Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Подайте власну пропозицію про перейменування вулиці в мерію. Можливо, до Вас прислухаються.
    Я також не знаю, хто такий Жаріков, а якірів путаю з артемами. Мені то непотрібно.
    До речі, в біографії патріотів українського визвольного руху минулого і позаминулого століття також не вникаю. І не знаю, коли народився Бандера, хоча читав, що він був у німецькому концтаборі, його брата розстріляли німці, його сестру і, здається, матір, більшовики вислали до Сибіру, де вони проявили себе освіченими і шанованими місцевим населенням жінками.
    Я дивлюся у майбутнє. Молодову би догнати по рівню життя.
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Було би цікаво, якби нинішні куми Міхеїла Саакашвілі очолили марш протесту проти його незаконного позбавлення громадянства і видворення.
    Уявляю собі картину: У перших рядях ідуть кум Петро і кум Віктор, трохи подалі - куми кумів (кум Юга, кума Оксана, кума тридцятечоліття) із вимогою "Верніть кума!"
     
    • Смішно Смішно x 3
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А ви і не повинні його знати - тут немає нічого дивного, оскільки він з наших - з місцевих. Свого часу він займав посаду директора нашої міської електростанції і був одним з членів організаційного комітету міськкому партії у справі будівництва трамвайної колії та відкриття трамвайного руху у нашому місті (а трамвай у нашому місті запустили в 1949-му).
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Був я на марші нись
    І дуже втомивсь.

    В центрі на вхід і вихід позакривали всі станції метро. Зазвийчай я виходжу на Льва Толстого, а там - п"ять хвилин до парку Шевченка. А сьогодні - дивна картина. Потрібно було або виходити на Подолі, на Поштовій площі, потім дертися на гору (не знаю, чи працював фунікулер), або їхати аж до Олімпійської (Центральний стадіон), а звідти хвилин двадцять пішкодрала йти в центр.
    Нам то нічого - до вечора ще далеко, а от люди, яким потрібно було пересаджуватися, наприклад, із Майдана Незалежності на Хрещатик, щоб їхати на залізничний вокзал, думаю, невимовно зраділи, коли побачили що спізнилися на потяг.

    Ми з товаришем відмітили з задоволенням, що сьогодні прийшло набагато більше людей, ніж два тижні тому.
    Під час виступу на сцені на Михайлівській площі раптом перервали нормальний хід мітингу, і якийсь хлопець сказав, що наметове містечко під Радою на площі Конституції намагаються атакувати і розігнати менти, тому попросив іти на допомогу. Не знаю чи то було так, чи провокація, але до Ради рванулися не всі, а лише частина людей, хоча і чимала. Можливо, була провокація, щоб люди розійшлися з Михайлівської, де відбувався мітинг. Я покинув мітинг десь о пів на четверту, оскільки ще мав справи.
    Додаю фото з місця, де я стояв. Вид вперед, на сцену під Михайлівським собором
    IMG_20180218_133553.jpg
    та вид позаду нас, в бік Софіївського собору
    IMG_20180218_133624_1CS.jpg

    Як бачимо, людей було чимало.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Зі слів Семенченка, таки дійсно, в той час, коли багато мешканців наметового містечка відправилися на мітинг на Михайлівській площі, менти почали хазяйнувати в містечку. Детальніше можна почути у ролику.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=POImAApRDF0

    А скільки було людей, можна оцінити на кадрах ролика нижче

    View: https://youtu.be/fwt1BUE7fXo?t=91
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф


    А чим то все скінчилось нині? :thank_you:
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Чоловік хоч пообідати зміг спокійно.
    У соцмережі з'явилося фото Саакашвілі на підсумковому обіді Мюнхенської конференції з питань безпеки
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Шукайте у фейсбуці. Я на фейсбук не підписувався. Можна вірити на слово.

    Я особисто зранку фото не шукав, а зараз - ось
    Саакашвили принял участие в итоговом обеде Мюнхенской конференции по безопасности | ФОТО
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    О-о-о,стає ясно,що то робиться! І хто-то уповноважував Саакашвілі,політика ХХІ століття(?),та бути там,в Мюнхені на конференції тій,га-а?
    Все ясно,спалився Михо...питань більше нема! Мильний пузир трісне,як яйце над пательнею! Демократи-заговорщики,б'я! :haha: :))):cools::mocking: :bye2:

    кен.jpg
     
    Останнє редагування: 19 лют 2018
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    3 год ·
    Дивіться сьогодні, о 21:30, на телеканалі Zik, мій фільм "Україна, якій вдалося"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    І підпис: Ну,як тобі ці лохи? :friends:
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Вважаю блефуванням розповіді грузином для українців їх історії російською мовою.А так нічого,слухати можна,як то в школі!

    19.jpg
     
а де твій аватар? :)