Робота для франкомовних у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Oksana Affode, 31 жов 2016.

  1. Oksana Affode

    Oksana Affode Member

    Доброго дня! Дуже потрібна порада: ми з чоловіком хочемо повернутись в Україну, до Львова, я українка а він африканець, франкомовний. З документами як і що робити ми уже вкурсі, питання в роботі. Як думаєте, реально людині яка розмовляє тільки французською і англійською знайти у нас у Львові роботу? Українську вчить по тихеньку, але це не легкий і дость довгий процес, а додому хочеться зараз....
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Якби він володів ще й суахілі, та, бодай, потрошки петрав в сесото, тсвана і сваті, його шанси на роботу у Львові різко б виросли.;)
     
    • Смішно Смішно x 3
  3. manur

    manur Well-Known Member

    А, взагалі, для чого? І чоловік цього хоче? Якщо не секрет, а де ви зараз живете?

    А оця фотка класна :

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Oksana Affode

    Oksana Affode Member

    Все це круто, і фото класне, тільки я не жартую. Ми зараз в Тайланді живемо. У нас напевно є коледжі та університети, чи навіть школи з підвищеним рівнем вивченням мов, де він би міг викладати французьку, як носій мови. Питання тільки де.. Сама не знаю, тому запитую у знавців. І сам цього хоче, він Україну обожнює). Україну і все що з нею зв*язане... Особливо борщик і вареники))
     
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Любити борщики і вареники то ще дуже мало щоб працювати викладачом,поки не вивчить українську мову знайти йому роботу буде нереально
     
  6. Oksana Affode

    Oksana Affode Member

    Ну.. чому не реально? У мене в школі викладали американці, як носії мови. Не знали української і не мали диплому викладачів. Так само як і тут в Банкоці. Купа іноземців працюють по школам і мовним курсам, не знаючи тайської. Я думаю що реально, питання тільки де) Я шукаю в інтернеті, поки глухо. У нас англійська потрібніша, з англ мовою легше, а ось з французькою складніше. Але щось та мусить бути
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    good luck
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А хто він за фахом взагалі? Бо вміння говорити французською - то ще не означає вміння когось вчити, і не привід працювати з людьми.
    Та й говорити можна по-різному. Он в мене коліжанка є, яка вміє розмовляти тільки російською, а ще вважає себе відміннецею, так їй категорично не можна дозволяти розмовляти із тими, хто не зна мови, бо вона так безграмотно розмовля, що аж вуха в'януть: багато слів не розуміє значення і використовує недоречно, або не зна взагалі про існування деяких слів, так наприклад, на рампу каже рамка, замість стартовалі каже стартонулі, замість пльонка - кльонка, хомут на трубу "одєваєт" наче то людина, :facepalm: ну і багато іншого. Про наголоси, закінчення, орфографію - взагалі мовчу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Готуйте йому то в Тайланді. І в Україну в гості приїжджайте. А живіть собі в задоволення десь там. Тіко не подумайте - я абсолютно не проти африканців ві Львові чи в Кристинополі. Але, маючи можливість жити в нормальній і стабільній країні, хтіти в Україну????????? Не зовсім розумію...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    там річна жалоба по смерти короля гейби оголошена



    Tapatalk
     
  11. Oksana Affode

    Oksana Affode Member

    не гейби, а оголошена(((((... Свята новорічні відмінили, на державному рівні, Лой Кратонг також. Ну, цього не дуже притримуються люди, але феєрверків точно не буде
     
  12. Oksana Affode

    Oksana Affode Member

    Згідна, з вами повністю. Але мова в нього грамотна, він тут навчав своїх друзів, і йому вдавалось. Бачите, так як підхід у всіх країн до таких питань різний, я чомусь подумала що й у нас можна спробувати. В багатьох країнах в мовних школах зовсім не цікавить яка в тебе освіта, ти можеш просто працювати як носій мови. Кижки та методички дають, старші вчителі перевіряють перший час і якщо все ок - все, ніяких питань більше немає. Мова не йде про викладання для малечі, а для підлітків старших класів, студентів або ж дорослих людей на курсах
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Відсутність тимчасово масових гулянь хіба привід країну міняти? Ну не буде рік феєрверків і грець з ними. В мене коли дитина була маленька і я не знала куди її сховати від того бахкання, так я б їх і 10 років не бачила б.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Державний заклад, або навіть приватні з акредитацією не мають права брати викладати людину без диплома, тому ризикувати тільки заради носія вони не мають сенсу. Це хіба що якась шаражкіна контора, але французська... :dntknw:
    Як на мене, влаштуватися кудись офіційно при вказаних умовах шансів майже нема. Єдина можливість, це найнятися приватним індивідуальним репетитором надому. Але в цьому випадку ніхто вам не дасть ні прогнозів, ні гарантій
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    А хібань та жалоба накладає табу на готування бовщику і вареників?
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Мадам просто впевнена що Україна без вчителя французької мови просто загнется,і на льотниську їх буде зустрічати почесна варта і пеця парашенко
     
  17. hrim

    hrim Well-Known Member

  18. Oksana Affode

    Oksana Affode Member

    Цікаво, і чим я себе видала?.. Напевно тим, що стараюсь щось знайти а не опускаю руки, бо багато відповідей - ні?.. Я, як мені здається, тут чемно себе вела і людей не ображала. І чим я провинилась перед вами, щоб ви ображали мене?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Oksana Affode

    Oksana Affode Member

    Дякую велике, обов*язково спитаю!
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не ображайтеся на пана prius-а, він просто вимогливий і до себе, і до інших, але добрий (хоч і не зізнається :) )
     
а де твій аватар? :)