Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Кукушка хвалит петуха за то, что хвалит он кукушку.(с)
     
  2. Просто в моєму новому смартфоні немає ї і дивний коректор текстів, до якого не можу звикнути. Ти набираєш одне, а він править. Ти виправив, натиснув "відповісти", а він справив і треба редагувати. Не завжди є час і можливість.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зрозуміло... Вашої вини тут нема - дописи тотого вищого охфіцера мені не видно, тому так і сталося...
    Не біда...

    У мене бувало і цікавіше - один адмін відправив мене в баню, а сам заліз у мій профіль і написав там в моєму Підписі похабщину. В кожному моєму дописі фігурувала ця фігня. Мені форумчани аж дзвонили, питали що сталося... :)))
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Міхеїл Саакашвілі. "В гостях у Дмитра Гордона" (2019)

    View: https://youtu.be/onIhNPsT2hU


    із коментів


    Віталій Карпінець
    11 годин тому
    Саакашвілі ще в 16році казав за схеми в оборонці. Но порох, скотина, видавив його з України


    Gennadiy Plyushko
    10 годин тому (змінено)
    Да, Саакашвили говорил об этих друзьях Порошенка перед "депортацией". Это правда. И то, что его никто не желал слушать - тоже правда. Ну как, господа передвыборные патриоты, Вы гордитесь собой? Видимо вы упиваетесь только тем, за что вам предварительно денег дали.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Человек, который из-за обычных уголовных дел боится вернуться на свою Родину, для которой он сделал так много, как он см говорит и как говорят украинские зрадоботы, рассуждает об уголовных делах против другого президент. Такое может укладываться в голове только у зрадоботов, у которых нормально сосуществуют в голове два факта - Саакашвили улучшил жизнь в Грузии в несколько раз, народ его на руках должен носить, а неблагодарный народ к нему ещё претензии имеет.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Останнє редагування: 14 бер 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Цікаво, Порошенки дивитимуться? Адже це - так цікаво! І Луценки можуть подивитися. Або ще краще - куми до кумів у гості "на телевізор".

    1+1 (одна сім"я плюс одна сім"я).
    Так і уявляю собі ситуацію:
    Луценко з дружиною стукають у двері Порошенків.
    "Пет-о Олексійович, ми тут п-ихватили з собою то-та і ви-ішили з Вами -азом телевізо- подивитися. Цікаву пе-едачу обіцяють об одинадцятій."
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Надіюся, тотого юнгу Гончаренка знову не впустять на ефір. Бо він спокою не дасть нікому.
    Мосейчук вже Ляшка навчилася приструнювати, а з тим губошльопом не може дати ради :)))
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зараз Міхо в "Право на владу" розставляє акценти.
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    здається, ця опція називається Т9... її можна відключити нафіг :negative:
    как отключить т9 - Пошук Google
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Гордон нещодавно сказав, що є власником 9 квартир у Києві вартістю більше 10 млн. євро,
    от і намагається будь-що втриматися в ефірі, щоб не попасти під люстрацію майбутньої влади
    відкопує з архіву різних "діячів" щоб розкрутити свій канал на ютубі, бо тв вже вчорашній день
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Виходить, Гордон впевнений у тому, що в майбутньому влада поміняється. А нам тут вдень і вночі стверджують, що Порошенко перемагає в першому турі.
    Крім того, бути власником 9 квартир, якщо вони набуті чесним шляхом - не злочин. Дехто має Ленінські кузні і колишні кондитерські фабрики Карла Маркса. Марксист-Ленініст.
    Гордон придумав і вміє вести цікаві ток-шоу з видатними людьми. Я на Подолі колись проходив мимо його офісу чи то студії. Всі вітрини заставлені портретами відомих людей, які побували в гостях у Гордона.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    І шо?

    Мати 9 квартир у Києві вартістю більше 10 млн. євро хіба гріх?
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Ещё ни один сторонник Саакашвили не ответил на простую конструкцию:

    Если Грузия сейчас лежит под Кремлём, как говорит Миша, то почему власти Грузии постоянно обвиняют Кремль в захвате своих территорий? Почему Грузия постоянно голосует в ООН против Кремля? Почему на территории Грузии регулярно проводятся ученья НАТО? А сама Грузия продвинулась к вступлению в НАТО дальше, чем Украина.


    Если Грузия сотрудничает с НАТО и ЕС, если в Грузии действует безвиз с ЕС, если в Грузии регулярно проводятся ученья НАТО - т.е. всё, что полностью поддерживает Саакашвили, то почему он боится приехать и честно предстать перед законом в стране, которая на деле подтверждает все те ценности, о которых заявляет Миша?


    Пока я не увижу ответы на эти простые вопросы для меня Саакашвили обыкновенно трепло, гастролёр и уголовник.
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    гріх при такому капіталі лаяти владу і тягти в Україну різних пройдисвітів :sad:
     
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Гордон талановитий журналіст, але Україна - це не тільки міська культура... він мало розуміє проблеми звичайних людей... з Києва не видно, сидів би зі своєю жовтою газетою у лімузині та не морочив би людям голову
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Владу треба лаяти завжди.
    Бо влада повинна весь час відчувати себе винною перед народом ;)

    І Гордон нікого не тягне в Україну.
    Тягнув всяких іноземних різних пройдисвітів Порошенко :)))
     
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ви анархіст? :scratch_one-s_head:
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    7 год ·
    Обов'язковою умовою того, щоб мене не заарештовували Порошенко через Кононенко поставив мені припинити оприлюднення інформації про корупцію в оборонній сфері. Через це спочатку закрили мою передачу на Зіку, а потім мене заарештували і викинули з України.

    Якщо зараз український виборець закриє очі на мародерство верховного головнокомандувача, то боюся моя улюблена Україна просто зникне з карти.


    View: https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/videos/261804444723265/
     
а де твій аватар? :)