Розбився iPhone 6

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Shparik, 27 кві 2017.

?

Що краще? Міняти весь екран чи лише розбите скло?

  1. весь екран

    1 голосів
    50,0%
  2. лише розбите скло

    1 голосів
    50,0%
  1. Shparik

    Shparik New Member

    Всім привіт. Маю халепу:sad: Випав вчора мені мій любимий телефончик iPhone 6. Розбився екран, а точніше купа тріщин, але все працює. Взнавав що можна зробити і скільки це коштує. Всі кажуть по різному. Дехто каже міняти весь екран, але розумію що це буде китайський, а якість не хочеться втрачати. Оригінальний реально дуже дорого! І тут знайшов сервіс, який спеціалізується на дисплеях в смартфонах www.smartsc.com.ua Сказали, що можна замінити лише розбите скло. Ціна досить цікава 900грн, при цьому залишається оригінальний дисплей і гарантію дають на 30 днів. В спілкуванні досить впевнено дали відповіді на всі мої недосвідчені і прискіпливі питання. Кажуть що робиться за день, а навіть за 2-3години. Схиляюсь до цього варіанту, бо переваг багато.
    Хто мав таке ж "горе" підкажіть чи вартує уваги саме цей варіант. І хо що чув про Смарт Сервіс що на вулиці Волошина?
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Анекдот про iPhone 6:
    Сідає один в мерседеса і чує таке - ХРУСССЬ.... Він, затамувавши подих: "Господи, хоч би хребет, хоч би хребет..."
     
  3. prius

    prius Well-Known Member

    То вже треба переносити на 7 iPhone,шостий вже не так шкода:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Хоч шостий, хоч сьомий - одне л**но.
    У одного колєги вибухнув акумулятор під час заряджання. У іншої, кожен раз коли заходить до банківського додатку, вимагає зареєструватися, бо не може запам'ятати в кеш реєстраційні дані. В усіх на андроїдах немає ніякого клопоту, а ця на айфоні кожного разу муздикається, як вперше.
    Третя робить знімки біля крутих авто, та якість камери така гидотна, що навіть на аву у viber соромно встановити. :pardon:
     
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Я маю 6+,дружина,донька і зять 6 вже більше ніж два роки,проблем не маємо,купували в яблучному магазині,то мій перший айфон,все життя користувався самсунгами,і після айфона як помре вернусь на самсунг,в айфона один плюс як для мене то FaceTime
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    То навіщо повертатися до самсунга, коли проблем немає?
    Чим FaceTime краще за viber?
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    В айфона все треба купувати,а в андроїд задармо,коли мав самсунг то мав вайбер,багато сміття приходило
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Користувався побитим самсунгом ще майже два роки..
     
  9. DenisMerkushko

    DenisMerkushko миється в бані

    Якось дуже дешево для побитого скла навіть. Якщо немає проблем з дислеєм, то треба міняти лише скло, тому що в більшості випадків не рідні дисплеї погано приживаються і працюють з багами. Просто в мене був 6s plus, який рік тому там замовляв, і теж випадково випав з кишені. Тому скажу, що навіть краще будуть дефекти скла, але екран буде чудово працювати. В такому разі хоча би можна продати по нормальній ціні його буде.
     
    Останнє редагування модератором: 22 жов 2017
    Reason for edit: несанкціонована реклама
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Який восьмий вже десятий у продажі
     
    Останнє редагування модератором: 8 лис 2017
    Reason for edit: видалено посилання
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Jeckka

    Jeckka миється в бані

    Ось бачите, а я про що? Не встиг написати про восьмий, а десятий обігнав:facepalm:
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Не пишіть більше, бо я завтра йду купувати десятий і не хочу щоб після завтра вийшов одинадцятий:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    :haha:

    Та потерпіть пару днів:mocking:
     
  14. prius

    prius Well-Known Member

    Я б ще терпів і рік але мій шостий+ здурів, глючить постійно тачскрін і акамулятору вже повний кірдик,фото зробити неможливо экран скаче,так що хворий скоріше мертвий
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    О Боже! Ви точно про айфон розповідаєте? :)))
    І після такого все одно хочете айфон?
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Так за за нього
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Хочу самсунг 8+ але буду брати ябко через то що має Face Time буде робити фото в 3D ,і тому що це наш український телефон ябко то надкусане :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  19. MalvinkaZ

    MalvinkaZ миється в бані

    я думаю, що так швидко не вийде) і так дуже швидко випустили 8, а за ним 10. Ну, в принципі, це й зрозуміло чому - вісімка не оправдала надій з продажем, а скільки фінансів було затрачено на його розробку, а головне - рекламу. Тому й 10 випустили досить швидко, щоб хоч якось реанівути надії керівництва епл :) до речі, знайшла відео на дошці оголошень епл айплстер, як керівництво епл зробило фейкову чергу за десяткою :) Фейковий Apple Store та черга за iPhone X. Відео! - iPoster.ua що Ви про це думаєте?
     
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Восьмий презентовали разом з десятим тому вісімка одразу була провальною
     
а де твій аватар? :)