Розрив меніска.. що робити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Тошеня, 15 чер 2008.

  1. Тошеня

    Тошеня Active Member

    Доскакалась!!! На відпочинку підвернула ногу. Поставили діагноз - трансхондральний розрив меніска. Але от що з тим робити не знаю. Лікарі не єдині у своїх рекомендаціях. Одні говорять про артроскопічне лікування (мініоперація), інші відмовляють. Я розгублена... Якщо хтось тикався з такою проблемкою, підкажіть як бути.
     
  2. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Якщо Вас цікавить моя думка, то рекомендую робити операцію поки ще не пізно. Ви в такому віці, що все заживе, як на собаці, але на даному етапі варто зробити операцію.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Тошеня

    Тошеня Active Member

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Звичайно цікавить, а які наслідки після операції і чому інші лікарі відмовляють? А якщо не зроблю, то зітреться хрящ?
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Не зітреться ніякий хрящ, але нормальну рухливість в колінному суглобі можете втратити. Проконсультуйтесь в хорошого хірурга - ортопеда і побачите, що він Вам скаже, де більше плюсів, а де мінусів в питання робити, чи не робити операцію у Вашому випадку. Я не ортопед. але думаю, що потрібно робити. Тут на форумі поради шукати немає змісту. Будь-яка травма має свої нюанси, які слід враховувати, тому шукайте спеціаліста, щоб добре оглянув місце травми та рентген. Рекомендації різних чудаків не допоможуть, в тому числі можливо і мої...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Тошеня

    Тошеня Active Member

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Так я консультуюсь, а всі по-різному говорять!!! Тому прийняти рішення важко. Створюючи тему, думала знайти людей з подібною проблемою в минулому чи тепер і запитати як вони її вирішували.
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Діагноз може бути один і той самий, але ступінь пошкодження різний, значить і лікування різне. Чесно кажу, не марнуйте час. Я Вас розумію, що не хочеться лишніх клопотів, але краще прийняти розумне рішення, порадившись з кваліфікованим спеціалістом, який має відповідну репутацію, а не лікар-практикант.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    отделения спортивной и балетной травмы ЦИТО > Диагностика и лечение Онлайн-консультация
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Тошеня, Цигун правИй. Усе індивідуально - комусь варто робити операцію, комусь ні. А взагалі задайте це питання тут. Бажано якнайширше описати проблему (дані рентгену, точний діагноз і т.д.) Може порадять що робити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    В мене таке було... ще в 8 класі... Справа в тому, що тепер в вас ця травма може повторюватись.. наприклад в мене меніск злітав тричі, тричі вправляли, вчетверте вже довелось робити операцію вимушено, оскільки вправити неможливо було... провели її в Винниках, результатом цілком задоволений, нічого в тому страшного не було для мене - вирізали меніск, ще й додому його ж віддали)))) операцію провели зранку, а наситупного дня в обід вже відпустили додому....
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Тошеня

    Тошеня Active Member

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Я таки зважилась на операцію. Вчора ногу знову заблокувало....:sad:
     
  11. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Мені рік тому робили таку операцію. На операції вже виявилось, що то був не меніск, а розрив хрестовидної зв"язки. Я 1.5 міс. до операції намагалась якось вилікувати без хірургічного втручання - але не виходило - нога не згиналась і боліла. Робіть операцію ту, що на спеціальному приборі, де роблять два маленькі надрізи - там нема нічого страшного. Все буде добре! Потім будете розробляти ногу - всякі масажі і вправи щоб вона почала повністю згинатись.
    Після операції ми поїхали на Егейське море і мені там значно стало краще з ногою. Тепер вона мене зовсім не турбує, навіть на зміну погоди.
    А якщо б ви відмовились від операції - це дуже серйозна річ - пошкоджений меніск стирає суглоб в коліні. І так десь через років 10 можуть виникнути вже серйозніші проблеми, які вже усунути неможливо.
    Поки що співчуваю вам, бо сама особисто ходила 2 міс. на милицях.

    Додано через 46 секунд
    Будуть якісь запитання - пишіть - допоможу чим зможу. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Тошеня

    Тошеня Active Member

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Дякую Вам. Сьогодні була ще в одного лікаря, діагноз підтвердили, але ще направили до обласної поліклініки... Дасться чути...
    Ще раз дякую всім за поради!!!
     
  13. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Скажіть будь ласка а де і вкого ви робили цю операцію.Бо мені теж напевно треба
     
  14. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Я робила в Івано-Франківську, в лікарні на Пасічній. Лікар Баран. Якщо ви зі Львова, то впевнена, що у Львові є не гірші спеціалісти. Головне робіть таку операцію, як я писала - робиться 2 маленькі надрізи, потім за допомогою камери дивляться яка у вас там ситуація і забирають всі пошкоджені частинки. Вже на наступний день відпускають додому.

    Тошенятко, ну як там ваша нога? Вже зробили операцію?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Тошеня

    Тошеня Active Member

    Відповідь: Розрив меніска.. що робити?

    Ще не робили, відтягнули до вівторка..:ireful1:
     
  16. luba

    luba New Member

    Моїй мамі поставили попередній діагноз розрив меніска. Скажіть як отримати направлення в обласну лікарню? Конкретно до лікаря Баран. Чи проходили Ви якісь додаткові обстеженняч і де? Якщо з Вами можна поспілкуватися по цьому питанню, то чи не змогли б Ви передзвонити мені на моб. *******. Мене звати Люба Василівна. Буду Вам вдячна.

    Levandivka: прошу звертатися в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 18 бер 2009
а де твій аватар? :)