Розлучення

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем duncan, 19 гру 2010.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    добродії, розкажіть про цю ... е-е-е ... ситуацію, хто мав щастя/нещастя таке пережити :)
    чув про це краєм вуха багато, хотілося би просто для себе знати, як насправді це відбувається і що для цього потрібно

    (підколювати не тре :rolleyes:)
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    є куме всьо до банального просто,в один прекрасний день поштар FedEx повідомляє вам що ви вільні від супружніх зобовязань,і потім пару літ привикаєте до знову надбаної свободи
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    :rolleyes: дякую, куме, я знав, що на Вашу підтримку можу розраховувати
    але мене більше цікавить юридичний бік справи
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    за згодою і при відсутності неповнолітніх дітей через ЗАГС,без згоди і запереченні розділу спільно нажитого майна(бізнесу)- через суд,третій варіант -забити!
     
  5. ostrov_mike

    ostrov_mike Well-Known Member

    Ничего не поделаешь, работа над ошибками процесс не приятный, но нужный.
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    а вот тут уже херов как дров! умерла так умерла
     
  7. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Ну я з дружиною розлучився...чисто з політич...тьху...юридичних міркуваннь...Зараз я "гол как сокол"...все моє шо на мені...:pardon: Розлучились за 5 хвилин в РАГСі..заплативши якусь суму в касу...не пам'ятаю яку. Відчуття які? Ну інколи можу мою тепер вже громадянську дружину шпильнути що я вільна людина...:)) На цьму вся різниця до і після закінчується...:))
     
  8. ostrov_Norman

    ostrov_Norman Well-Known Member

    Це треба в Анекдоти)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    у нас все життя суцільний анекдот...;)
     
  10. Emigrant

    Emigrant Active Member

    Не всегда, т.к. в некоторых случаях люди путают понятия. Бывает, что паре не хватает чего-то нового в отношениях, ведь обычные будни сводят жизнь к таким привычным и надоедающим вещам, что кажется многое неинтересно. Много чего зависит от каждого человека. Если один против продолжения отношений, то согласия и полного доверия более не будет.
     
  11. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    ))) , что, быт заел ? возьми краски и разукрась ! .. и это нужно ..., обязательно нужно делать вдвоём ! (ресторан, бассейн, сауна ) :)), а ещё , очень помогает кухня !, попробуйте поготовить вместе :good:, вкусовые извращения ,(только не спорить ) сближают :), а , и да , заварите вместе кофе, это просто бомбезно :o .. и ни в коем случае не пейте утром (вместе) чай ;) ..
    Ну, вот , как-то так , а , да , и никакихобязательств :rose::rolleyes:
     
  12. Каролина

    Каролина Active Member

    У меня развод прошел безболезненно, но очень долго.... Дети есть. Через суд. Пока назначили дату заседания, пока решение то забрал. такая очередина. А так все прошло хорошо, без никаких претензий :) дети со мной, общенажитый диван и телек тоже мне)))
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    таке враження, чи Ви тепер на вулиці жиєте о_О
     
  14. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Зато с диваном)
    А мужик остался без телика:rock: наказанный)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Serena

    Serena May Flower

    раздел имущества, аднака...))))

    надо было брачный контракт составлять...
     
  16. Serena

    Serena May Flower

    диван выбросить, купить новый...а то общенажитый....не фэншуй какой-то...:))
     
  17. Глафира

    Глафира Скрытная натура

    Ага,моя подруга составила...в итоге ей достается только посуда...но пока живут))
     
  18. Глафира

    Глафира Скрытная натура

    100%! :)
     
  19. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Эхх...я-то замуж выходила - какой контракт???? НА ШТОООО?)))))
    От жеж..время было))
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    вот это правильна!!!!!!!!!!
     
а де твій аватар? :)