Саакашвілі, Одеса - відслідковуємо розвиток подій

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 31 тра 2015.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ярош, Тетерук, Гаврилюк, Семенченко, Савченко, Парасік ітп не були у владі, і всіма ними ми не задоволені, і поважні причини хіба в Яроша.
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Це які?
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якщо вірити ЗМІ то він воює.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    з кожною революцією зростає "больовий поріг" суспільства

    спершу у 2004 було достатньо фальшування виборів щоб народ повстав

    другий раз народ терпів ригів дуже довго, хоча влада, здавалося, робила все, щоб спровокувати вибух. Опозиція пробувала розкрутити податковий майдан, мовний майдан, ще якісь протести, та нічого не виходило.

    більше того, я вважаю, що і євромайдан фактично теж провалився, згас, ще трохи і купка протестувальників зникла б сама. Але владі вистачило дурості ту купку студентів показово жорстоко побити і розігнати. І от тоді був подоланий больовий поріг і постала Революція Гідності. Не мова, не податки, не європа - Гідність змусила мільйони вийти.

    І навідміну від 2004, у 2014 і процес, і фінал вже були криваві.

    Я гадаю, зараз больовий поріг суспільства ще більше зріс, і владі ще далеко до нього. По-перше, люди нікому не вірять, нема за ким йти. А по-друге, не все так погано. Україна дуже повільно, але стабільно віддаляється від рашки ментально і економічно. Україна більше чи менше успішно змогла дати відсіч зовнішній агресії та намагається рухатися на Захід. Я не уявляю, що зараз може змусити вийти на вулиці мільйони і призвести до революції. Але якщо це врешті станеться, то мені страшно уявити собі процес і фінал. Хтось вже писав, що справді Небесна сотня здасться квіточками. Все закінчиться хаосом і ріками крові, країна буде відкинута назад від цивілізованого світу на багато десятиліть. Просто в обійми "братнього" народу...

    ПС: я не порохобот і навіть за Порошенка не голосував ) Але вваажаю істиною, що кожна нація заслуговує на ту владу, яку має. Це ми, українці, такі. Такими нас зробив довгий термін в імперії. Ми втратили совість, сором, не боїмося ні закону, ні Бога. У владі вже давно не якісь москалі чи комуняки, а наші з вами сусіди, родичі, друзі. Українець, який був порядним грекокатоликом, добрим чоловіком і батьком, нашим собутильником, потрапляючи у владу, стає жадним безсовісним покидьком, що думає лише про свою кишеню. Поки це не зміниться, нічого доброго в тій країні не буде, бо влада не прилітає з Марса чи з Америки, влада - це одні із нас.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Многа букав, все можна сказати значно простіше і лаконічніше, словами Леся :mocking:
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Саакашвілі по повістці сьогодні з"явився в Генпрокуратуру, але відмовився там давати будь-які свідчення. Не захотів, з його слів, підігравати Луценку, який хоче вислужитися перед хазяїном.
    Саакашвілі сказав, що якщо його звинувачують у підготовці державного заколоту, то цим має займатися СБУ, а не Генпрокуратура, тому хай його викликають до Служби Безпеки, там він буде відповідати на звинувачення.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=Tn-KuQrshOc
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А ще була зустріч Клімкіна і Лаврова. Обговорювали архісекретну проблему - обмін заручниками. Тому зустріч пройшла за закритими дверима :)
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так, але із усіх подій виходить, що ми не закінчили розпочате у 2013-2014.
    Я подивилася у рейтинги, на предмет "відірвалася економічно", але воно якось ніде, окрім рейтингів, не відчувається. Показники підприємств (якщо це не рошен і іже з ними) демонструють "відривання" у бік Зімбабве.
    Доки не буде дієвого механізму проти корупції і свавілля влади - не світить Україні справжнього зростання.
    Звісно, що і страхи, і ризики... Та треба закінчити справу.
    Питання - як?
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я вже не дуже вірю, що це реально.
    надто сильно прищеплений цей ген "жити в гівні"
    хіба що нас знову окупує якась Австрія і встановить тут свою владу і свої порядки
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ми не маємо морального права на зневірювання! Ви добре те відчуєте, коли у Вас з'являться діти (тут, в Україні).
    Ген, століття гніту - то все зрозуміло. Але саме тепер з'явився реальний шанс, бо ми маємо прецеденти і підтримку у світі. Нам конче потрібно цим скористатися, виправдати надію наших нащадків і довіру світової спільноти! А це можливо тільки якщо ми не втратимо віру в самих себе і в свої сили.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. iso

    iso Well-Known Member

    А я не знаю.
    Чергова революція, силове захоплення влади? Це ми можемо. Ломать – не строить. А далі що? Еліти не видно.Соціальні ліфти не працюють, після майдану привідкрилися, і хто туди попав… Громадянське суспільство у зародковому стані - політична еліта крутить ним, як циган сонцем. Партій як таких – нема. Політики – «я не такая, я жду трамвая…» Нарід – та він без оглядки піде за будь-яким недоумком, який проголосить патріотичні гасла і і опустить нижче плінтуса будь-кого, чия думка не збігається з навязаною загалу. Досвіду державотворення і управління державою- нема. Значить, хто б не прийшов до влади, мусить кликати і попередників. Патова ситуація. Не можемо ми мати поки що нормальної держави - не доросли.
    І ще одна обставина. Силове захоплення влади – а іншого я не уявляю, хоча і є цього противником-це державний переворот. І якщо Росія вирішить, що етнічним росіянам загрожує ннебезпека – її дії не прогнозовані. І Захід не поможе - переконалися.
    Згущую фарби? Песиміст? Але становище України «на всіх фронтах» - свідчення цього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    У Саакашвілі є :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. iso

    iso Well-Known Member

    Про своє відношення до Саакашвілі я вже висловлював.:)
    Але навіть якщо раптом... Саакашвілі не має жодних перспектив? Не має на кого спертися. Не готова Україна до зміни влади.
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А хто ж її підготує, як одним не вигідно, а інші бояться?!
    Та і скільки можна боятися??
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    А ніхто.
    суспільство повинно дозріти
     
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, сидіть і зрійте...
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не знаю, чи згодні ви з тим, що Гордон - обізнана людина. Я переконувалась не раз, що так: багато буває за кордоном, має інсайдерську інформацію від друзів-журналістів за кордоном.
    Так ось як він відповів на питання "а кому працювати?"
    Він сказав теж саме, що і ми всі :засмальцованій колоді працювати у владі не можна, вже переконалися.
    Він каже, що загалу ще не відомо, але зараз в міністерствах і різних управліннях робить велика кількість освіченої молоді, яка має за плечима Гарвард, Оксфорд, яка вихована на європейських традиціях, стажировку мала дієву і дуже зневажає жадібну непрофесійну нашу українську погань на керівних посадах.
    Він каже, що їх не так мало, що вони ходять на роботу з рюкзачками і зайняті тільки мозговою працею; і тільки дякуючи спецам, яких не видно, і всупереч діям наших бездарних политиканів під куполом,яких видно,йдуть зміни в державі.
    І навіть багато зроблено, як вважають американські експерти - але віддача буде не прямо зараз.

    Ще великий "шум в ефірі", хочу сказати. Всюди зрада! Ще ніяк спростовується деза, яка закидається в цій інформаційній війні і яка збурює суспільство. Росія нас обігрує на шаг завжди.
    Але СБУ набирає досвід і вже працює не так як два роки назад.

    Панове, дієвого, але нейтрального і демократичного президента вибрати нам допоможуть (не Міхаеля, звісно). Погано це чи добре, але вибора не маємо - совецьке наслєдіє плюс доброзичливий сусід нам піднятися вище системи не дадуть.
    А в нас вже нема ні часу, ні сили, ні віри, ні бажання ходити на вибори.
    Так можна ще в Вілкула чи Бойка вляпатися. А то ще в Медведчука.
    Це вже громадянська війна прийде насправді.
     
    Останнє редагування: 19 гру 2017
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Можливо. але я переконався вже , що Гордон не завжди подає достовірну інформацію. Це про тих 5-15 тис доларів, про які Саакашвілі заявив в 2015 і Гордон повторив в 2017 р., але не посилаючись на Саакашвілі, а на якихось грузинських друзів. Це значить або не перевірив інформації, або просто зманіпулював (збрехав). Або я щось не так зрозумів, але ніхто мене не поправив:)
    Це добре, якщо так. Але їм треба ще пробратися на верх, отримати підтримку суспільства, яке ще дуже далеке від лержавного мислення, і не скурвитися. Бо ж не один у владу попав із західною освітою. І що?
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так пердуни старі їм проткнутися не дають! Це ж для них реальна загроза. Ось і навіюють, мовляв, нікому більше, окрім нас. А інші пердуни старі слухають і як зомбовані починають розносити цю лякалку: "нікому, суспільство не готове"... тьху! :bad:
    Справжні якісні зміни можливі тільки за умови швидкого оновлення влади і керівників. А наша країна вже засмерділа від цього совкового лайна, що розкладається, як у владі, так і в головах.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)