Розвіюємо міф про відношення до рос. мовних у Львові

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем elenal, 14 лип 2012.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а що вас так сильно розсмішило, можна дізнатися?
     
  2. KatarinaLar

    KatarinaLar Active Member

    Перепрошую, то глюк якийсь. Може, я не дуже добре сформулювала свою думку. Але (цитую) ж у Львові тим, хто розмовляє російською, голови не відривають, з автомата не стріляють, не зневажають і т.п. Приходить нова людина на форум і задає улюблене питання, а ми їй показуємо - читайте, дорогий товаришу. А на Сході України саме насаджується думка, що у Львові за російську мову можуть вбити.
     
  3. IshtarI

    IshtarI Member

    Казати російською у Львові більш беспечно, аніж казати українською на Добнасі..
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Та справа навіть не в тому якою мовою розмовляти, а як розмовляти...Інколи чую настільки "наглу" інтонацію (не важливо українською чи російською мовою), що вже відчуваю певну неприязнь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Zacharovana

    Zacharovana Member

    Нині - так. На жаль...
    :uaflag:
     
  6. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    О! Мене на Донбасі розпитували ще у 90-х, чи правда, що в нас танками пашуть землю, а у хаті кожного гуцула - склад зброї о_О... Я не розчаровував, бо ж "…так как представители милиции могут быть приравнены к студентам и детям…"(с) :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. artemlanos

    artemlanos Member

    Добрый день. Сам с Харькова, не раз был во Львове. Очень приятный город. Хотелось бы часть Львова у нас в Харькове. Проблем с русским языком не было! Хочеться ще приїхати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ви там на сході нікому про то не розказуйте, навпаки кажіть шо бандерлоги ідять москальських немовлят живцем в львівському метро, ну і далі по темі, бо інакше і самі станете бандерлогом.. :))):bandera:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. artemlanos

    artemlanos Member

    Тему конечно очень сильно раздули. Приезжают знакомые базарники, говорят надо ехать в Славянск воевать, потому как в Киев оккупировали фашисты... ХЗ что ему скажешь... Просто мозг чем то промыт, от безделья сидят на базаре и чешут хрень всякую. На вопрос, а "Якубович" не был ли фашистом, человек расстроился и ушёл..) :uaflag:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    прапор у вас догори ногами.. :)
     
  11. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Хорошь ерунду городить!
    Витебский вокзал в Петербурге, куда приходят все поезда с Украины, находится по моему пути из дому на работу, (в хорошую погоду, в плохую на метро езжу или на трамвае, а в хорошую - только пешком.). Так столько вопросов назадают, причем стараются украинский акцент скрыть, так ведь не скроешь! Я всегда говорю: не розумию, говорите на мове!
    Улыбаются, хоть и измученные с дороги (украинские поезда можно в фильмах ужасов снимать, берите пример с белорусов), так когда объяснишь и покажешь куда и как, (метро "Пушкинская" на ремонте), чуть ли не друзьями расстаешься.
    Дружба рождается в общении, а смерть, стоит того чтобы жить. Цой перед смертью это учуял. А мы, к сожалению, нет...
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Krimchak

    Krimchak Active Member

    Жодного разу не помічав, щоб у Львові якось не так ставилися до російськомовних. Я, на свій жаль і сором, теж володію українською не так добре, як хотілося б - багато русізмів, є акцент... Це все наслідки кримської освіти у радянські часи. Взагалі, якщо б не власне прагнення, я б так і залишився вгеть зрозійщеним українцем Криму.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Я Львівянин і мені пофігу, якою мовою до мене говорять, якщо я мову знаю, то відповім, якщо ні то ні. На цьому тему можна закривати, бо я думаю таких як я у Львові 90%, а хто там що собі думає, той нехай залишається при своїй думці
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. prius

    prius Well-Known Member

    Най поздихають кацапи разом з своїм язиком

    ---------- Додано в 05:53 ---------- Попередній допис був написаний в 05:51 ----------

    З бидлом кацапо дамбаскім теж будете спілкуватися на общедоступном?
     
  15. От тут мене і підловили, щож забираю свої слова назад. З бидлом інша розмова, але якщо людина нормально то і реакція я думаю у всіх нормальна буде. А якщо хтось думає що він красуній а я тут ніхто, ну тоді вибачайте
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Olenka Kindrat

    Olenka Kindrat New Member

    У Львові завжди толерантно ставились до людей,що розмовляють російською.І зважаючи на ситуацію,що зараз склалась, Львів завжди готовий прийняти та допомогти людям, які втікають зі сходу чи Криму.
     
  17. rrr

    rrr New Member

    А як, власне, розпізнаєте кацапськоДаунбаськоЛугандонське бидло від російськомовного порядного українця-східняка? Тут у Львові, навряд чи бидло буде ходити з москальським прапором, у вантику та валянках, з балалайкою і автоматом.
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Так же як Ви розпізнаєте хто хам, а хто вихована людина незалежно від її мовних уподобань.
    Я, наприклад, здаля, ще не бачачи літер на номерному знаку, завжди помічаю на вулицях "АН"-ів (данєцька серія). "Птіцу відно по польоту".
     
  19. Таня Радость

    Таня Радость Просто Радость

    смешно. я тоже на этом форуме спросила, мол ниче, что я пишу на русском?
    Мне кажется, что вопрос про русский язык львовянам задает каждый, кто небыл во Львове. Я тоже никогда в этом городе не была, но наслушалась массу историй, как на Западной Украине враждебно и неуважительно относятся к тем, кто говорит на русском.
    Одна из историй одессита.
    -Приехал во Львов на пару дней. Задержался на больше. Решил зайти в парикмахерскую преед отъездом постричься. Зашел в одну, попросил на русском языке- проигнорировали, зашел в другую- сделали вид, что заняты, что уйма клиентов, и отправили во-свояси, зашел в третью- и услышал фразу мужика, который с порога выкрикнул : "Прошу пані, поголити" Его любезно приняли. Решил пойти на такой же маневр. И чудо! Меня любезно обслужили, нацисты!

    другие ездили на экскурсии- рассказывали то же самое.
    Теперь они очень громко кричат РОССИЯ, ПУТИН!

    Мои дети ездили во Львов, бывал в разных местах области, в Закарпатье. Говорили на русском. НИ ОДНОГО СЛУЧАЯ НЕГАТИВА!

    А вот у нас....... в Одессе... В Ильичевске (20 км от Одессы) некоторые рашисты моим гостям украиноязычным кричали на улицах города: "Фашисты понаехали! Говорите нормальным языком, а не телячьей мовой"

    Так хотелось рыло им начистить... Разве все дело в языке? мне кажется, все дело в гнилой душенке, которую проявляют некоторые люди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Был во Львове с десяток раз.Что запомнилось- по-моему, половина Львова говорит по-русски между собой. Из второй половины- 9\10 перейдут на русский в разговоре с вами, если вы обратитесь к ним на русском. Басни о "страшных бЕндеровцах, рубающих пальцы за слово на русском" оставим сикелев-тв.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)