"Руський мiр" та Ту-154.

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем MayorMayor, 28 гру 2016.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    напевно, ми тут всі спеці авіації, бо так складно і впевнено робимо висновки :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Крайнощі нікого не прикрашають!
    Сваритися і ображати один одного тільки через те, що кожен може мати власну думку - то якось не по дорослому.
    Якщо відмовитися від маркерів, то можна побачити ситуацію/людину набагато ширше/глибше (це з власних спостережень).
     
  4. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, думаю, що не "замість того", а "на додаток". Роман Скрипін - чи не єдиний журналіст в українськомовному просторі, якого варто слухати. Ну, ще Портніков.

    Я, звичайно, послухаю, наскоками, цю передачу. Але дві години - забагато, щоб слухати підряд.
    Особливо, сидячи мертво в навушниках біля комп"ютера. В мене Смарт-ТВ немає, щоб пустити це голосно через телевізор. І слухати, роблячи хатню роботy (to chore).

    Я думаю, Вас трохи знервувало, що Скрипін перейшов на російську, адже Ви так пориваєтеся її забутЫ!
     
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Мене давно ніщо не денервує.

    А чому Вас це так зачепило? Ви творець російської мови?

    Даремне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Volodymyr Ariev
    14 hrs ·
    Наївність українців неперевершена.
    Я з гендляркою жив довший час.
    Добре що не погадала йому на дорогу.
    :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Наївність - ознака незіпсованості ;)
     
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Частіше дурості. Це політик писав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Згадалось як був в Криму ше за Яника, на Айпетрі...купа кафешок, вагончиків, гадюшників ітп, пізня осінь, десь друга половина листопада, туристів двоє, я і моя дружина, і то тормозок з собою взяли дл економії :))). Діалог
    -ЗахАдІтЄ к нам пАєсть, ми в вашу чЄсть паднімім флаХ і бабахаєм із пушкІ
    -Який флаХ?
    -ХатітЄ трікалор а хатітє украІнсткій...
    -Червоно-чорний хАчу:bandera: ;)
    -А бЄндееровскій...к сожалєнію у нас нЄт, но єслі у вас с собой то можнА
    :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Еге-ж, еге-ж. То вона йому навмисне наговорила, щоб він добряче потратився на її сувеніри. А росіянам вона каже протилежне за змістом. Ніколи не вірте гендлярам! З ними краще взагалі не розмовляти. Як із циганами.:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Після того, що ця людина з головою верзла про бітлів та Боба Ділана, то краще нехай просторікує про літачки. В цій темі, бачу, він краще тямить ніж у музиці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та ні. Якщо пам"ятаєте, Ви кілька днів тому стверджували, що прагнете забути російську. (Якщо забули, можу пошукати і посилання дати.)

    А тут - майже дві години російської. Не знудило?
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Тільки ДВА росіянина можуть дати об'єктивну оцінку катастрофі:
    1. Вас. Вас. Єршов (Красноярськ, уродженець Харківщини). КВС ТУ-154, пілот-інструктор, нині пенсіонер, автор мемуарів.
    2. Магомед Толбоєв, екс-пілот-випробувач, згодом трохи позасідав у Думі, досі вважається авторитетним авіаекспертом.
    Обидвоє безкомпромісно чесні і нікого не бояться.
    Толбоєв вже обережно висловився - "закрилки. Або технічна несправність, або помилка пілотів".
    Закрилки збільшують підйомну силу літака на малих щвидкостях. На ТУ-154 є три положення закрилків - 0 (політ), 28 і 45 градусів (зліт і посадка).
    На ТУ-154 важелі випуску-прибирання шасі та закрилків знаходяться поруч і якщо пілот під час злету помилково прибере не шасі, а закрилки - ППЦ ! З іншого боку - закрилки слід прибрати на швидкості не вище регламентної, інакше вони можуть заклинити або відірватися. А якщо порушиться симетрія положення закрилків - це зовсім ППЦ. Літак увійде у небезпечний крен - і вуаля. Єршов про це писав у мемуарах. Грузинський екіпаж ледве врятував літак.
    Інформація про положення закрилків пишеться на параметричний самописець. Паралельно зі значенням швидкості, часом і висотою. І в Аерофлоті за неправильний (несвоєчасний) випуск-прибирання закрилків пілотів жорстко дрючили. Цікаво, чи обнародують дані того параметричного самописця?
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Та ні, це Вас мучить кілька днів. Бо повертаєтесь до нього. Ось і питання чому. Про польську не мучить. До речі польська колись була домінантною в Україні. І в Кийові нею говорили. А сьогодні її ніхто майже не знає. І незнанням не мучиться. Включно із Вами.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Таке життя - з часом все змінюється... Колись була польська, тепер кацапська... Ніхто не знає, яка мова буде домінантною через 100-200 років. Чи то англійська, чи китайська, чи ще якась...
     
    Останнє редагування: 31 гру 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  18. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    В світі зараз анґлійська. Але тут про інше йдеться. Анґлійська не стане повсякденною мовою в Україні. Або Франції чи навіть Німеччині. Німецька до речі надзвичайно близька до анґлійської якщо не враховувати ґраматику. Але й побудова речень близька. Багато ґерманізмів які побутували в Галичині збігаються із анґлійськими мовними побудовами.
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Звідки знаєте?

    Збираюсь вчити польську. Але після того, як пройду 30 діалогів турецької матриці.
    Власне, польську треба не вчити, а побільше читати. У мене є пара книжок польською. Починав читати, потім не було часу. Німецькою, англійською читав.

    Якщо уважно слідкували не тільки за моїми посиланнями на московські сайти, а і за мовною тематикою, то мусили помітити, що я недавно давав посилання на коментар одного поляка стосовно методики вивчення мов Стівом Кауфманом. Прочитав той коментар із цікавістю, і навіть його тут, на форумі, процитував. А раніше ще цікавився однією польською піснею в "Польскій темі".

    Так що
    View: https://youtu.be/d8i2UbiWtNk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
а де твій аватар? :)