Росіяни! Досить спамити на Львівському форумі!

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Dzeko, 11 кві 2014.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як виявилося Львівський форум став популярним не тільки у Львові, а й хто б міг подумати - у Севастополі, Москві, інших містах російської слави. Тепер стало зрозуміло, звідки з'являються "тролі" з свіжими реєстраціями. Виявляється, росіяни активно цитують користувачів ЛФ, і обов'язково хочуть висловити всю накопичену жовч на ЛФ, створюючи провокаційні теми.
    Ось посилання на Севастопольський форум: http://forum.sevastopol.info/viewforum.php?f=11

    Панове росіяни, не варто писати нам свої думки, вони нам не цікаві. У вас є свій форум, там і пишіть, не створюйте в нас провокаційних тем!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 3
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хай собі створять теж і перепощують шо їм подобається. Суть в тому шоб тут не вешталися.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Тупо Тупо x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Так наші теж там вештаються і тут переповідають про свої пригоди :)

    Але загалом я за те, шоб їхні сюди не лізли, і наші краще хай тут пишуть :)
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Під глибоким прикриттям. А москалі тут ходять в лижах з парашутом за спиною.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Тупо Тупо x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Такі навіть не ходять, а відстрілюються ще в повітрі :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Колись я зареєструвався на СФ і перепостив туди українською мовою певну міліцейську інформацію. За яку теоретично мені хтось із "їхніх" мав подякувати.
    Модер тут же продудублював пост російською (зазначивши що це переклад :) ), але ніякого реагування більше не було.
    Свого поста я не знайшов і реквізитів екаунта теж. А хотів комусь з наших подарувати екаунт. :)
     
  8. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Так, так. Ну ладно тогда, пойду однако.
    Ну для начала или завершения.
    Доброго вечера! :russian_ru:
     
  9. Gron

    Gron тафгай

    пнх
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    А як росіяни не з Криму розуміють Українську?
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В он-лайн перекладачі перекладають. Потім ще й російський переклад в цитату вставляють.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. berkut

    berkut миється в бані

    Всем доброго времени суток!
    Даже не знаю, с чего начать... Просто, не знаю, в какую тему лучше войти, чтобы написать. Итак, по порядку. Я - житель русскоязычного региона Украины. До недавнего времени меня, как и моих друзей, мало волновал политический вопрос. Но с недавнего времени мы очень разошлись во взглядах с моим лучшим другом. В разгар майдана он поехал во Львов и рассказал, что, хоть он принципиально общался там на русском, к нему не проявляли никакой агрессии. И, поэтому, после крымских событий, он упал на волну украинского национализма. Наши споры теперь зашли в ту плоскость, когда, возможно, он просто прекратит нашу дружбу. Чтобы этого не случилось, он предложил мне пообщаться с жителями западной Украины. Поехать во Львов у меня нет ни возможности, ни, буду откровенен, желания. Но я пообещал ему, что, прежде, чем делать выводы, пообщаюсь с галиччанами. Ситуацию усугубляет то, что я - бывший сотрудник спецподразделения "Беркут", которое для вас стало чем то наподобие дивизии СС "Галиччина" для жителей моего региона И Красное знамя для меня - флаг Победы, а 9 мая - самый великий Праздник. Понимаю, глупо (для вас) все звучит, но я пообещал Другу. Если вы меня сразу забаните - отнесусь с пониманием. В общем, если не забаните - знайте сразу: душой кривить не буду, и буду писать правду-матку. Опыта общения на форумах нет, так что, пусть решают модераторы - то ли забанить, то ли подсказать тему, где могу общаться. Спасибо.
     
  13. zet

    zet Дуже важлива персона

    А вас банить пока не за что... Здравствуйте, здесь отовсюду. Я с Центральной Украины. Мои претензии к Востоку только в одном. Не понимаю призывы к сепаратизму и размахивание триколором. Ругать свое правительство - это одно, а триколор - предательство. Вот как - то так...
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    прикольна легенда
    розказуйте далі :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Ліпше сам самозабанься,бо прийшов ти одразу с претензиями на тільки свою думку,друг твій мудріший
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Крим? Не Крим? Модератори все одно бачать айпі.

    А ви з ним вийдіть битися один на один. Відразу стане ясно, хто з вас правий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. berkut

    berkut миється в бані

    Неправы. Если честно, просто хочу понять причину ненависти, по которой украинцы могут ТАК ненавидеть друг друга. Просто обидно, что коснулось моей дружбы...

    ---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:27 ----------

    давайте общаться здесь (раз не баните за русский) http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=2704890#post2704890
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ви взагалі розумієте різницю між канонізованою копією того що ви називаєте флаг Победы і звичайною червоною шматою (тряпкой по-русски), якою люблять розмахувати звіздануті комуністи?

    А для мене - 21.08.1991 - день провалу путчу і день безповоротного розвалу совка.
    Кожному - своє. Нас тільки не втягуйте у ваші флешмоби з ненашими прапорами.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. berkut

    berkut миється в бані

    давайте пообщаемся здесь: http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=2704890#post2704890
     
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Кацапня ненавидить українців,і дістають те що заслуговують
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)