робота

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем аліна, 11 тра 2007.

  1. аліна

    аліна New Member

    В мене постало питання зміни роботи. Якими шляхами зараз це зробити найкраще. Дивитись оголошення чи звертатись в кадрові агенції (доречі в які):confused:
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: робота

    О, добре питання. У мене недавно те саме питання виникло: як шукати роботу в Україні?
    У Канаді є купа сторінок в інтернеті, на яких є тисячі оголошень про роботи у різних містах. Ще є агенції, які шукають роботи, але їм платить фірма, для якої знайшли працівника, а не сам працівник. Для того, хто шукає роботу, послуги безплатні. Є також урядові неприбуткові організації, які допомагають не тільки знайти роботу, а й вчать, як поводитися на співбесіді, як скласти хороше резюме тощо.

    Що є в Україні? Точно є по-знайомству. А поза тим?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: робота

    А яка спецальність?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: робота

    Шукати через агенства і газети дуже важко і не варто.


    Тільки по знайомству.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: робота

    Думаю, що у Львові свої правила пошуку роботи. У цьому місті знайомство дуже сильно впливає на все, а особиливо на ринок праці.

    Був період, що я протягом року шукала іншу роботу. Сиділа і працювала, але паралельно шукала, проходила співбесіди, надсилала свої CV десятками листів. І результату майже не було.

    Агенції пропонували кілька разів роботу, але нижчого рівня ніж я хотіла.

    Найкращі вакансії були і є в додатку до газети KyivPost! Дуже якісний ресурс! Іноді трапляються вакансії для Львова. Теж раджу передивлятися іноді... навіть можна знайти хороші пропозиції по Києву!

    P.S. коліжанка подзвонила, запитала чи не хочу на роботу... таким чином після року пошуків нової роботи, робота на мене впала сама :)
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: робота

    :sad:

    То як тоді я знайду роботу у Львові? У мене батьки вчителі, всі знайомі їх теж вчителі. Я вже була у школі два роки, поки в універі вчилася. Мені того на все життя вистачить. :sad:
     
  7. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: робота

    А чим форум - не знайомства? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: робота

    Цілком згідна! Чим форум не знайомства? Так навіть цікавіше, тому що інкогніто людина глибше розкривається, ніж при співбесіді. Тому Лілю, повертайтесь, напишіть, яка у Вас спеціальність - будем щось підшуковувати :). Можливості є:)
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: робота

    Спеціальність-спеціальністю, у мене досвід дуже різний. Я сподіваюся, що якось виїду на знанні мов. ;) То моя єдина надія зараз. А взагалі я перекладач.
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: робота

    Перша жінка ,яка розуміє що таке віртуальна реальність .Все що скрито в реалі туть видно як на долоні
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: робота

    я теж вчительська дитина :) батьки до працевлаштування не мали відношення, тому досі тішаться, що їх обоє дітей мають добру роботу ;)

    Миху, мені ще не приходили пропозиції на роботу до Euro 2012. А Вам?:)
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: робота

    Ой, то вам пощастило, а мої мене переконують, що школа - то моє покликання. :)
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: робота

    Я суміваюся, що змогла б працювати у школі з задоволенням. Надто багато там умов, застережень, правил, обмежень і інших поганих речей :)

    Може у Вас є до цього покликання ;) тим більше деякі ліцеї та гімназії є дуже хорошого рівня. Правда оплата праці там... вчителька:)
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: робота

    В сокільниках он сотка землі вже дорожча ніж на дачах Верховної зради під Києвом.Оля з Сіетлу мудро поступила шо хатинку не продала
     
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: робота

    Лілю, якщо маєте досвід технічного перекладу, напишіть мені в ПП бо скайп
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: робота

    питання хатинок - болюче для мене :sad: дуже вже хочеться в сокільниках мати свою...

    тому давате поговоримо про менш болючу тему - працевлаштування :)
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: робота

    кадрові агенції — так, один раз можна звернутися...
    інколи доводиться чекати кілька місяців...
    на сайтах в інтернеті — обов’язково!..
    неодмінно хтось зацікавиться, ті самі кадрові агенції...
    "ваш магазин", "афіша"...
    "біржа праці" тощо...
    просто йдіть по тих фірмах, де може бути робота за фахом...
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: робота

    У Вас тепер багато форумчан-знайомих, допоможуть, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: робота

    І мені - ні. Навже організатори такі бездарні і не бачуть, яких людей не помічають? Бо я як загніваюся, то проситимуть - не піду.....
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: робота

    Був час, коли я шукав працівника (менеджера) і звернувся в зайнятість.
    Там дуже зраділи, що я звернувся і почали мені присилати: вчителів з фізкультури, канатоходців, геологів, артистів, куховарів, льотчиків, танкістів і т.д. Насилу спекався тої справи за два місяці....
     
а де твій аватар? :)