Російське авто в Україні

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем dmitry, 1 тра 2016.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Мой первый пост написанный вчера в этой ветке:
    Ну что тебе сказать, кацапчик.Не знаю как оно во Львове а в Харькове просто за российские номера не бьют.Если вдобавок к номерам ты нацепишь российский аквафреш на зеркало в салоне, или не к ночи будь сказано, колорадскую тряпочку, то акция "проветри ватника" тебе обеспечена. Будешь себя вести нормально, как в гостях- будет отношение как к гостю.Будешь быковать- будет отношение как к кацапу.Все в твоих руках, кацапчик.
    Как я понимаю, я должен был его написать до твоего стартопика, чтобы подойти к критерию "давно"))
     
  2. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Теперь и "кацап" не национальность.Кацапом будет и мариец и бурят и калмык.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Москаль - то є москаль, а кацап - то є кацап :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @dmitry незнаю, особисто мене дивує що саме під час АТО народ почав так не любити кацапів, так ніби до того все було добре...Після 300 років безперервних війн, повстань, репресій, кровопролиття, геноциду і голодомору, багато ідіотів і справді вважали москалів братнім народом, а тут під час цієї дрібної по суті війнушки їм очі бач відкрились....:pardon:
    Особисто в мене ставлення до москалів практично не зміниломь, Росію як державу не люблю, Русскій мір ненавиджу, але конкретно до кожної людини ставлення вже може бути різне, на щастя в нас тут москаль тільки один, вже років 30 живе, вже свій...:mocking: Але так курвий син мови і не вивчив, (паєхал на магаріч) :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. dmitry

    dmitry Active Member

    Оно и понятно
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну от я теж так відчуваю, але різниці б не зміг пояснити :cools:
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А нашо вам пояснювати? Якщо хочуть, то най вони пояснюють :)
     
  8. hrim

    hrim Well-Known Member

    Я підкажу, якщо ви скажете чи ви в ближчих до вашого кордону регіонах (ніж львівський) питали аналогічної поради.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. dmitry

    dmitry Active Member

    Маршрут: Белгород_Днепр_Запорожье_Кривой Рог_Кременчуг
     
  10. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    "Нехай щастить".))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Забаво.Кацап едет через восточные и центральные области но спрашивает совета не на форумах Харькова, Днепра ил Полтавы, а на львовском...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. dmitry

    dmitry Active Member

    Мне какое дело до какого то кацапа?
     
  13. dmitry

    dmitry Active Member

    Спасибо
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Дорогой мой человек, я же написал выше, что "кацап" это и калмык, и мариец.Думаю, понятно, что и украинец по национальности, гражданин России и живущий в России. Никто не будет изучать твой богатый внутренний мир и смотреть, "чей Крым" сразу. После, в процессе общения, ты можешь выйти из категории "кацапа" в категорию "своего". Но, как ты понимаешь, на форуме эти вопросы не решаются.
     
  15. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Да всегда пожалуйста.))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. hrim

    hrim Well-Known Member

    Тобто, ви не питали поради в регіонах зазначеного вами маршруту, а спитали в протилежному боці - для російського обивателя відомого як "самоє логово".
    Якщо найближчим часом з якимсь авто з рос. номерами щось відбудеться - ми знаємо розробника цієї теми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Нині у Льваві якийсь козел з російським номером бикував, на ауді...
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тре буде зранку переглянути новини міста :)
     
  19. dmitry

    dmitry Active Member

    Я просто намагаюся здобути як найбільше інформації звідусіль. Як на мене немає великої різниці де запитати( Львів чи Дніпро)
    Таке саме запитання я ставив до друзів з центру та сходу, прикордонної служби в а/п Дніпра.
    Зараз звернувся як ви кажете "в самоє логово".
    Відповідь приблизно однакова
    "Поводьтеся адекватно й все буде гаразд"
    Інші радили повісити на дзеркало український прапорець.

    От так.
     
  20. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Мда....Хорошо характеризует кацапов и их настрой.
    Дорогой мой человек, а что ты, собственно, ждал?Что украинцы будут за слово на русском рубить пальцы?Что москаль, оказавшийся за Гоптивкой должен быть посажен "на ножи"?Или что тебя оденут в трусики и распнут?-в общем, строго в соответствии с той содрогательной х..етой, которую вываливает на ваши неокрепшие умы Киселев с сохлебателями?Вот чего ты ожидал, а?
     
а де твій аватар? :)