Попит Робота в декреті. Віддалена робота

Тема у розділі 'Робота', створена користувачем Veronikakin, 15 бер 2018.

  1. Veronikakin

    Veronikakin миється в бані

    Добрий день! Напевне, матусі мене зрозуміють! Виховую синочка, якому нещодавно виповнився рік. Але щасливе материнство дуже псує катастрофічний дефіцит грошей! На постійну роботу вийти не можу, бо залишити дитину немає на кого. Зарплати чоловіка вистачає на необхідне, але його дуже шкода. Працює багато і вже замислюється їхати в інші країни на заробітки.
    Хочу допомогти. Хоча б 50 грн в день. Бачила дуже багато повідомлень заробітку в інтернеті, але боюся шахраїв. Можу писати реферати, статті на замовлення. Добре володію як українською, так і російською мовами.
    Може, хто підкаже як і де заробити?
    Цікавлять лише перевірені сайти.
     
  2. LediWinter

    LediWinter Member

    В мене таж історія. Доні півтора рочку, а на роботу вийти не можу, залишити нема з ким. І теж вирішила попрацювати в інтернеті. Довгенько шукала, все щось було не те... І якось натрапила на сайт вмзона ком. Цікаві завдання, на будь-який смак - від кліків по сайтам - до написання текстів. Виплати через Вебмані у доларах. В день реально заробити 50 і більше грн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MisterBen

    MisterBen New Member

    Добрий день. Повністю підтримую попереднього автора. Я теж працюю на wmzona. Мені подобається те, що гроші виводяться швидко, за три дні, не потрібно чекати по 15 днів і немає обмежень в сумі виводу. Тобто, я напрацювала один долар і одразу вивела, якщо є потреба. Система реально працює, треба тільки набратися досвіду і мати бажання працювати. Для заохочення бувають хороші премії. Мені вдається заробляти поки спить донька, звичайно, це не мільйони, але на гостинці вистачить. Успіхів, матусі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. LediWinter

    LediWinter Member

    Я теж так працюю. Вранці зашла, декілька завдань зробила, потім ще так кілька разів на протязі дня. І пару баксиків в день виходить. Бо сісти та одразу кілька годин виділити не реально, домашню роботу та виховання малечі ніхто не відміняв. Хоч і невелика, але допомога чоловіку у наповненні сімейного бюджету є.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якесь довге затягування сюжету. Хоча прикольно. Мистер став жінкою... А це вже інтрига. Колись одного знайомога хлопця називали "Леді Вінтер", бо майку з написом носив таку))
    Прискоримо розв'язку...
    Може чоловік пише десь на холодильнику завдання, як квести.
    Щоби не скучала і типу заробляла?
     
  6. LediWinter

    LediWinter Member

    Ну якщо Вашого знайомого так колись звали, я при чому? В нас вільна країна і кожен має право на самовираження, хоча б у виборі імені на форумі..
    І чоловік мій до моєї роботи в інтернеті взагалі відношення не має. Випадково знайшла сайт, вирішила спробувати, в мене вийшло декілька гривень заробити. Не багато, але на колготки і помаду вистача.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я ж не против покращення вашого становища.
    Але оте "випадково знайшла сайт" напрягає. А ваша утаємненність в наш час мене не роззброює. Усілякі полунички, малинки зараз в моді і розбещують, починаючи від надання легких грошей і втягуючи до більш значущих дій і нагород.
    Конкретики немає, крім наявності затягування у щось незрозуміле.
     
  8. LediWinter

    LediWinter Member

    Легких грошей тут немає. Нема і всіляких "полуничок". Для того, щоб заробити, треба працювати, і не мало. А зайшла дійсно випадково, в пошуках можливості заробітку. Сайт вмзона - це площадка яка допомогає у розкручуванні сайтів, блогів, груп у соцмережах тощо. Простому виконавцю доступні завдання від рекламодавців. Завдання різноманітні - від кліків до написання текстів. Також тут є можливість заробітку на криптовалютах. Сайт працює з 2004 року, атестований Вебмані, платить в долларах, мінімальна сума до виводу 0,50 $. Я задовольнила Вашу цікавість?
     
  9. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Доброго часу доби.
    На андроїд пристрої із додатком колотібабло бот можете реально заробити 2$ в день розгадуючи ґуґл рекапчі (з інтернетом від лайфцел)
    Виплати на платіжну картку від 50$ без комісії
    http://getcaptchajob.com/jbk2b6hhuz





    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  10. LediWinter

    LediWinter Member

    До речі, Коммунарец, на сайті досить багато і навчальної інформації, про те як краще почати заробляти в інтернеті, щоб не попастися на лохотрони. Якщо Вам цікаво, можете почитати ось тут Как начать зарабатывать в Интернете | Система заработка в Интернете WmZona. А ще на форумі досвідчені користувачі з новачками не соромляться ділитися досвідом. І ще, забула сказати, простійно проводяться конкурси з грошовими призами. Особисто для мене - це найоптимальніший варіант для чесного заробітку в інтернеті.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дякую, я подивлюся. Хоча на рухунок чесних заробітків ви маєте оптимістичний погляд. У мене інший погляд - люди не вміють робити добре у фізичному світі, а віртуальний світ не вічний.
    ПС. Я посмотрел. Там на вас больше зарабатывают, чем вам платят. Все хотят заработать просто, нажимая кнопки, но там все так туманно (по сообщениям), что лучше не лазить там, иначе можно и потерять свои деньги. Любят у нас водить перед носом пару копейками, а потом шкуру снимут. Помните, мультик про коня Цезаря, который угадывал числа?
     
    Останнє редагування: 31 бер 2018
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мати суперкомпи і витрачати ці ресурси на відгадування рекапчей - це варварство...
     
  13. LediWinter

    LediWinter Member

    Ледащо ні в реальному, ні в віртуальному світі працювати не буде. А буде тільки ходити і розказувати, що всі козли, мало платять, не цінять... і тому подібне. А хто хоче і може працювати, завжди собі таку можливість знайде. І не буде відмовки шукати.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ледащі будуть щукати заробітку у фізичному світі, бо на віртуальний не будуть мати ні засобів, ні вміння. Зате вони будуть мати біту та молоток, щоб без проблем заробити собі легких грошей. Суть нового світу - заробляти гроші якомога легше, без затрат сил та поту. Тут і відмовки не допоможуть. Світ втрачає ціну праці, а значить і шану, повагу і совість, врешті решт.
     
  15. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Пасивний прибуток - для мене не хобі

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  16. LediWinter

    LediWinter Member

    Мультик цей я знаю. Але, скажіть, а де на нас не заробляють гроші? Що звичайний роботодавець увесь свій прибуток працівникам віддає? Звичайно ж ні. І тут так само. Я чудово розумію на що йду. Хоч, як Ви кажете, копійки, але в даний час мене це дуже виручає. Сидячи вдома з дитиною, яку немає на кого залишити, щоб вийти на роботу, на 860 грн. що платить держава, всього, що потрібно дитині, не купиш ... А просити я не звикла, завжди розраховую лише на себе.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Багато всього написано... І все так неоднозначно.
    Від народження дитини до самотності чи гордості.
    Від непрорахованості до образи.
    Якось треба розтавляти правильно акценти, приоритети і бажання.
     
  18. LediWinter

    LediWinter Member

    Що неоднозначно? Ми з чоловіком середньстатистична українська родина. До мого декрету працювали обоє, зараз же наповнення сімейного бюджету повністю лягло на плечі чоловіка. Хоч і була фінансова подушка, але за півтора року декретної відпустки вона значно поменшала. І акценти з пріоритетами, на мою думку, в нас правильно розставлені. Наша з Вами розмова мені нагадує розмову глухого з німим... кожен залишається при своїй думці...
     
  19. Veronikakin

    Veronikakin миється в бані

    Дякую за поради. Зараз запускаємо з чоловіком уроки гри на гітарі по Скайпу. Якщо цікавить, питайте!
    До речі, зайшла на цю ВМзону, ніби не погано. Але є ще дуже багато нюансів. Коміссія на вивід? От кажете, по доллару виводите, але скільки віддаєте сайту? Тобто, на руках в гривнях, якщо можна.
    Для мене привабливо те, що там навчають. Дуже багато інформації. Але ще не спробувала. Виведу свій доллар - поділюся враженнями.
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Є багато питань, які замовчуються (наприклад одноразові виплати, як колись - що у нас понакупляли корів та майна на ті гроші і живуть не у злиднях), або ж неодназно пишите, що тільки на себе розраховуєте, тобто я зрозумів би, що у вас наприклад, немає чоловіка (хто ж винний тоді, але будуть аліменти - ви мені вибачте, але ж про чоловіка ви нічого не писали).
     
а де твій аватар? :)