Саакашвілі та Україна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 10 лис 2016.

  1. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Почти.
    С какой стати? Він дві апеляції просрав.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Він більше мацу полюбляє
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви ображений на нього за те, що шоколадному дупу підпалив?
    Не хвилюйтеся так, у пороха сала багато наїдено, не скоро розтопиться.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Це ж ХФ, самі невиховані.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вангую, більше проривів кордону не буде...
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я Вас не розумію. Генпрокуратура порушила проти нього справу про підготовку заколоту. Справа закрита? Ні. Вона повинна була бути доведена до суду, і суд або повинен був впаяти заколотнику срок, або оправдати. Нічого з цього не відбулося.
    Чи, може, Юра Сейшелський публічно вибачився за всю ту муру (ахінею, свистьож), яку він ніс з трибуни парламенту, і справу закрили, а Юра подав у відставку? Також ні.
    Із всього написаного Вами я роблю висновок, що Вам подобається нінішня влада, і подобаються ті 16 відсотків, що добавлені до тарифів за електроенергію, з яких Ви заплатите Ахметову і Порошенку "на Боже". А мені - ні.
    Мені не подобається, що літр молочних продуктів уже давно поминув позначку у 20 гривень, і кінця-краю при нинішній владі цьому не видно.
    Може, у Вас (якщо Вам нинішня влада також не подобається) є на приміті хтось інший? Симоненко? Вітренко? Дідо з сопілкою в носі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. iso

    iso Well-Known Member

    А варіант - не подобається ні влада, ні Саакашвілі - не розглядався?;)
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Розглядався, я навіть запитав про це
    Сподіваюсь, хід моїх думок зрозумілий: Саакашівлі, очевидно, товаришу не подобається. Якщо не подобається і нинішня влада, то законно виникає питатння "А хто тоді?"

    Четвертий варіант "само рассасьотся" вважаю безперспективним.
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Мені Саакашвілі а) не подобається, б) на мою думку не має жодного шансу.
    Влада також не подобається. На політичному горизонті не бачу людей, яких би хотів бачити при владі. Тому відповіді на питання «А хто тоді» наразі (чи на разі –до сих пір сперечаються) не маю. А так як соціальні ліфти в нас не передбачені (хіба ще одна революція), то вийде, як в анекдоті: «Панунцю, а який ту дохтур до дупи…»
    Отож буду вибирати (вже вкотре) менше зло. Тобто щось близьке до четвертого варіанту:dntknw:
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Хто живе минулим - тому ніхто і ніколи не догодить, бо життя триває далі, а час не повертається назад.
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Здається, час тему перейменувати - СААКАШВІЛІ В ПОЛЬЩІ ))))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Теж так вважаю. Подобається- не подобається то справа така, він не дівка щоб подобатись. Але біда в тому що перемогти він не може, а смуту влаштувати може (чи міг), і наслідки того абсолютно не передбачувані.
    Якраз думав чи не створити таку, але боюсь міськофіли сприймуть це як особисту образі :blush:
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    От це питання. Маю конспірологічну гіпотезу типу " ми тебе видворимо, ти трохи покричи і дуй в Голандію, а нє то буш сИдів". Якщо революція на тому зачахне, значить таке може бути, якщо в неділю гряне міліон, з штурмом адміністрації і тп. значить все по чесному і ніяких договорняків не було :pardon:
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  16. iso

    iso Well-Known Member

    Відстали від життя, Хулігане. Давно вже долар актуальніший, за дівку.;)
    А щодо «не подобається» - очевидно не зовнішністю. І навіть не манерою говорити, хоча цим також нне подобається.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А мій товариш сказав буквально таке (цитую, тому прошу пробачення за не зовсім припустимі інколи назви національностей):
    "Я би хотів, щоб спротив нинішнім баригам очолив українець, який-небудь Іваненко чи Петренко, але на грузина я також згідний. Лише б не москаль, не жид і не циган" (за послідовність націй не ручаюсь).
    Ну, а кому вже хоча б грузин в носі крутить, тут діло таке...
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Для більшої вірогідності "коспірологічної гіпотези" Міхеїлові потрібно було ще й руку зламати. А так тільки обличчям по підлозі повозили та за волосся потягали.
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Не грузин, а Саакашвілі - різницю відчуваєте?:)
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну але відправили в Польщу (читай на волю) а не в Грузію (читай в тюрму) ;)
     
а де твій аватар? :)