Росія - інкубатор сучасного фашизму?

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем ГРАНД, 11 гру 2010.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    шкода, що ті люди не при владі... у нас така ж проблема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Так нормальный человек не сильно-то во власть и рвётся, понимает, что от г..на подальше держаться надо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Що ви ляпанули черговий раз... У вас в будинку є "управдом"? Мабуть не сам себе призначив. Так уявіть що він самовільно собі приватизував 2 поверхи і робить що хоче. Виставляє вам тарифи на послуги, кого хоче з квартир виганяє, кого хоче заселяє. Будете так жити? Так само держава - вона не власність одного чма, яке живе окремо, а всі інші теж собі окремо і не сміють лізти з порадами, вони ж люди маленькі.

    В історії є немало любимих народом правителів, те що у вас завжди г..но, але ви його все-рівно любите і виконуєте всі його забаганки - це ваша особиста ментальна проблема, проблема маленьких людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Я не ляпнул. Я вляпываться не люблю. Ни во власть, ни в г..но. Мне нормально живется.

    ---------- Додано в 12:17 ---------- Попередній допис був написаний в 12:15 ----------

    Одним словом, обыватель...
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Їм теж:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У нас теж така сама проблема.

    Були б при владі нормальні люди там і тут,, впевнений, що і стосунки були б нормальні і минуле б менше чіпали, а так...
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це не моя риса. Я завжди вражався такому ставленню до політики - раз він президент - значить йому ВСЕ можна і він КРАЩЕ знає, а ми сапаємо города, закручуєм огірки, нам НОРМАЛЬНО. Це мислення ідіотів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    И не плохо получается.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ви можете мислите все, що завгодно, але від того не зміниться той факт, що наш президент - бувший зек. Вам навіть може бути соромно від того, а толку?

    В Росії більше половини населення проти Мєдвєдєва-Путіна, а толку?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Головне щоб вони розуміли і називали речі своїми іменами - це вже величезний плюс. Бо тутешні форумні кацапи затягнуті на нуль - як горохом об стінку.

    Про Україну зовсім інша розмова і інша тема, я не люблю порівнювати - вагові категорії треба брати до уваги, таке порівняння ні їм, ні нам честі не робить.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дайте скидку їм на російське ЗМІ. Якщо по всіх каналах торочать, що хохли крадуть російський газ, то ясне діло, це не породжує любов до ближнього.

    Але тут знову ж все йде від влади. Може ніхто того газу не крав, але якщо тре ситуацію напрягти - прошу дуже. Ну а якщо газ крали, то ні я його не крав, і ні ви, а тіщо нагорі керують і крадуть не в простого росіянина, якому від того газу ні тепло, ні холодно, бо все одно гроші за газ осідають на рахунках фірм-посередників, власниками, яких є керівництво країни. Але за допомогою керованого ЗМІ сіється ворожнеча... вплив на мозги простого люду. Отут тре остерігатися!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якщо знову про тутешніх - то вони на Львівському форумі по 2 роки деякі сидять, наче мали би трохи провітритись мізки? А ні, як мертвому припарка. Де про сало мова - там братерство, де про політику - там знову на круги свої.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Без прикола. Кто считал и как? Сколько показывают результатов опросов и мне не разу не попался хоть один с опросником. (я не всё время в лесу). А вот агитаторы всяких религиозных сект много раз. Недовольные есть и не мало. Но против президентства Медведева или Путина они против не чего не имеют. Реально оценивать надо. Я бы хотел видеть Собянина президентом, но это не реально. 3 миллиона голосов погоду не сделают. Основной людской ресурс находится в европейской части России. А после хорошей школы 90х и начало 2000 годов эйфорию дури и веру в красивые байки излечило. Не может ребёнок родившись сразу побежать и брать вершины. Нужно время взрослеть и без искусственного ускорения. Пример Китай.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Это безразмерная величина, отражает удобство жилища и того, что вокруг него находится.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    О, бачите? Шо в лоб - шо по лбу.
     
  16. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Ну это ж обычная телега Новодворской-Борового, ничего нового. Для них это аксиома из которой следует, что их любит больше половины населения. :mocking:

    Хомячки разбушевались. Даже интересно стало, какими успехами может похвастаться пан на политическом поприще. :)))

    Вы мне лучше скидку на сало сделайте, когда я на базар приду. А красивые слова оставьте про запас. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Понял что истина только ваша и вы решаете кто и сколько против, или за.
    И кто не с вами или не согласен с вашими "исключительно верными определениями и заключениями" быдло, рабы, безмозглый скот. Тогда смысл ваших трудов. Годами учите россиян уму разуму, а нас умных всё меньше становится. Видать Ваша доля великих, действительно быть оцененными после смерти. :cry:
     
  18. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Коли люди навіть не розуміють термінології теми, на яку дискутують, врешті-решт все й закінчується "дурак - сам дурак". Ну чи "дурак - сам дурень", якщо точніше.
    У нас же всі розуміються в футболі (навіть якщо не відрізняють аут від офсайду) і політиці (навіть якщо не розуміють різниці між фашизмом і нацизмом).
    Так і тут: автор назвав шовінізм фашизмом, потім хтось назвав росіянина кацапом (а кацапи насправді - це означення тих, хто сповідував невизнані офіційною російською церквою течії православя, так звані старовіри, вони свого часу масово тікали на нашу територію, особливо за Петра, коли церква в Росії стала одним з інструментів державної політики, до речі, досі їхні нащадки живуть в Україні і відзначаються терпимістю і абсолютним толеруванням українських традицій та законів), з іншого боку стандартом є плутати український патріотизм із "буржуазним нацианалізмам". При владі в обох країнах - профани, дипломатією часто теж завідують профани, в медіа на такі теми пишуть і говорять профани, а потім профани вилазять на форуми і дискусія перетворюється на кашу зі стереотипів. І виходить загальна атмосфера ворожнечі.
    А ви спробуйте говорити про те, в чому розумієтеся. Я переконаний: російський автослюсар спокійно порозуміється з українським автослюсарем, якщо будуть говорити про автомобілі. Молочники порозуміються, якщо будуть говорити про молоко, пекарі - якщо мова піде про хліб.
    І ці ж люди пережеруться, якщо говоритимуть про політику, бо вони оперують не знаннями, як в попередньому випадку. Тих знань вони просто не мають, тому й оперують стереотипами - це вже кого чим зомбували...
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ви просто забули вже давним-давно що таке ПРАВДА. Ви навіть поняття правди замінили. Мені особисто плювати на ваше гниле болото, мені головне щоб його сморід не розповсюджувався нас нас, ваших (на привелике горе) сусідів.

    [​IMG]

    Женщина везет щепки с ближайшей лесопилки чтобы обогреть свой дом. 300 км. от Москвы.

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ніхто, вважайте, що я пофантазував.
    ну так, ніхто сидіти не хоче.

    Як ви думаєте, Путін дозволить Мєдвєдєву балатуватися у президенти на наступних виборах, чи ще не вирішив?


    в тому то і справа... вас тягне в Китай. Там, де людські права - нуль, а держава розвивається.
     
а де твій аватар? :)