Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От я ж і кажу, що Маккейн сам всьо організував ;)
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Курва він, той Маккейн. Вже як організовував, так міг би і нас всім табуном запросити - всім форумом.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я думаю, Ви також розумієте, що Мішіко це не стосується. Він свого часу взяв на себе відповідальність у Грузії, причому велику, і корито грузинське мав у розпорядженні, міг його так узяти обома руками з двох кінців і собі занести, але він відповідально поставився до посади, яку зайняв, провів грандіозні зміни, а від корита відігнав усіх охочих.

    Бо Мішіко - не пустий балабол, обіцянчик-цяцянчик, а людина, яка ділом довела, що можна зробити в державі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Може, але останнім часом я розчарувався у ньому. Дуже примітивно піариться.
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А хіба не бачите, що біо маса все більш на примітивне й клює :pardon:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Що би Ви робили на його місці, знаючи (маючи документальні підтвердження), що один вископосадовець злодій, другий, третій?
     
    Останнє редагування: 20 лют 2017
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну я б на місці Міхо не говорив, що Порошенко вкрав ідею вступити в НАТО в нього ще у 2009 році. То виглядає дуже популістично.

    Звичайно, така заява ніби нічого серйозного не говорить, але чорт завжди криється в деталях.

    У всякому разі побачимо що буде далі. Поки ідеї Міхо не носять характер будівництва країни, а просто руйнування влади.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, що б Ви не говорили, я почув. А що б Ви говорили?
    І потім, стосовно Порошенка. Допоки він не зніме Насирова, у мене до нього довіра падає.
    А хто у кого вкрав зерно Маркс у Гегеля, чи навпаки, зараз це малоцікаво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ви зауважили, що мова йде не про Порошенка і не про мене?

    У мене нема таких амбіцій. Проте в будь-якому випадку, важливо говорити правду.

    Як можна вкрасти ідею вступу в НАТО? ЯК??? Що це? Запатентований винахід?
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви не знаходите, що достоїнств у Саакашвілі значно більше, ніж недоліків?
    І якщо ми будемо зациклюватися на одному недолікові, припустимо він це казав, хоча, можливо, це було в якомусь контексті, що в корені змінює смисл, і не будемо бачити того позитивного, що він зробив у Грузії, намагався зробити в Одесі, то такий підхід скидається на упереджений.

    Я кажу, що Саакашвілі називає Насірова злодієм, а Ви кажете, що Саакашвілі казав, що Порошенко украв ідею вступу до НАТО.

    Я кажу, що Саакашвілі називає Ахметова злодієм, а Ви кажете, що Саакашвілі казав, що Порошенко украв ідею вступу до НАТО.

    Я кажу, що Саакашвілі називає Коломойського злодієм, а Ви кажете, що Саакашвілі казав, що Порошенко украв ідею вступу до НАТО.

    Я кажу, що Саакашвілі каже, що руйнують Одеську митницю (фігурально - знову запроваджують корупційні схеми), а Ви кажете, що Саакашвілі казав, що Порошенко украв ідею вступу до НАТО.

    Я думаю, Ви зрозуміли, що я користувався Ctrl-C Ctrl-V. Для більшої переконливості.

    Коли Саакашвілі каже, що Коломойському із мільярдами дали втекти в Англію, то це мало скидається на піар.

    Одним словом, дії Саакашвілі мало скидаються на піар. Ви мене не переконали.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    І що?

    Думаєте я буду з вами сперечатися? А дзюзьки!

    Поживемо - побачимо. Я теж був більше вірив, а зараз віра впала.
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    З останнього можна детальніше? Каже, каже... - а дії які?
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я Вам "традиційно" запитанням на запитання: Чи є дією оприлюдення документів, які підтверджують корупційні дії чиновників? Як це було у випадку із тестем Насірова?
    І якщо ці документи справжні, то хто повинен у цьому випадку "діяти"?
    Саакашвили обвинил Насирова в помощи бизнесу своего тестя
    Особливо цікавим є
    Чи не так?
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    3 год ·
    Активісти з Одеси, натхненні прикладом Ісландії, виготовили камінь-символ волі народу з металевою табличкою «право на повстання» і зберігали його у себе в Одесі. Коли в Ісландії прем'єр-міністра звинуватили в офшорному скандалі, і він не хотів йти у відставку, там до такого каменю на акцію протесту вийшла третина населення країни.
    Однак СБУ побачило в цих діях громадських активістів загрозу національній безпеці. Без будь-яких санкцій та документів базу, на якій виготовлявся камінь захопили, учасників акції побили і прокололи шини, а сам камінь взяли під посилену охорону, активістів зупиняли патрулі і оглядали як тих, що «потрапляють під опис особливо небезпечних злочинців».
    Замість того, щоб шукати справжніх злочинців, боротися з терористами і корупціонерами СБУ бореться зі своїм народом. В Україні вже була одна антиукраїнська влада, яка боялася свого народу, нічим хорошим для неї це не закінчилося.
    Історія з каменем дуже смішна, якби не була такою сумною. У воюючій країні орган безпеки побачив у камені таку загрозу, що витратив на боротьбу з ним кілька днів. І таких історій багато. За годину до нашого приїзду в Нововолинськ обласне СБУ оголосило «антитерористичний режим» і генерал з Луцька більше 40 разів дзвонив начальнику шахти з категоричною вимогою не пускати нас на територію. Ми все одно туди проникли, напевно, генерала вже розжалували і відправили на фронт.
    Хочу запитати офіцерів СБУ: Вам не соромно, що дозволяєте баригам так над собою знущатися? Невже ви давали присягу ганятися за камінням і захищати шкурні інтереси бандитських олігархів з 90-их.
    [​IMG][​IMG]
     
  15. iso

    iso Well-Known Member

    Якщо виходити з граматичних ознак, оприлюднення це дія. :)
    Я про інше. Він був губернатором ОДА. Якими діями запам'ятався. Крім обіцянок стосовно М-15. І потужного піару.Як класик писав Великих слов велика сила...
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @iso, від того, що Вам вдасться пару чоловік переконати (тільки не мене), що у Саакашвілі не було дій, а лише слова, нічого не зміниться. Популярність Саакашвілі в Україні все одно зростатиме з кожним днем. І цілком обгрунтовано, і цілком закономірно. Люди непогано навчилися розбиратися, хто - діє, а хто - тільки балачки теревенить.

    Я, наприклад, бачу, що Саакашвілі зробив і чого не вдалося зробити. У Грузії у нього була повнота влади, і йому вдалося зробити багато чого, в Одесі у нього не було повноти влади, і багато чого не вдалося зробити. І не тому, що це - інший Саакашвілі. Це - той самий Саакашвілі, тільки за інших обставин.
    Так що навіть проста логіка підказує, що якщо людина в одних обставинах чогось досягла, а в інших - ні, то причина успіху чи неуспіху - в обставинах.
    Адже можливі лише чотири комбінації: виконавець А - обставина Х, виконавець А - обставина У, виконавець В - обставина Х, виконавець В - обставина У.
    Починаємо аналізувати з кінця: інша обставина-інший виконавець - причиною неуспіху може бути або обставина, або виконавець, або і те, і інше.
    Якщо змінився виконавець, а обставина, яка була успішною для попереднього виконавця, не змінилась - винен однозначно інший виконавець (в народі кажуть "завалив роботу, не впорався"), ну, а якщо виконавець був успішний в першій обставині і неуспішний - у іншій, то причиною може бути лише обставина.
    Букв багато, формулою математичної логіки це записується простіше, одним рядком.
    TRUE&TRUE = TRUE, TRUE&FALSE = FALSE, FALSE&TRUE = FALSE, FALSE&FALSE = FALSE.
    Не вірите, запитайте @Latana Royal, вона не дасть збрехати.

    Є ще формули імплікації:
    З того, що отриманогарний результат, випливає, що був гарний виконавець і були гарні обставини, а з того, що отримано поганий результат при умові, що був гарний виконавець, випливає, що були погані обставини.

    Сумніватися в законах логіки все одно, що сумніватися в законах арфметики.
     
    Останнє редагування: 21 лют 2017
    • Подобається Подобається x 1
  17. iso

    iso Well-Known Member

    Тоді нагадайте, що вдалося зробити.
    А ще проста логіка підказує, що варто критичніше проаналізувати досягнення Саакашвілі в Грузії. І розділити міфи та реалії.
    До речі, я нікого і ні в чому не намагаюся переконати. :)
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Після цієї Вашої фрази не маю бажання більше нічого доводити.

    Якщо хочете розібратися об"єктивно, погляньте, наскільки (у скільки разів) зріс рівень життя в Грузії за часи його президенства, наскільки впав рівень корупції, наскільки зросла довіра до поліції, наскільки збільшився потік туристів - вважайте, приплив валюти в Грузію. За оцінками міжнародних організацій, які є підстави вважати об"єктивними. Подивіться рейтинги Грузії в порівнянні із Росією, Україною, іншими країнами "до" і "після".

    Інакше все це перетворюєтся в пусті балачки.

    Ми маємо всі змогу користуватися інтернетом і почитати Вікіпедію на різних мовах. Найоб"єктивніша оцінка, звичайно, російська, де говориться, що Саакашвілі не виконав обіцянок по росту економіки. До 2008 року росло, а потім у 2008 році темпи знизилися, і Саакашвілі обгрунтовував це надуманими причинами - якоюсь такою "агресією" Росії. Але, звичайно, основна причина - Саакашвілі балабол.
    Ну, і упереджені оцінки його діяльності в англійському варіанті:
    Американські козні, одним словом.
     
    Останнє редагування: 21 лют 2017
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну от і все, вся інтрига з Саакашвілі зійшла, як сніг надворі...


    http://www.volynnews.com/…/saakashvili-rozpoviv-pro-obyedn…/

    [​IMG]
    Саакашвілі розповів про об'єднання з Садовим і плани на Тимошенко
    Міхеіл Саакашвілі заявив, що вже домовився про об'єднання з мером Львова Андрієм Садовим, який представляє партію «Самопоміч».
    VOLYNNEWS.COM
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    У Вашій формулі загублена одна перемінна: "людський фактор"
    а з нею уся логіка летить шкереберть :)))
     
а де твій аватар? :)