Ринопластика

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем monbel, 15 гру 2015.

1. monbel

monbel New Member

р е к л а м а
    Зібралась зробити собі носика, дуже давно мріяла... Але щось не можу вирішити до якого лікаря поїхати на консультацію. Може хто вже робив? Буду вдячна за відгуки, бажано з особистого досвіду.

• Зе бест! Зе бест! x 1
  2. manur

manur Well-Known Member

До Саші Усика я б казав. Он, на днях всі бачили, як він Родрігесу носика зробив.

• Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Veselka alj

Veselka alj Well-Known Member

А де ваш? Що з ним?

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. YuliyaBuraya

YuliyaBuraya миється в бані

Рекомендую Вам зайти на ВоркМастер і там знайти спеціаліста. Я ринопластику не робила, проте робила у професіонала с ВоркМастеру біоревіталізацію. Скажу Вам одне, що там всі спеціалісти профессіонали своєї справи,кваліфіковані, з досвідом та тільки позитивними відгуками

Останнє редагування модератором: 27 січ 2016
  5. Veselka alj

А я б довірилася тільки професіоналам, та клініці яка перевірина, якій довіряю)

6. Mylnyk

Mylnyk Well-Known Member

тільки до отоларинголога , до інших би не ризикнув - а як дихати потім ?

7. AlinaRoy

AlinaRoy Member

Я також думала про пластику, але дуже боюся лікарень, уколів і всього, що пов'язано з цією темою. Як зробите - розкажіть про свої відчуття та реабілітацію.

8. Veselka alj

О я теж хотіла б,але боюсь.Розкажіть,можливо хтось робив

9. mafffri

mafffri New Member

мені також цікаво,хто робив, і як потім це відобразилось на самопочутті і фізично і морально?

10. MiraLove

MiraLove Member

Мені робили септопластику, це такий вид ринопластики, за медичними показаннями (викривлення носової перегородки) в Gold Laser, якщо цікаво, пишіть у приватні повідомлення, постараюся відповісти на усі питання і розповім про нюанси.

11. YULIAnick

YULIAnick New Member

Дівчата, ринопластика, я б сказала, крайній метод. Якщо Вас хвилює виключно естетична сторона - плюньте, прийміть себе такими. Хіба якщо там медичні покази...тоді дуже зважайте на репутацію лікаря. сама не зверталася, але сестра робила (хоч я її відмовляла) робила в Медхаузі, що на Грушевського. Вона задоволена, а я свою "горбинку" не проміняю - це моя "ізюминка"))))

12. wedAnna

wedAnna Member

я тоже считаю, что это больше психологическая проблема
    Сейчас не устраивает нос, а завтра губы, а послезавтра - грудь и так до бесконечности.

13. Mylnyk

Mylnyk Well-Known Member

дівчатка ! краще робіть Груди ! а носик то другорядне

14. Makarenko Anna

Makarenko Anna Well-Known Member

Я за справжню красу,за природню. Якщо вже зовсмі жахливо, то можна переробити. Але тоді людина втрачає свою індивідуальність.

15. MarinaSH

MarinaSH New Member

якщо трошки то все можна, а якщо взагалі перевтілюватися то одназночно проблема є.

а де твій аватар? :)