Саакашвілі, Одеса - відслідковуємо розвиток подій

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 31 тра 2015.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Здається мені, виникла необхідність у обговоренні нестандартного призначення губернатора області.
    Саакашвілі - людина енергійна, тому зміни напевне будуть.
    Єдине, що хотілося б - щоб дописи були по темі.
    Якщо трапилося щось позитивне чи негативне - повідомляти і давати оцінку.
    Про "жування краватки" уже ремигали кілька років, тому товаришів, які будуть в стотисячний раз писати про краватку, бажано відправляти на певний термін в баню.

    Думаю, можна викладати в тему і іронічні та дотепні дописи чи картинки, але свіжі, актуальні.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Рішення про призначення, здається, з"явилось не спонтанно. Ще більше тижня тому Саакашвілі взяв участь у марші вишиванок у Одесі.
    Перевірялася реакція жителів Одеси на появу Саакашвілі.
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Якщо колишній президент країни займає такі низькі посади він ставий свою країну (Грузію) в незручне становище. Могли б створити йому посаду радника при президенті якщо хотіли допомогти. Зовсім етика невироблена в пострадянських країнах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. iso

    iso Well-Known Member

    А сам Саакашвілі з глухого гірського села- не розуміється, що пасує, а що ні?;) Та й хто кому хоче допомогти?
    Тут інше. Чи не надто багато варягів запрошують до влади? Це аж ніяк не покращує іміджу України. Та й попередні призначення поки що не мають позитивних наслідків. (на мою думку):scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    Не погоджуюсь. Думаю, що губернатор Одеси - це перехідня ступенька. Думаю і надіюсь, Миха готують на посаду премєра. І я тільки ЗА. КРОЛІК СВОЄ ВІДЖИВ. Потрібен реформатор без звязків з нинішніми корупційними групами-чиновниками. І Мих це зробить.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    варто і ще як варто. Інакше коруппцію не перемогти.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І не знижує імідж. Головне - результат. Арнольд Шварценегр - австрієць і то йому не помішало стати сенатором у США.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Нє,щоб рухатись в фарватері Східного партнерства разом з Польщею,Литвою...
    Нє,щоб йти назустріч Польщі з Європи і поляку Дуді,ставшим президентом Польщі...
    Якогось гризуна знайшли,що тонель буде прогризати з Хайфи до Одеси...Ой! :scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 31 тра 2015
    • Тупо Тупо x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Чому нє? Хіба одне іншому заважає? Якщо Михо поламає корупцію, то це не зблизить Україну з ЄС?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    один гарний знайомий і недурна людина, ще кілька років тому казав, що Україні допоможе лише те, якби найняти іноземних, кваліфікованих чиновників на відповідальні державні посади, бо в нас ще довго не відучаться від корупції, кумовства та звички красти
    може в тому і є таки сенс... час покаже
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Михо поламає корупцію? Михо??
    Та він ще з Петрусьом таке закрутять,що фіг в ближні роки і розгадаєш!
    Вони ще на пару запросять Ніколя Саркозі бути губернатором Криму,во-о?
    Читайте...
    Саркозі критикує Олланда за відмову їхати 9 травня до Москви
    Неділя, 31 травня 2015, 11:22
    http://www.eurointegration.com.ua/news/2015/05/31/7034336/
    ------
    Борці з коррррупцією,б'я!Розминаються помалейку!:dance3:
     
    Останнє редагування: 31 тра 2015
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хто в Грузій поламав? Хто?
    То ваші припущення. Поживемо - побачимо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Україні потрібний влив свіжої крові. Тут справді більше питання етики. Українська держава повинна прийняти принципи якими світ керується тисячі років інакше виглядає як корова в гаражі або свиня на балконі. Тут насправді Грузія гірше виглядає. Це приниження для країни коли екс-президент призначається функціонарієм якоїсь адміністративної одиниці. До екс-членів уряду Грузії це правило невідноситься до екс-президента так. Тому і уряд України і Сакашвілі повели себе вкрай дивно. Приниження Грузії недумаю що є в інтересах України.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому й кажу. Невідомо яка ціль всього того. Я не думаю, що самоціль Саакашвілі - стати губернатором Одещини. То було б дуже банально. У мене думка, що мітить у премєри. І не виключаю, що буде ще кандидатом у президенти. Рано ще робити висновки. Раз Миха пішов на пониження, значить в тому щось є.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    екс-президент Саркозі? Та хто його слухає? приватна думка і не більше.
     
  18. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    "Неважно, какого цвета кошка.Главное, чтобы она ловила мышей"(С)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я раніше за кермом часто слухав Радіо Ера ФМ.
    Там один товариш, здається з Харкова, замучив ведучих своїми дзвінками в прямий ефір. Яка б не була передача, про що б вона не була,йому вдавалося зателефонувати і сказати, що на всі керівні посади потрібно запросити людей із-за кордону.
    Ведучі уже по перших нотках голосу чули, що це телефонує він, і яка прозвучить пропозиція. Це було ще за часів Януковича.

    А взагалі-то мені призначення Саакашвілі подобається. Це видно хоча б з реакції недалекого (в розумовому плані, як політика) Айфончика та звсігдатаїв Севфоруму.

    Не так багато на території колишнього Союзу людей із радянським минулим та такою спрямованністю на побудову цивілізованої держави, як Саакашвілі.

    Не дарма його так ненавидить кремлівська клептократія.
    Те що він бажає зломати український совок - це очевидно.
    Інша справа - чи в нього це вийде. Втім, Чорноморськ завжди був налаштований проєвропейськи. Портове місто, де завжди з перших уст чули від моряків, як там у європах, єврейське населення з менталітетом, далеко не проросійським (Ізя, у вас родственнікі за граніцей єсть? - Нєт. - А ваш брат жівьот в Ізраєлє. - Так он дома жівьот, ето я за граніцей), нарешті, досвід (чужий) Донецька та Луганська - негативний, і досвід Грузії за часів Саакашвілі - позитивний.

    Думаю, бути Чорноморську "порто-франко"!

    Можете вважати мене оптимістом, але для оптимізму є вагомі підстави.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Я не думаю, що це найгірше рішення Порошенка. Адже щось потрібно робити. І так виглядає, що на українців покладати надії не приходиться. Всі вони хворіють на синдром корита. Ось вибрали парламент. Памятаєте скільки було "патріотів" які душу і тіло готові були віддати. Там і Парасюк і Гопко і Чорновол і інші... Де вони? Ви щось чули про них останнім часом? Як і про весь так званий український парламент? Ні. Дорвались до корита. Так само і Свобода себе викінчила врешті-решт опинившись під владою Пупса і Морди. Точніше, під владою бабла. Ось і постає питання, чи не краще запрошувати варягів? Тай зрештою, Україна була заснована варягами-вікінгами. То чому не продовжувати традицію?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)