Росіяни! Досить спамити на Львівському форумі!

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Dzeko, 11 кві 2014.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви правила читали?
     
  2. Gron

    Gron тафгай

    Тю.
    Він навіть не взмозі відповісти кому присягав, народові чи цілосності з конституцієй.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    :haha:
    Комусь нудно )
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. mikl

    mikl Member

    Я тоже житель русскоязычного региона и что,я не махаю и не Машу триколоровой тряпкой и не могу въехать кто же ей там машет держа в руке автомат
    По поводу беркута расскажите жителям Украины на каких основаниях вы устраивали шпон в машинах просто так (я говорю за Харьков) , как беркут устраивал теплые вечера молодёжи (есть местечко за Харьковом где молодежь подьезжала посидеть на единое а тут из-за кустов беркут типа здрасте а че вы тут ), когда беркут подражает автомобиль выкидывает водителя тычят автоматом и шмонают машину ,

    Блин та на фиг вы здались если в нормальное время вели себя ,извиняюсь, как скоту по отношению к людям
    И то что происходит сейчас виноваты вы,
    Надо было работать ,ловить взяточников, откатышей , преступников расхителей держмайна а не косить бабло с простого народа
     
  5. muravey

    muravey Well-Known Member

    Приказа не было, а так они ж не против! (это самая популярная причина бездействия кого бы то ни было за последние несколько месяцев).
     
  6. selonov

    selonov Member

    Да действительно, первопричина революции у вас именно в этом.Все остальное это обрисовка под обстоятельства политиками.
     
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Во-во. Нєх... шастать. І це зовсім не те саме, що "Нехай щастить"...
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Inkeroin

    Inkeroin Well-Known Member

    Да было б желание, словарей в сети полно, я тут с неделю почитал - к словарю, как ни странно, стал прибегать чаще - но только из-за ударений - был искренне уверен, что слово "наприклад" ударяется как и русское "например", оказалось иначе. А вообще, несколько лет назад знакомый попросил выяснить этимологию его фамилии - исследование завело меня на польские сайты, бо происходил товарищ с Западной Беларуси - и через несколько дней я и на польском абсолютно свободно читал. Говорить, и сам писать не могу, конечно же, но письменная речь понятна почти полностью, ежели идиоматики какой нет, но тут гугль на помощь приходит.
     
  9. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Ми друг друга любимо, ненавидимо кацапів.
    Інша річ, що в Україні присутні кацапи з розмитою національної ідентифікацією, і часто себе теж вважають українцями.
    Але всерівно вони кацапи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Опонент давно в бані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ссыш, пацантре, сам без году неделя а уже обобщил за всех ...

    а за змістом: серед потоку тролятини можуть попадатися ті хто хоче пересвідчитися самостійно в клятості "бандьор", "фОшизтів", так що сама потужна зброя проти москалів це - адекватність, але то вже до спільноти бо у автора теми з цим не дуже стабільно ...
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    На автофорумі (укр), де я "живу", політика заборонена правилами. Раніше - щоб СБУ не забанило форум, тепер - щоби не ср*лися поміж собою.
    Для актуальних тем із політичним ухилом існує невидимий ззовні розділ з додатковими паролями, які роздає модератор за запитом.
    Започаткували там гілку "Українська армія" і на ній тут же відмітився єдиний на форумі росіянин. Відставник, неагресивний, постійно їздить до родичів в Україну. Відмітився в стилі "а чо такоє - гдє вайна?"
    Довелося його тицьнути носом у його ж дописи на російському форумі аналогічного автоклубу. Причому найсильніше йому "наваляли" хлопці з Дніпра і Кіровограда. Отакі справи.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. SkazhyChomu

    SkazhyChomu миється в бані

    Не знаю, куди написати, тоди напишу сюди.

    Шановни, скажить мени, будь ласка, чому серед лидерив майдану так мало слов'ян и так багато еврэйив и навить затасався один вирмен?
    Чи влаштовуэ вас те, що Украйина маэ неукрайинську владу?

    Подивиться сюди (взяв з одного старого сайта, кандидати в президенти за 2009 рик):

    1.Олег Рябоконь - еврей
    2.Арсений Яценюк - галахический еврей из цадиков, мать из семьи Бакаи -основателей ТАЛМУДА
    3.Пётр Симоненко (еврейская фамилия Сименс Пехвель) - еврей
    4.Анатолий Гриценко - украинец, жена еврейка
    5.Виктор Янукович - белорусский еврей
    6.Инна Богословская - польская еврейка
    7.Юрий Костенко - украинец,жена еврейка
    8.Тягнибок - галицкий еврей
    9.Ющенко - Адельгейм - еврей
    10.Бродский - еврей

    Источник: http://censor.net.ua/f501853

    11. Порошенко - еврей
    12. Тягнибок (Фротман) - еврей
    13. Тигипко - еврей, дружина еврейка.

    11, 12, 13 я додав самостийно.

    Чи влаштовуэ вас те, що трапиться?
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Влаштовуэ, а тебе не влаштовуэ, антисемыт мордвинський?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Баян Баян x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну і тему вибрало для свого висеру ))) палєво!

    galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    MARTINI, прикрийте реєстрацію до 12 травня. Будемо вдячні.
    Після "дєдивоєвалі" відразу налізуть "референдери".
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    єврей, бо дружина єврейка?
    портянська логіка щоразу вражає))))
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)