Родимки. Чи варто видаляти?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем tiana, 14 лип 2008.

  1. tiana

    tiana Well-Known Member

    в мене є кілька родимих плям, одна з них досить велика. деякі лікарі радять їх повидаляти, особливо ті що не пласкі, а мені страшно... може хтось має досвід в цьому і може щось порадити?!
     
  2. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    На Западе все большие родинки предлагают удалять
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    а можна самі родимки побачити?...[​IMG]

    якщо вас вони не турбують -- не видаляйте....
    а взагалі родимки -- це гарно!
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    У меня много родинок :) Главное не спешить, а найти умного врача-дерматолога, который их посмотрит и даст рекомендации. Некоторые родинки действительно стоит удалить (те, которые вдруг начинают быстро расти, либо те, у которых контур не четкий, а как бы размытый, или если цвет родинки изменился), так как в принципе возможно преобразование родинки в что-то злокачественное (но такое случается редко, не переживайте заранее). Хороший врач в больнице напротив "Украины" (ул.Мельника, точно не помню, как называется больница, что-то типа онкоцентра). Моей маме там удаляли родинку, прижгли жидким азотом, правда потом оказалось, что ничего страшного не было, просто перестраховались. Единственный минус - при удалении больших родинок может остаться шрам :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    Видаляла кілька родимок які заважали (вісячі ті, що можна зачепити і зірвати), видаляла рідким азотом (це було в 90-х). Зараз знаю, що всі видалені родимки відправляють на аналіз, щоб не пропустити злоякісне утворення. Якщо родимка не заважає і з нею нічого не відбувається (змінюється, гноїться) то мабуть видаляти не варто, кажуть це може змінити долю
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    Родинки краще не чіпати. Виключення - якщо вони знаходяться в таких місцях, де постійно травмуються. Або коли вони, як пише Пупер, "почали турбувати": змінюють колір, запалення і т.д. Тоді видаляти треба аж бігом. Але ГРАМОТНО УДАЛЯТИ!
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    хм... а в мене на нозі, біля щиколотки родима плямка рудуватого кольору
    каже мама, що в великодню суботу розрізала курку, а баба її налякала, що не можна вагітній різати м'ясо, бо будуть в дитини проблеми з ногами
    мама налякалася і кинула, тільки ножку встигла відрізати
    і от в мене пляма на нозі, певно від маминого переляку

    а в двоюрідного брата пляма на щоці - мама вагітною злякалася собаки і схопилася за щоку
    ну на обличчі воно може і зле, а нозі плямка мені не шкодить
    та й що можна зробити з плямкою? вибілити чи що?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    Ловелас!!!:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    О, це моє болюче питання... Маю теж повно родимок, а одна особливо велика і нездала(по-перше, темна дуже, по-друге, випукла, а по-третє, травмується бюстгалтером):sad:. Свого часу (я ще вчилася в школі тоді) мама обводила мене по лікарях (і дерматологах, і косметологах, і хірургах), майже всі казали видаляти. Вже були готові йти на операцію, але мама налякалася різних чуток, та ще й мало бути 13-те число і лікар - Могиляк:scare:(хоча чула, що дуже добрий спеціаліст) і не пішли. Ось так і живу з нею, хоча більше схиляюся до того, щоб видаляти ,але в дитячому віці. Я свою, вже, мабуть, чіпати не буду як все буде ОК.
    Однокласниця мала на спині, де пояс, так,що вона весь час травмувалсь білизною і штанами, то їй удалили і ніб нічо, все ОК:), але в неї була світла і більш пласка
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    Вот это самое главное. Моя одногрупница, очень симпатичная, высокая девушка решила удалить родинку на лице, через год умерла, онкология. Но это было в 75-м. А вот лет 10 назад одна наша сотрудница решила выйти замуж и чтобы стать еще красивее, удалила родинку и тоже где-то в течении года сгорела
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    О, актуальна тема. Мій чоловік зауважив, що останнім часом в нього почали з'являтись маленькі пласкі родимки. А одна більшенька, яка була ще від народження, почала ставати об'ємною і чухатись (вона ще й розташована під пашкою, тому постійно треться рукою). Пішов до державного лікаря, він подивився на родимки і сказав, що все ок. Але лікар видався не професійним, то сьогодні ходив до приватного. І той на кожну плямку капав якусь рідину, щоб подивитись чи то часом не злоякісні. Але все виявилось ок. А на ту родимку під пашкою сказав, що краще видалити, хоч вона і доброякісна. І сказав, що це абсолютно безпечна процедура.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    Дуже якийсь дивний спосіб визначення онкології!
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    на артема бачив дівчину, в якої на обличчі було багато родимок....
    хтось каже, що це чомусь негарно, але я вважаю, що ця дівчина надзвичайно вродлива....
    і ці родимки надають їй неповторності та вишуканості....

    пс. я чув, що в юдейок буває багато родимок на обличчі....
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    Не знаю, я не лікар.. Але все таки це вже щось у порівнянні з безкоштовним лікарем, який глянув на родимки не встаючи зі свого крісла..
    Та і справа була не в тому, щоб щось знайти, а в тому, щоб заспокоїти свої фобії страху родимок, що переслідує мого чоловіка.
     
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    Не знаю як стосовно видаляння, але у Львові є якась приватна клініка, які від такої біди лікують. І от моя бабця, якій вже далеко за 80 вирішила лікуватися, бо їй ті лікарі розказали про онко-родимки, які зрізати не можна бо вони "пустять коріння". Родимку випалювали чимось. І ще треба було двічі в тиждень на процедури їздити... одна процедура 200 грн. Нашо то було бабці на старості років робити...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    мені радили піти в косметологічну лікарню, що в центрі. взагалі як почитаю в інеті про родимки, то здається те все про мене:sad:
    я ходила в поліклініку колись до онколога, то він сказав, що нічого страшного поки не покривається скоринкою або не кровоточить, а ще що виступаючі родинки(3 таких маю) треба видаляти не азотом, а скалпелем, бо завеликі і запропонував відразу ж і видалити, а я ще більше злякалась:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    я в тій лікарні бородавки на пальцях видаляла рідким азотом
    теж ходила 2р/тиждень
    спочатку казали що за 5 сеансів видалять
    коли 10 сеансів відходила, то нарешті до мене дійшло що з мене просто гроші качають (бородавки були на кожному пальці)
    випалювання азотом - це дуже жахлива біль, я після кожної процедури ридала як дитина

    Додано через 1 хвилину
    а потім добра бабця в електричці порадила чистотілом мазати, і вони безболісно минулися

    можливо сік чистотіла і на родимки поможе?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. nastinka

    nastinka відсутня

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    якщо вони вам заважають - видаляйте...
    якщо просто так, бо хочеться щоб не було не видаляйте, можуть бути і наслідки....почитайте статті на рахунок цього :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    Сумніваюся, що там чимось допоможуть
     
  20. Ganna

    Ganna Member

    Відповідь: Родимки. Чи варто видаляти?

    Сік частотіла входить до складу багатьох лікарських засобів. Особливо активно залучається у рецептах нетрадиційної медецини. Моїй мамі знахар за допомогою подібного засобу звів декілька родимок, маленькі пропали повністю, а найбільша звелася наполовину.
    Можна спробувати просто чистий сік, але його треба наносити дуже часто - щогодини.
    Серед народу ходить багато розповідей про випадки коли наслідком хирургічного втручання при видаленні родимок стає смерть. Перед видаленням лікар обов'язково має зробити біопсію, і сама операція має бути на рівні. Але при сучасному положенні в нашій медецині це все страшно.
    Видаляти родимки слід тільки ті, що дуже заважають і є постійний ризик їх травмувати. Якщо вони не заважають, то може на краще їх лишити. Еталони краси дуже різні - всім не вгодиш ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)