли.
    2. Саакашвілі не може балатуватися у ВР, бо він не є громадянин сьогодні.

    Запитання: який він конкурент Порошенку?
    - Ніякий.

    Єдине, що він може - обгаджувати Порошенка і то на відстані.

    А якщо він приїде в Україну, я не думаю, що його не будуть пускати. Спокійно впустять. А на протязі 3 днів, допустимо, затримають, вручать указ президента і відправлять вГрузію.

    Ось і казці кінець.

    Він може оскаржувати указ, але я не думаю, що оскарження указу президента України є підставою не віддавати його грузинській владі.
     
  12. tea man

    tea man 茶人

    Та хай вже Порошенко запакує всіх опозиціонерів в товарняк і відправить під конвоєм до Сибіру. Чого так заморочуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я теж так кажу.
    Нема достойних, одні пройдисвіти в опозиції.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Прямо як в Росії. Там тоже всі опозиціонери - пройдисвіти. Путін і Ко так вважає.
    Лише Путін - це Росія. А хто у нас хоче бути і залишатися "Україна", можна лише здогадуватися.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Останнє редагування: 19 сер 2017
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вчора якісь клєрки звернулися до мене, щоб я допоміг в організації перетину кордону Саакашвілі на переході Краковець-Корчова :))):))):)))

    10 вересня.


    :crazy:
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Лайма Люція Андрікєне
    член Європейського парламенту


    Пану Михайлу Саакашвілі
    Третьому президентові Грузії
    Ініціатору Руху Нових Сил в Україні

    Ваша Високоповажносте,

    Я уважно слідкую за подіями в Грузії, Україні, Молдові та Білорусі. Це не тільки тому, що я призначена співдоповідачем Європарламенту з приводу саміту Східного партнерства ЄС, який має відбутись у листопаді в Брюсселі та стосовно якого Європейський парламент повинен прийняти свої Рекомендації на пленарному засіданні у жовтні.

    Моя зацікавленість значно триваліша і відданість значно сильніша завдяки ряду чинників, але в першу чергу через історію моєї Батьківщини я маю сильні переконання щодо територіальної цілісності, незалежності та проєвропейським намірам Грузії, України й Молдови, і я твердо переконана, що ніхто не в повинен вказувати іншим народам який шлях обирати та по якому йти.

    Завдяки Вашим заслугам в Грузії та її досягненням в процесі демократичного реформування під Вашим керівництвом Ви маєте мою найглибшу симпатію і повну підтримку. Звісно, я звернусь щодо Вашої ситуації у своїх виступах в Європейському парламенті і коли Європарламент відновить свою роботу після літньої перерви, також можливо в Резолюції Європарламенту для саміту щодо Східного партнерства.

    Додатково, я сьогодні напишу пану Джозефу Долу, голові Європейської народної партії, а також моїй колезі в Європарламенті Сандрі Калнієте, яка є Віце-Президентом Групи ЄНП у Європарламенті, яка відповідає за країни Східного партнерства. Давайте перевіримо, що можна зробити відносно добре відомого рішення Президента Петра Порошенка, якому явно бракує відкритості й так далі.

    Додатково я вивчу, що ще я можу зробити, але думаю Вашу ситуацію потрібно обговорити, як мінімум, з колегами в ЄНП, не тільки в керівництві Європейського парламенту, але і в керівництві Європейської народної партії та особисто з Президентом Порошенком.

    Шановний президенте Саакашвілі, дорогий Михаїл, я розумію, що цей час дуже важкий для Вас. Рішення часто не приймаються швидко і я бажаю аби Ви залишались сильними.

    Я буду старатись зробити, що можу аби допомогти вирішити цю проблему.

    З побажаннями Вам усього найкращого, щиро Ваша,

    д-р. Лайма Андрікєне, член Європарламенту
    [​IMG][​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Останнє редагування: 19 сер 2017
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

     
    Останнє редагування: 19 сер 2017
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
а де твій аватар? :)