Розшукується лялька!

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Radistka, 6 кві 2011.

  1. Radistka

    Radistka Rändaj

    Саме так, доросла тьотя шукає ляльку :)

    У Тарту є музей іграшок.
    Багато там всіляких іграшок, дітей туди водити то напевно кара божа :mocking:
    І є там стенд з національними ляльками - різних народів світу.

    Найулюбленіша лялька дітей, за словами екскурсовода, іспанка:
    [​IMG]

    А це вєтнамка:
    [​IMG]

    А це росіяни:
    [​IMG]

    І шукала я і знайшла я там ляльку-українку:
    [​IMG]

    ... з розгубленим виразом обличчя і підозріло червоними щоками. Ну і обідно мені стало за державу, не те щоб я щось мала проти козачка, ну не тягне він мені на представника України ... :scratch_one-s_head:

    Ну і вирішила я вкотре проявити ініціативу, ту саму що наказуєма, і подарувати їм ляльку, але таку, щоб вона зразу вийшла в лідери.
    Про ляльки я майже нічого не знаю, я більше в дитинстві була по відбиранню машинок у хлопчиків. Знаю тільки, що є ляльки Барбі, мотанки і пупсіки :)

    Люди добрі, де можна купити/взяти/отримати в добрі руки/замовити за помірну ціну ляльку в українському національному вбранні, не вульгарну, не примітивну, але і не бозна-яку розкішну, а таку, щоб принаймні мені не було соромно кожен раз як проходитиму повз той музей?
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    • Подобається Подобається x 1
  3. Radistka

    Radistka Rändaj

    • Подобається Подобається x 3
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Єх.була у мене колись лялька україночка,така мила...якби ще в мене тоді було розуму більше.........
     
  5. Radistka

    Radistka Rändaj

     
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    А Вы уверены, что оно им надо?

    Россиянка ведь у них тоже не такая:

    [​IMG]

    А то, что Вы ищете, тут имеется:

    http://www.dollplanet.ru/vystavki_i_festivali/vystavka_kukol_v_narodnyh_ukrainskih_naryadah/
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Radistka

    Radistka Rändaj

    Так оно мне ж надо! Спать спокойно не смогу :)


    ---------- Додано в 19:52 ---------- Попередній допис був написаний в 19:50 ----------
    Полковник, да Вы просто прочли мои мысли! Да что там мысли, подсознание! Это самое именно то!!! В яблочко!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Читать мысли красивых женщин - дело не хитрое, уверяю Вас.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    На ДП є дівчина, яка лільки робить з пластики, може про щось та домовитеся. Ось гляньте її тему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..



    ---------- Додано в 08:35 ---------- Попередній допис був написаний в 08:33 ----------

     
  11. Radistka

    Radistka Rändaj

     
  12. Marimel

    Marimel Member

    Я дарувала ляльку українку донці сестри так вона мені дуже сподобалась. Вона буда у нас така Мягкая кукла Копиця Украинка (00417-12) купить по лучшей цене в Харькове, Киеве. Недорого Мягкая кукла Копиця Украинка (00417-12) в интернет-магазине Королевство игрушек. Ще мені дуже сподобалась серія етнічних ляльок у виробника Левеня.
     
а де твій аватар? :)