Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дубль два
    Щоби освіжити...

    Цим словам треба було вірити, чи ні?

    - Мій давній друг
    - Людина, яка має тверду мою політичну підтримку
    - Я попросив його приїхати в Одесу
    - Я жодної хвилини, жодної години не розчарувався в його діях...

    Я вірив...


    View: https://youtu.be/FqcFdvNf8Dk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Mykhaylo Khomchyn, що ми знаємо про грузинські самогубства?
    Ми знаємо дещо про українські самогубства, наприклад, самогубство Чечетова. Також можна стверджувати, що післямайданна влада довела його до самогубства. А, може, його викинули через вікно "свої"?
    Так само не можемо нічого судити про грузинські самогубства.
    Зате маємо брехуна Порошенка, який набрехав Саакашвілі, українському народові і всьому світові, запрошуючи Саакашвілі на серйозну посаду і надаючи громадянство.
     
  3. Авідповідальності.А ща вам відомо про те запрошення, але ви тут розпинаєтесь. Це як директор підприємства через широку розрекламованість запросить на роботу якогось спеціаліста, а той виявиться пустим місцем з великими захцянками. А через деякий час взагалі почне закликати вигнати директора. Директор попався на рекламу. То що, йому продовжувати вірити дальше рекламі чи побаченому на власні очі?
    У Порошенко ще дуже міцні нерви. Якщо б він віддав його по запиту Грузіі, ви його вже б усі давно забули. А так сидить в Європі і продовжує тявкати, а деякі ідіоти продовжують заворожено це все споглядати.
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Яке пусте місце? Він, Саакашвілі, казав Порошенку ще в 2016 році про зловживання в закупівлі озброєння, і це зараз виявляється правдою. Він казав, що Труханов - бандит, і зараз порушили кримінальну справу проти Труханова. Чому було чекати три роки на те, щоб до декого дійшло, що мовилося тоді?
    Зараз основна задача Порошенка - відхреститися. Але жоден томос не поможе.
    Зараз копають під Ситника надуманими звинуваченнями - зрадив Америку. Звідки у Розенблата записи розмов Ситника? Він що - співробітник правоохоронних органів? Чому зразу не беруть Розенблата за задницю - звідки ти взяв записи розмов прокурорів?
    І ще багато питань.
     
  5. Тав в нас зараз Саакашвілі в уяві деяких буде Нострадамусом зхрещеним з Вангою, новонавернені будуть промовляти про нього: " Вірую, що ти єси ....."
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви помиляєтеся і дуже. Нострадамус і Ванга говорили наперед що буде. А Саакашвілі говорив не наперед. Він говорив що є. Він казав, що в оборонпромі має місце розкрадання. Він говорив, що Труханов - злочинець.
    А не те, що "згодом в оборонпромі будуть розкрадання", "згодом Труханов стане злочинцем".
    І саме за те, що Саакашвілі говорив що є саме тоді, коли воно дійсно було, орли Порошенка викинули його з країни.
    Ще раз прочитайте, що я написав і постарайтеся зрозуміти.

    Я вже так розжував, так розжував...
     
    Останнє редагування: 16 бер 2019
    • Подобається Подобається x 2
  7. Якщо чесно, всрався мені ваш грузин. З мене досить одного грузина, який знищив мільйони украінців в минулому столітті. Але це нічому не навчило купу ідіотів в 21 столітті, які знову кличуть мессію зі сторони, щоб він зновув почав нищити украінців, задовільняючи свою збочену уяву як має бути облаштоване життя тут, на моій землі.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Це ви - про Порошенка? Адже він покликав Саакашвілі і ще кількох грузинів зі сторони. Я особисто їх не кликав.

    Своїм виразом "він всрався" Ви визнаєте, що Вам немає що відповісти по суті.
    А реагуєте як те циганча в українському жарті.
    Всім дітям з базару привезли подарунки. Одному - свисток, іншій - стрічки в волосся.
    А циганчаті батьки не привезли нічого. Тому циганча сказало "А я - мать вашу так, а я - мать вашу перетак".
    Приблизно та ж реакція.
     
    Останнє редагування: 16 бер 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. Та ні. Порошенко запросив в краіну не месію, а менеджера. І не його одного а багатьох. Але один з них виявився свинею, яку пустили під стіл, а вона вирішила вилізти на стіл. Хай буде вдячна, що не пустили під ніж.
    А якщо для вас нагадування про мільйони украінців, зжитих зі світу 100 років одним грузином не відповідь, і ви переходите на приказки про циган, навіть погано знаючи іх. То ви і є одним з тих ідіотів лаптеногих, яких історія нічому не вчить, які закрились у своіх фортецях-в'язницях, і думають, що вони в безпеці.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Чому у Вас така логіка: Якщо один грузин - злочинець, то звідси випливає, що і другий грузин - злочинець? І, якщо слідувати Вашій логіці: Порошенко, коли запрошував грузина, не знав, що один грузин зжив зі світу мільйони українців? Йому, Порошенку, перш ніж це зробити, потрібно було з Вами порадитися.
    Ви чим далі, тим більше втрачаєте над собою контроль. Тому переходите на образи.

    Давайте по порядку.
    Питання - в укроборнпромі крали останнім часом (кажуть про 250 млн.гривень)? Дайте пряму відповідь.
     
    Останнє редагування: 16 бер 2019
  11. Не зіскакуйте з теми. Запросили в краіну менеджера, який виявився невдячною свинею і уявив себе господарем в цій краіні. Йо витягнули із небуття. Порошенко допустив ту саму помилку, як Ющенко з Універсалом, яким відродив овоча із небуття. Не відміну від Ющенка, Порошенко виправив свою помилку і досить культурно. Так ні, свиня і дальше не заспокоїться, все норовить знову вилізти на стіл.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я з теми не зіскакую. Хто свиня, а хто - не свиня, тут можуть бути різні думки.
    Дехто буде вважати свинею людину, яка заважала красти.
    Має місце факт: Саакашвілі попереджував Порошенка ще три роки тому, що в укроборонпромі крадуть.
    Чому Порошенко звільнив Гладковського лише тепер? Через три роки? І ще невідомо, чи цих злодіїв засудять і посадять. Адже він, Порошенко, знав від Саакашвілі, що в укроборонпромі крадуть!
    І не так важливо, чи Саакашвілі - грузин, чи тунгус. Головне те, що він вказав Порошенку на тяжкий злочин проти України, проти українців. Ну, що скажете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Дайте посилання трьохрічноі давнини.
     
  14. І де посилання трьохрічноі давнини?
     
  15. Скільки Бєня слюнявить тов. Сааку?

    Вчера знающий человек сказал, что Беня слюнявит азовцам по два лимона в месяц. И они теперь ему с коррупцией борются

    Карл Волох
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Про те, як Порошенко і Ко дозволили Труханову балотуватися на мера Одеси.
    Так було, як каже Саакашвілі, чи ні - мова не про це. Ролик від листопада 16 року, а судять його в 2019 році. Суд исследовал доказательства 28 из 66 томов "дела Труханова"

    View: https://www.youtube.com/watch?v=Q4wLazmmPHs


    8 листопада 2016 року (ну, не трьохрічної давнини, так два з половиною роки).
    Стосовно розкрадання в укроборонпромі також пошукаю.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, для прикладу, грудень 2015. У Вашого улюбленця - Гордона
    Саакашвили: Идет воровство. Я считаю, что в том числе министр Аваков замешан в этом воровстве
     
  18. Трухановим займалось НАБУ. Чому ви не звинувачуєти наших антикорупціонерів, які створили таке мердтвонароджене бюро?
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Порошенко заметает следы воровства денег оборонного бюджета Украины

    Лютий вісімнадцятого року (рік тому говорилося.
     
а де твій аватар? :)