Різдвяна гілка.

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем Оля, 5 гру 2007.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    З Різдвом Христовим!
    Здоров"я, щастя, достатку!

    7 січня - Різдво Христове: історія та традиції

    [​IMG][​IMG]
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Petro Shtupun

    Petro Shtupun New Member

    Всіх зі святами!
    Хтось знає куди сі пропали колядники? До моєї тітки взагалі ніхто не завітав, до мене аж 1. Тому ласкаво прошу, якщо колядуватимете на Кавалерідзе , то завітайте і на Кавалерідзе 8, кв. 104, там домофон.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сьогодні нарешті виходжу на роботу.
    Спакувала самогонку, холодець, м'ясне, 5 салатів, голубці, пляцки...
    Думаю, брати шоколадку чи ні?

    (с)
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вітаймося правильно

    Він ся рождає чи народився?

     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Українські щедрівки для дітей і дорослих: тексти найкращих пісень


    View: https://youtu.be/JGDhbfIKNPQ
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    18 січня – Навечір’я Богоявлення
    [​IMG][​IMG]
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    4 год ·
    Відгадайте з трьох разів, яка роль мені дісталась у вертепі
    4 КАНАЛ
    ?? Ясне діло, що не янгола. Прошу подивитися ці 7 шедевраьльних хвилин вертепу, який задумувався суто як вітальне промо каналу, а вийшла смачна короткометражка з прекрасною музикою
    Піккардійська терція
    та
    Joryj Kloc
    . Задіяні всі обличчя 4 каналу й одне чорненьке-волохате
    Вертеп 4 каналу

    View: https://youtu.be/6sRCApJ0IuQ
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фас! ;
    [​IMG][​IMG]

    Ірина Коваленко
    23 год ·
    РОЗСТРІЛЯНИЙ ВЕРТЕП
    Цими днями, 70 років тому енкаведисти розстріляли у с. Дорогів, Галицького р-ну, ( Станіславщина ) вертеп.
    18 підлітків 15-17 - pоків від роду зорганізували вертеп „Вифлеємська ніч” і зібралися в хаті на передостанню репетицію. Були там тріє царів, що несли Новонародженому Богу свої дари; і Ірод-цар, що з наміром лихим хотів убити Дитя Боже - це його поганці 10 тисяч і 4 невинних діточок убили, Христа не знайшли; жид там був, а як же без нього (нехай не ображаються мої друзі ізраїльтяни за це слово, бо так тоді казали на євреїв у народі); і Сура була; Чорт та Смерть, яку так бояться багатії та можновладці, бо не заберуть зі собою всіх своїх статків; і Ангел звичайно.
    На словах Ірода прогримів перший постріл, на другому впав долів Ангел. Решту дітей бідних кулі наздоганяли, від яких вони щодуху додому втікали та "украшали" сніг білий кривавими ранами.
    Розстрілювали їх большевицька голота Єфимов і Грибков
    Третього дня по тому двох хлопців поховали: Микола Якубишин 17 pоків він мав і 15-річного Пасєка Омеляна. Похоронні процесії йшли з різних вулиць і на цвинтарі з'єднались...
    5 січня 1947-го їх відкопали - большевицькі кати експертизу робили. А тих енкаведистів зі села забрали. Буцім судили їх - так потім казали.
    Хлопці обурені з цього та навколишніх сіл в УПА записались і мстили червоному дияволу. Та сили нерівними були... За селом під лісом 17 хлопців-героїв тоді поховали - там хрест стоїть. А на початку села Андрію Марійчину, сотнику УПА на псевдо „Тютюнник” пам'ятник поставили. Біля школи ще один - Івану Кошубі - охоронцю Степана Бандери Пам'ятним Знаком шану і честь воздали.
    На світлині хлопці „Розстріляного Вертепу”
    (с)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    6 січня - Святий вечір (Навечір'я Різдва Христового)
    [​IMG]

    За давньою традицією, належне різдвяне святкування починається ще ввечері напередодні Різдва з духовних і матеріальних приготувань. Вечір цей зветься Святим чи Свят-Вечором, або ж Навечір'ям Різдва Христового, що припадає на 6 січня.

    Це один з найбільш шанованих днів для всіх християн - і східного, і західного обрядів - та одне з найважливіших родинних свят, магічний день, коли кожна сім'я створює в оселі атмосферу затишку, достатку та злагоди.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    Хай на Святвечір всі будуть радісні, здорові та не одинокі!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)