Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А якщо це людині непотрібно?
     
  2. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Мене бентежить, що для серьезной работы (очень серьезной), набирают по принципу "знання англійської та досвід кимось 5 років".И других критериев нет.Кроме того- срок подачи "резюме"- меньше недели.Это не подбор кадров.Это херня полнейшая.(Говорю, как человек, который принимал на работу сотни и увольнял десятки).Впрочем- не собираюсь ни в чем переубеждать зелебобиков.Просто жду.
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Непотрібно, так непотрібно. Тоді вчити не треба.
    Але для людей, що отримали вищу освіту і прагнуть якихось перспектив, якогось професійного росту, знання англійської має велике значення.
    Якщо ти - програміст, то англійську знати просто обов"язково. Якщо спеціаліст в іншій галузі, наприклад, медицині чи машинобудуванні, то важливо читати літературу за фахом англійською, а не чекати, поки з"явиться переклад.

    За кордоном кожен, хто має вищу освіту, знає англійську на рівні, достатньому для спілкування на побутові теми і розуміння спеціалізованої літератури за фахом.

    Уявіть собі зараз - хороший фахівець, може попасти в команду реформаторів, переїхати в Київ і отримувати зарплату європейського рівня (американці дадуть), але не пройде конкурс, бо з англійською швах. "Блін, чому я не вивчив, було ж коли, і було як, а я футбол-хокей дивився у вільний час!"

    Втім, почекаємо. До кінця травня, думаю, уже з"явиться перелік людей, що попадуть в команду Саакашвілі.

    Я на власному досвіді пересвідчився, що знання мови - великий плюс. Не гарантія, але плюс. Я колись за рахунок німецької сторони прожив кілька місяців в Німеччині. Пригодилося знання німецької на належному рівні. Інша справа, що спеціаліст з мене не дуже. А от люди, набагато сильніші за мене як фахівці, не поїхали, бо німецької не знали. Лікті кусали, думаю, що могли б рік на халяву в Німеччині пожити-постажуватися.
    Звертаюся до молоді: "Учітє язиков!"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну шо, мусет Хатію вже взяли в оборот, нє?
    А чо нічо не кажуть за Давіда? Вже би пора пристрілюватися...

    Ну і я десь тут "вангував" за Кікабідзе )))

    зі

    Доброго ранку!

    ЦИРК продовжується :)))

    На підтанцьовці всьо тє жє - Петро в чорній вишитій масці з коханою дружиною (с) Мариною!
    А де дівся От вінта?

    ззі

    Слава Порошенку!
     
    Останнє редагування: 30 тра 2020
  5. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Що воно меле?Паньство, як вважаєте - это легкие наркотики, или скорбность умишка у зебуина?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Типичная родовая травма.
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Порохобратія - в своєму репертуарі.
    Сидять днями і ночами на форумі, і якщо нічого сказати, вдаються до образ опонентів.
    Нагадую порохобратії, що Саакашвілі, Деканоідзе, Сакварелідзе і Абромавічуса на високі посади запросив Ваш улюблений і непогрішимий Порошенко. І дав їм українське громадянство, і працювали вони досить довго, і Порошенко в перші місяці гордився тим, що запросив цих людей.
    Тут два варіанти: або Порошенко - дурний і в людях не розбирається, або він прекрасно знав, що ці люди - непідкупні, але на перших етапах свого президентства йому потрібно було пустити пил в очі Заходу і українцям, які за нього віддали голоси.


    Обидва варіанти не красять Порошенка. Я особисто схиляюсь до другого варіанту: тимчасово використати, а потім, коли все усядеться-уляжеться, повернутися до старих накатаних корупційних схем, до яких він звик, і які зробили його мільярдером. Брехня, інтриги, нахабство та інші подібні інструменти - ними Порошенко володіє досконало.
    Але є одне "але". Брехнею світ пройдеш, та назад не повернешся.
    Скоро Порошенкові, не згадаю українського аналога, але російською це звучить "небо с овчинку покажется".
    Український варіант "прийде хвіст до діри" - також непоганий.

    Порохоботи! Ви - дорослі люди. Невже не обридло одне й те саме товкти: ображати, епітети пережовувати, головами не думати?

    От до чого ота "родовая травма"? Невже доросла людина може опустися до висловлювання подібних образ?
    Причому - не в дискусійному запалі, коли доходять до образ уже несвідомо, а в спокійній обстановці. "Ляп!" як корова на дорозі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, Саакашвілі послав до біса бізнесменів, які самі нічого не роблять, але чекають, що Саакашвілі щось зробить за тиждень-два сам.

    Тому Ваше посилання на Прямий, свідчить, що ніякий він не прямий. Розповсюджує бріхні, перекручує факти.
    А серед бізнесменів можуть бути представники різних національностей.
    Самі ворушіть руками: Саакашвілі послав до біса тих, хто запитує про результати його роботи

    Тут, якщо розібратися (це я вже звертаюся до всіх, а не до Хомчина, який як не брехне, то не дихне), все залежить від того, чи дійсно Саакашвілі вважає, що якщо Росія підімне Україну, то тоді і Грузію підімне. Тоді він буде битися всіма силами за те, щоб Україна стала передовою в економічному плані державою, яка буде Росії не по зубах. Бо від цього залежить доля Грузії.
    А якщо ні, якщо побачить, що ніхто пальцем не поворушить, а лише чекає на "доброго грузинського царя", тоді може плюнути на все і поїхати чи в Грузію, чи в Європу. Як у тій приказці про кішку, яка кинула котенят (кошка бросила котят...)

    Але я особисто думаю (знову кішки на думку спали), що "скоро только кошки родятся".
    Порохобратія використовуватиме найменші можливості скомпрометувати не лише Зеленського, а і Саакашвілі, чіплятиметься за кожне слово, але у Саакашвілі, думаю, вистачить терпіння довести справу до логічного кінця (тут я маю на увазі спрощення ведення бізнесу, порядок на митниці, посадки корупціонерів).
     
  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Ну да, в Грузии его ждут.В тюрьме.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    В Грузії восени будуть вибори, і промосковську "Мєчту" із владних коридорів Грузії попруть сраною мітлою. І Саакашвілі спокійно поїде в Грузію. Ніяка в"язниця йому не загрожуватиме.
     
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    То есть, пан Медведо хочет сказать, что другая грузинская власть отменит приговор грузинского же суда?Вот так возьмет- и отменит?
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А чим грузинський суд гірший або кращий, наприклад, від нашого суду або кацапського?
    За останні 30 років було безліч випадків, коли, наприклад, конституційний суд прі різних припиздентах трактував по різному одну й ту саму норму закону. І те, що суд забороняв робити Кучмі, він дозволяв робити Янику. Те саме було і у кацапів: те, що було заборонено судом Єльцину, Вофці дозволили. Так шо я не бачу ніяких перепон щоб ця сама історія повторилася і в Грузії
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А вони мали в сраці його послання. Імпотент, лиш бебебекає.:)))
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Зате Саакашвілі є дружбаном Пєтьки, котрий ні разу не пошкодував, що запросив Міхо до України)))

    Слава Порошенку!
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Як багато слів, щоб виправдати тупе грузинське хамло.
     
  16. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Щось не зрозумів. Президент зараз Порошенко?
    Яке нахабне брехло! Саакашві ошивався в Україні ще під час Майдану, до того як вибрали Порошенко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Віришив гальманути на рівній дорозі?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    циган думає, що у всьому винен Порох, навіть у тому, що Зеленський тупить.

    То така хвороба, не дивуйтеся.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    циган не думає, циган знає)))

    В усіх політичних і економічних відносних негараздах, які гуляють зараз в Україні, винен Порошенко і тільки Порошенко.


    ЗІ

    Я вже 43 рази подавав тут ролік, де дід Петро каже про те, як він запрошував Міхо і про те, що він не жаліє про це.
    БУДЬТЕ УВАЖНІ! ;

    ззі

    Доброго ранку всім!

    Дощ...
     
    Останнє редагування: 5 чер 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)