Саакашвілі, Одеса - відслідковуємо розвиток подій

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 31 тра 2015.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Так в "вас" там теж не піонери. ТОпіть вже тоді за Вакарчука і Соболєва. Місько з Порошенком однокласники :mocking:
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я не про вік, якщо Ви не зрозуміли.
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене одна надія, що то що москалі брешуть про зовнішнє управління Україною з "ГоздЄпа" то в тому є якась доля правди, і вони наших політиканів пенками під зад таки будуть направлять до "світлого майбутнього".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. iso

    iso Well-Known Member

    А у Вас є сумніви?
    А от в мене є сумніви, що "ГоздЄпа" переживає за світле майбутнє України? Лиш постільки поскільки, щоб залишити на віддалі від росії і не допустити зростання напруження в Україні.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний


    Не переживає звичайно, але в більшості випадків наші інтереси збігаються (я надіюсь) "гОсдЄп" справді любить будувати сучасні держави по всьому світі, що не раз доводив...
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та вже як свої, українські "напереживали" за світле майбутнє, що ніякому Держдепу подібні збочення в голову не прийдуть. Або, як казав один чудак: "Таких друзей иметь - врагов уже не надо".
    Чи своє лайно краще пахне?
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не знаю, від чого там у Вас була залежність. Я знаю, що Ющенко показав відсоток вузьколобих у суспільстві, які навіть сенсу слів його не могли второпати. Янукович те підтвердив.
    А ще, Ющенко показав, що з тими вузьколобими краще не гратися в демократію, бо й самі сконають, і державу загублять. ОРДЛО і Крим - яскравий приклад.
    Ще, достеменно знаю, що в поколінні нульових відсоток вузьколобих значно нижчій, що дає надію на те, що Україна, нарешті, вийде із цього затяжного кошмару.
    :)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. iso

    iso Well-Known Member

    Якщо той більший відсоток не злиняє за кордон:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, то як соплі жувати, та чекати "дозрівання" вже загнившого - звичайно злиняє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Галичани,які понабудовували собі купу нових хатинок,магазинів,церквів...нікуди линяти не збираються.Хіба що дітей до гЕвропи(недалеко від дому) на працю відправлять! Лишати файну хату збудовану своїми руками і заробленими в Польщі грошима і гнати кудись світ-за-очі? Та то зварювати хіба! Ні-і,ніхто то не лишить так просто ,чи то віддасть комусь,навіть якщо прийдеться на Галичині жити при-совєтах знову,а чи то при-поляках з машингвером в коморі,а чи то може і при австрійській імперії знову!:)))
    То східнякам ще треба до-о-о-обре осмислити,чому це так! Та "работать нада" і думати...що робиш і як то завтра буде в світі,в тій гЕвропі,в якій ми і так весь час знаходимось!І меньше надій на саакашвілевий розум і різні комбінації-перетрубації! :meeting::dance4:

    xx888.jpg xxjkl.jpg xxmio.jpg
    xxgyu.jpg xxxnjk.jpg xxxgui.jpg
    xxxhji.jpg xxxnuo.jpg xxxhjil.jpg


    View: https://www.youtube.com/watch?v=Z3UuXYlv4V4
     
    Останнє редагування: 19 гру 2017
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Таке більш ніж ймовірно. Якби не двоє пенсів на руках то сам би в серйоз задумався. Особливо до цього стимулює той жахливий роздрай в "політичному класі". Вже б курва переміг хтось один (з проукраїнських звичайно) та робили б щось нарешті, ан нє....
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну це смішно.
    Отаких звичайних хатинок, як на світлині, у нас біля Харкова повно. Навіть в нашому дачному кооперативі. Що тоді казати про Київщину? Ви, мабуть, не знає реальності.
    А знаєте які сучасні кількамільйонні палаци виставлені на продаж у Донецьку??
    Я раз побачила в інеті - це щось неймовірне. А чому дивуватися - Донецьк дуже багате місто. Люди, які відтіля одразу виїхали, орендують в Харкові елітне житло, вже роками. Я це знаю точно, бо...знаю хто здає.
    Так що хто куди бросатиме - це таке. Продають і їдуть. В Раші на Рубльовці вже кілька років продають вдвічи-втричі дешевше "хатинки", бо паленим засмерділо і треба краще завчасно їх позбутися, поки продається. А будували на віки ці "фамільні замки".

    Юрко, я можу вам світлин наших храмів накидати. Вони точно вищі та ширші, ніж ви дали. Ви думаєте, що в нас тута на сході хати під соломою? Які не шкода покинути? Покидати, виїжджати - це завжди стрес, хоч на сході, хоч у вас. Це від безнадії, і досить рідко від надії на кращу роботу чи кар'єру, якщо запросили.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. iso

    iso Well-Known Member

    "Перетворити олігархів з "придворних" на "бізнесменів" можна лише за допомогою потужного громадянського суспільства». Із звіту Гельсінської групи про корупцію в україні. "Внутрішній ворог України" - звіт Гельсінської комісії США
    Це якраз те, про що я говорив. Нема в нас сформованого громадянського суспільства. Не дозріло. І будь-який майдан чи революція приречені на провал, на перетасовку «засмальцованих карт».
     
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Храмів греко-католицьких біля мої хати на відстані 600 метрів аж коло 10-и! Старих і нових ... і пара старих польських недіючих в центрі міста! Превалюють українські,що говорить про сильне заселення українцями(галичанами) міст! Це свого роду фортеці на випадок політичних перемін.
    А хати,ой...я й не говорю про супер хати-хороми,які мають найбагатші! Таких також достатньо. Я говорю про тотальну реконструкцію старих будинків і масову забудову на приватизованій землі нових будинків 90% постійних жителів міст і сіл,які нікуди вже не думають виїзджати з рідної землі...бо вже помало самі бачать,що такого масового володіння,в міру добротними будинками ніхто ні з населеня США,ні сусідньої Польщі з тими приїзджими робітниками-емігрантами НЕ ВОЛОДІЄ! В США всі новоприбулі під страшними кредитами під житло,а тут все своє,збудоване за ті фінанси,якими люди могли розпоряджатись!
    Тому це все старше покоління галичан в-могилу з-собою не забере,а лишить своїм дітям,що нині до Польщі погулять,вчитись,чи до до-праці їздять! Їм еміграція в Європу не потрівна вже,бо просто подивитись Європу нам,за 30-100 км від неї без-проблем.Автобуси рейсові,та і бізнесмени массово їздять кожен день за товаром в Польщу,Чехію,Словакію,Німеччину,Італію...за вживаними авто,за товаром,до праці! Ніякі Мадяри,Чехи,Словаки до Італії,Франції не емігрують маючи своє добротне житло! Так і галичани...українці,українці! А східнаки усердно вірять лише правді таких як Міхаель,що варто лише поміняти київську владу!(до речі в мене дружина з Слобожанщини,з Балаклеї ,з часів мого навчання в Харкові).І ще про те...що всі там в вас, в еміграційне щастя до США вперто вірять...або в Європу!! А далі що? Що??? Що прийде галицька Свобода з Тягнибоком і зробить то все на пустій території вашій? Бай-бай!Росія від вас за 30-100 км.як та Європа від нас! Націоналісти вчили всіх,як боротись за власну Свободу і добробут,а навчили лише своїх сторонників,які таки боролись за своє особисте Щастя.І хто що міг то й виборов,то те й нині має. Решта далі виборює!А всіх решту українців сходу нехай життя вчить,раз нічого з національної ідеї та принципів побудови суспільства,сім'ї і держави так і нічого толком не зрозуміли!
    Дякую за увагу пані,як то лектор-пропагандист та повів би!:))):bye2:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=K_vvqDJ6dr8
     
    Останнє редагування: 19 гру 2017
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, і? Далі що?
    Мене дратує Ваша риторика, бо дуже нагадує путінську стосовно ( а НЕ відносно) України.
    Висновки ці слід сприймати як підказки для виправлення помилок.
    А Вам весь час хочеться нав'язвти їх як вирок.
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    На то нема ради. Мене дратує Пріус і я перестав з ним спілкуватися.
    Не як вирок, а як констатація нинішньої ситуації.
    І щодо відносно:

    ВІДНОСНО
    .
    1. Присл. до відносний 1; порівняно. Трохи ширила [книжки] інтелігенція, але відносно мало (Борис Грінченко, Перед.. світом, 1907, 248); Про свою невродливість дізналась Катерина відносно пізно (Ірина Вільде, Сестри.., 1958, 507).
    2. прийм., з род. відм. З приводу; щодо кого-, чого-небудь; стосовно. — Тепер маю до тебе прохання відносно.. Дерижанових (Леся Українка, V, 1956, 228); — Я з металургійного.. Відносно брухту, — відповів Солод (Микола Руденко, Вітер.., 1958, 106).

    Словник української мови: в 11 томах. — Том 1, 1970. — Стор. 613.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.


    До речі, чому воскресили цю тему, з Одесою в назві? Адже є тема про Саакашвілі, здається, однієї досить.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та йой,пане Медведю,яка різниця де і про шо! Головне щоб інтересно було,ну і троха смішно,во-о! :preved:
    Дещо з тої,гумористичної політики нашої України в тій Європі...
    Повернення Берлусконі: найскандальніший екс-прем’єр знов у грі

    zzzaaa.jpg
    Якщо так логічно подумати,то
    Ми вже майже повноправні члени гЕвропейської мафії.:scratch_one-s_head:
    Україна відкрила почесне консульство на Сицилії

    Раз так то пора вже і приватні офіси на Сіцілії відкривати...а шо,гроші cash'ом з банків вивозити!
    Відкриття Почесного консульства України в м.Катанія 16 грудня 2017 року - Новини закордонних дипустанов України - МЗС України
    foto_dengi_v_dolg_u_chastnogo_lica.jpg
    Пане Медведю Берлогсоні,та вперед в гості до майже однофамільця Сільвіо Берлусконі...Італійську вчіть,а не турецьку! В Італії файно,ліпше ніж на зимовому майдані в Кийові,а чи то на якомусь турецько-ізраїльському конфлікті зі знанням турецької в Єрусалимі! :)))


    View: https://www.youtube.com/watch?v=GsmVMxtV4pY
     
    Останнє редагування: 19 гру 2017
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    До речі,чому саме в Катанії на Сицилії?
    Чому саме зараз Берлусконі повертається в політику?

    Це щось подібно,як в місті-побратимі Катанії Одессі,та в порту на пересильному пункті, щось подібне відкрити...щоб товар вивозити!Близько і зручно,що до Італії,що до Туреччини,чи то до Греції,на Кіпр!:vinsent: :scratch_one-s_head:

    zzfgh.jpg

    По-моєму ВСЕ стає ЯСНО! zzuio.jpg о_О



    View: https://www.youtube.com/watch?v=w-ZRoi66clA

    А Сицилія з Берлусконі,як і Одесса ...то "в'єщ" для корумпованих політиків!
    Побачимо! Все дастся знати!

    zzzb.jpg


     
    Останнє редагування: 19 гру 2017
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Для такої великої людини однієї теми виявилося замало :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)