Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  2. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    [​IMG] Саакашвілі - це нянька і цап відбувайло для остаточно скомпроментованого Зеленського. Кампанія по роздмухуванню його рейтингу замовна і дешева.
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Блоги / Виталий Шкляров: Миша
     
  4. А кацапорилий як завжди тягне на ЛФ своїх кацапів. І чому я не здивований.
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Считаю, за такое надо банить на день. Второй раз - на неделю. Третий - на месяц.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ого, як плющить Хомчина і Гудмана, який прибіг на допомогу недалекому Хомчину, який крім перепостів нічого не може, хіба кинути грубий нічим не оправданий докір якомусь Медведо, який в політиці - нуль.

    Плющить від ось цих слів (а те, що вони взяті із російського джерела, де виступають противники Путіна - то вже вторинне).
    Тому, на біс, даю два абзаци із того посилання, яке їх скрутило і покорчило.
    Блоги / Виталий Шкляров: Миша
    Ну, не подобається Хомчегудманам, коли до влади, хоча і не повноцінної, залучили Саакашвілі - повного антипода Путіну.
    От вони і бісяться, сказати нічого не можуть, тільки слиною бризкають.

    Мені та їх слина - бальзам на душу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Медведо, я вангую- через полгода бубачька станет "барыгой", а Саакашвили с ним конкретно разругается.И будет щемить бубачьку где только можно.Можете запомнить мой пост.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Саакашвілі - то бультер'єр в колгоспі "Тихе життя")
     
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    :facepalm:Где меня плющит? Я лишь выразил пожелание к модерации, спокойно и вежливо.
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Недооцениваешь Зеленского. Он не зря Саакашвили назначил на такой необычный пост. Миша отсечен от реального механизма управления и принятия решений, он будет видеть лишь результат. А результат будет всегда таким - умный, современный, правильный Зеленский делает всё верно, а вот чиновники блокируют, тормозят, мешают ему. В итоге все в выигрыше: у Зеленского есть горлопан, который на всех каналах и шоу будет кричать о том, какой Зеленский хороший, отвлекая народ от сути происходящего, а у Саакашвили есть теперь площадка и право говорить от имени государства, есть зрители. Все в плюсе, кроме простого народа.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Good man, ти, паря, свиня невмита хоча б тому, що дозволив собі по-свинськи висловитися стосовно героїні Майдану - Юлії Марушевської.
    Марушевська Юлія Леонідівна — Вікіпедія

    Я думаю, паря, що банити тебе варто було б саме за твою похабщину стосовно цієї мужньої дівчини.
    Але адміністрація тебе терпить. Ну, і на здоров"я.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Треба буде запам"ятати це вангування. Через півроку - це 12 листопада.
    Але, я думаю, результати будуть скоріше.
    Один ванга уже обісрався, коли рік тому пропонував зафіксувати курс долара, ціни на газ, пальне, воду тощо. Я до нього вже кілька разів звертався, що він думає з цього приводу, але він мовчить, як срака в гостях. (Хомчине, про Вас мова).
    Не виключаю, що така ж "несподянка" трапиться і з Вами, майори.
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    До речі, вода не подешевшала, а подорожчала
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    То шо, знову Мих пролобіював ціну? о_О

    @Мих, щоб не тривожити вуйка, може самі скажете - яка зараз сама бюджетна ціна за куб Розени?
    Бо коли ми тут останній раз порахували, то вийшло 2,5 тис. грн за куб.
    А тепер Розена по скільки?
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А як вам отаке-во...:mocking:

    121а.png
     
    Останнє редагування: 12 тра 2020
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Должность через постель это принцип команды Зеленского.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Подивимося, що із нижчеперерахованого вдасться здійснити найближчим часом. Хоча б половину сказаного зробили, уже був би прорив.


    View: https://youtu.be/k-f2NY7tQwg?t=261
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, Ви хоч усідомлюєте, що це - дешеві фотожаби? Голова Саакашвілі за розміром на цій картинці зовсім не відповідає розмірам тулуба.
    Крім того, зазначу, що це треба бути повною свинею, щоб про людину, яка володіє вільно п"ятьма мовами, казати, що читає книжки вверх ногами
    Міхеіл Саакашвілі — Вікіпедія
    От навіщо, питається, Хомчине, Ви, уже доросла людина, перепощуєте той ідіотизм недоумків, і ставите себе на один щабель з ними?
    Про Саакашвілі в Вікіпедії є статті більш ніж сімдесятьма мовами, а що собою являє оте одоробло Микола Савельєв і Ви разом з ним?
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. “Попав»
     
а де твій аватар? :)