Ріел і затримка здачі 4-ї черги Великої Британії довжиною в півтора року

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем bugsboym, 21 тра 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    стосовно топіку нажаль топікстартер умовчує всю інформацію. Своє негативне фе виказав, але не розповідає що далі. Чого ніхто не пише про вчорашню зустріч з керівництвом? На форумах всі такі сміливі, а як до српави, то всі мовчать і киають головою. Схоже на те, що хтось замовив очорнити ріел, та і то не вийшло
     
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Хомчин писав наче, що він не платить і не збирається. Але як то має бути за законом, не знаю
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Якщо ви були на зустрічі 4-ї черги, то розкажіть до чого дішли, як будуть проходити роботи по доробках.
     
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ага, не платить, то не зрозуміло взагалі, зараз чия то квартира, його чи не його? Неначе його, але не приймає...дивно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Тавін взагалі пропав десь, на заробітки певно подався, не до квартири. Або експерименти зі своєю пліснявою ставить)
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    підписано лист про компенсацію на лимончик, непогано так. Ви ж бачите, що усі невдоволені зникли, бо однозначно залишились у виграші. Я взагалі не знаю у місті забудовників, які б такі величезні компенсації надавали за затримку здачі через об'єктивні причини
     
  7. Непропав. Просто з ботами Ріелу немає про що говорити. Фантазіі у них ноль. IQ просто зашкалює у мінусі. Я просто спокійно збираю документи по недоробкам і закінчую будинок на березі річки.
    " Куда спєшіть такой жара?"
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Лимон це добре, досить приємна новина про компенсацію. А на що підуть кошти, хто їми розпоряджатиметься?
     
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    IQ, то досить цікаво, самі себе давно перевіряли? Гадаю, що так, раджу протестити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви реально вірите в свою перемогу? По вашій терасі є прогрес? Квартиру вже прийняли? Ви дійсно пропали, нічого не пишите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дайте будь-ласка посилання на ресурс, я і сам себе перевірю, коли буде час.
     
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Надіє в нього є, ото поки має власні думки на цей рахунок - цим і живе, хоча б щось радує! Я б вже давно ремонт зробила та й жила не тужила!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Щось багато його обговорюємо, але я також не розумію, чому самому не зробити ремонт в квартирі і не жити в ній.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    У нього зовсім інша позиція в цій справі, і я його розумію, проте я така, щоб сама закатала рукава, вклала кошти і вже жила приспівуючи. Його позицію всі знають, і вона має право на життя.
     
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так він сам собі гірше робить, уявіть в якому стані буде квартира, після такого часу простою без ремонту... згниє там все. Собі ж дорожче буде йому, та ще і сусідам халепа
     
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    то такі принципи у нього, аби стояти на своєму
     
  17. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    який вам ресурс? Ви ніколи тест на IQ не проходили?
     
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    кошти підуть на будинок, інвестори самі вирішать на що саме.
     
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    будинок вже самі собі будуєте? Чи кого найняли і відриваєтесь на них?
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Думаєте згниє? Просто занедбаною стане, а якщо і далі приймати не буде, то все, труба! Навіщо вкладати не маленькі гроші, щоб потім відмахуватись? Краще мати здоровий глузд та продати її нормальній людині!
     
а де твій аватар? :)