Російський варіант українських казок

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем mota_boy, 24 бер 2007.

  1. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Російський варіант українських казок

    та я собі думаю, що такі казки (про які почалась ця гілка)залишаться на совісті тих моральних уродів, які їх писали і видавали. І їм це обовязково віддасться. Бог їм суддя.
     
  2. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Російський варіант українських казок

    "А был ли мальчик?" (с) :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Російський варіант українських казок

    пан зеник, ви читали ту книгу?...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Сталкер

    Сталкер Well-Known Member

    Відповідь: Російський варіант українських казок

    А по моему это не провокация и не дурь. Это просто результат отношения Западной Украины к Восточной и политики властей, проводящих насильственную украинизацию.
     
  5. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Російський варіант українських казок

    А якщо Ви праві то ці люди малодушні рагулі і дибіли. Чи людей які відіграються на дітях Ви можете назвати якось інакше?
     
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Провокація, але чия???

    Я і раніше не любив ВЗ: кореспондентка свого часу ТАКе верзла про мене...:eek:
    А зараз не маю сумніву - провокація! Провокація ВЗ.:sad:

    Впевнений, коментар писаний ручкою (кривою правою) кореспондентки.
    Дослівність - це не для ВЗ!:cool:
     
  7. Сталкер

    Сталкер Well-Known Member

    Відповідь: Російський варіант українських казок

    Соглашусь, это безобразие, конечно. И иначе таких людей не назовешь... Но весь вопрос в том, как с этим бороться. Кто таких людей плодит? Вот заходит, например, россиянин на Ваш форум и видит про себя сообщение, что они тупы да ленивы. Я то не обижаюсь, а кого-то, знаете, можно этим задеть и сильно обидеть. Вот и внесли свой вклад в производство подобных сказок... А если все будут по нормальному говорить, то и проблем меньше станет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Російський варіант українських казок

    А тут "залежить"!
    Якщо росянин володіє мовою, не лінивий (читає уважно), не тупий (вірить не лише ОРТ-НТВ-РТР), то він вичитає пости і не буде жодних проблем.
    От, якщо розуміє текст "через слово", або лінивий, або тупий (вірить тлумаченням замість оригіналу).
    Проблем буде ще менше, якщо Ви перестанете перекручувати суть цитат:
    Напевне, оцінка "тупість/лінивість" звучала про українських держслужбовців, що не потрафлять вивчити мову. Не "заходит, например, россиянин на Ваш форум и видит про себя сообщение, что они тупы да ленивы..."
     
  9. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Російський варіант українських казок

    Таких людей плодить ТУПІСТЬ, ДИБІЛЬСТВО І РАГУЛІЗМ

    Як би я сильно ображався на дописи на російськомовних форумах я б давно помер від серцевого нападу ))))
     
  10. Я бы этих писак, которые такие сказки сочиняют, за :cesored: на гвоздь привесила. Чтоб знали, как издеваться над детской психикой!
     
  11. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    На цю тему бачила сюжет у новинах, але там мова йшла про казку "Червона шапочка" але на новий манер, зачитували по ТБ окремі речення, то капець!! Там Червона шапочка дихнула на вовка перегаром, курила і т.д. І це у Школі вивчають!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Дурость конечно, кто бы не издал эту книгу. Но меня заинтересовало, откуда в украинском фольклоре казки про мавп, слава Богу Іван Малкович пояснил: Казки – це те, що нам передано від наших пращурів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Да какой фольклор! Какие-то пи:cesored:сы решили поприкалываться над невинными детьми, возможно, имея какую-то цель.
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    ТАК то з найперших москалів пам'ять...:)
     
  15. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    :lol: А первые украинцы от кого произошли? Не от москалей?
    "Как доказали украинские ученые: люди произошли не от обезьян, от обезьян произошел сэр Чарльз Дарвин" (с) :lol:
     
  16. Singarella

    Singarella Member

    Панове, я не дуже в темі - а що за казку обговорюємо?
     
  17. Посмотрите первую страницу. ;)
     
  18. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    Кумеді казки, але ці казки не для дітей :)

    Це, у порівнянні з цим - дійсно казочки!

    http://ru.youtube.com/watch?v=DMatqLoyxNA
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Веда

    Веда Well-Known Member

    Донецкое издательство "Сталкер" работает с российским издательством АСТ. Наши авторы и авторы-составители готовят книги, далее делают электронную верстку, а печатают и распространяют в России. Из России книги попадают и на наш рынок.
    Я впервые слышу, что "Сталкер" выпускает книги на украинском языке.

    Оля, и западный регион разноплановый, и восточный...
    Анна Герман вроде львовянка... И если по данной особи судить о западной Украине... Картинка получится еще та...
     
    Останнє редагування: 15 січ 2009
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)