Росія переживає за Україну

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Forpost, 26 тра 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    В столицу Украины вводятся внутренние войска


    Политический конфликт на Украине, в очередной раз обострившийся вчера после подписания Виктором Ющенко приказа об освобождении от должности генпрокурора Святослава Пискуна, продолжает набирать обороты. Всю прошедшую ночь в здании Генеральной прокуратуры продолжались столкновения между силовыми подразделениями МВД Украины и сотрудниками Управления госохраны (УГО). К утру последние были выдворены, а депутаты от оппозиции заявили, что это была попытка государственного переворота.http://top.rbc.ru/politics/25/05/2007/103920.shtml
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Мабуть Росія дуже стурбована тим, що ми раніше вступимо до ВТО. Тому цілком ймовірно, що підкидає дрів у вогонь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Так та Росія взагалі дуже стурбована майбутнім України.
    Вже років зо триста:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Вот...фигею я..от некоторых людей....:confused: :confused:
    Найдут..на интернетовским смитнике..какой нибудь...третье сортный сайтишка...
    И начинают из этой статейки...делать глубокомысленные выводы..вселенского масштабу....:D :D :D
    Хоть бы уж..высказывание..хотя бы первых лиц государства цитировали....
    Короче...фи...:cool:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Росія весь цей час була стурбована як стерти назву Україна з історії взагалі. Це було, це є і це буде. Поки сама Росія не вріже дуба. Справа в тому що ця країна завжди терпіла на манію величності. А коли Україна існує, то історія Росії - це лише якихось 600 років, хіба що можна цю історію продовжити за рахунок Золотої Орди. А ось без України можна і історію Київської Русі присвоїти. А це вже додається до історії 1000 років.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Чітатель - уважно урл роздивіться ;) мені теж "русскіє братья" (маю, знаєте, отакі собі неполіткоректні зв'язки за кордоном) вже другий день питання про танки задають ;) бо як і в їхніх новинах, так і в їхньому інеті щось таке написане, - жи вони вже то зі штурмом свого Бєлага дома почали порівнювати....
    --
    Тому не забувайте - громадська думка населення Росії формуються саме на цих смітниках;) Русскоязичниє повинні знати свої першоджерела!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. dvin

    dvin Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Ви їм кажіть ож ми тут вже кулемети на городах викопуємо і мастимо :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    та я тому тему відкрив ,що теж друзі з Росії заколупали,танкі ,войска....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Педро...а Педро?;)
    А у Вас диплом то врача..на одном языке напечатан..или все таки на двух?:rolleyes:
    Не знаю...не знаю...моим родственникам как то фиолетово....может потому что в интернете не сидят..:eek:
    Ну не связана ихняя работа с интернетом..что тут поделаешь...
    Не все продвинутые...:D
     
  10. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Так і я про те саме;)

    Та на Західну Україну взагалі приїхати страшно, ще дотепер бандери по лісах ходять, москаликів шукають:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    кулемети - то зайве... у них і так передінфарктний стан.... самі себе доколупають ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Чо врать то?Прекрасно отдохнул в Сваляве..в 1978 году...и по ночам гулял..и ничо!!!:p
     
  13. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    А вот вам и подтверждение. :D Я минут 5 хохотал.

    Петро Бандерівець (аноним) | 26.05.2007, 16:56
    У нас на Західній є багато зброї... і військових частин багато. офіцери різні, є з москальскою кровю але жіночок побрали собі бандерівочок ))) живуть собі спокійно, дітей бандерчат виховують... а як війна буде , то не переживайте, у нас і танки є , і калашнікови, самольотів декілька і т.д. якось собі раду дамо, повоюєм... тай Америка допоможе... певно будемо "Берлінську стіну" ставити... Ласкаво просимо в Західно-Українську Народну Республіку, країну ЕВРО Союзу і НАТО. якшо пройдете співбесіду на знаня української мови, історії УПА і не є расистом. Правда жаль шо ЕВРО-2012 нам не видати, хоча певно ВАМ , невидати... )))


    SanSay (аноним) | 26.05.2007, 17:09
    Петро, я родом з Херсонщини і друзі в мене є в Запорізькій і Дніптопетровській областях, на одещині теж. Гарні хлопці, україньською говорять правда мало, але поважають дуже. Люблять сало і горілку - просто страх. Ну як же ми до тебе в гості будемо через якусь там стіну лазити чи що? Отак візьмемо горілочки та йтимем до тебе в гості, а ти не дай боже ще пульнеш по нас... Ми попадаєм... і сала шматок біленького на землю впаде... забрудниться зовсім... Ну хіба ж так можна?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Так тож не мої думки;)
     
  15. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну


    А що це?:confused:
     
  16. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Это я с Корреспондента скопировал. Там обсуждение после статей внизу идет
     
  17. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    :D :D :D
    Ну так тож вихідні - хлопці вже добре відпочивають:D
     
  18. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    Кстати к теме. Чего то я не видел, чтобы Россия переживала. Там ПАСЕ, Солана, Госдеп, ..... Может я чего упустил ? Пыталась Дума, неделю назад, что-то предложить, да и все. А так ждут, когда Украина в ВТО вступит. Вообще, если архивы посмотреть, то уже по-моему в 2005 вступили.
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Росія переживає за Україну

    так то ж Подкарпатская Русь...
     
  20. Відповідь: Росія переживає за Україну

    Не огорчайте ребят. Переживает-переживает... ночей не спит. :)
     
а де твій аватар? :)