Ріел і затримка здачі 4-ї черги Великої Британії довжиною в півтора року

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем bugsboym, 21 тра 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Не перекручуйте факти, усі у вас у будинку "мушкетери", один ви "дартаньян"! Хто вам заважав чи заважає підписати акт і зазначити в ньому недоробки? Те, що ви не хочете робити ремонт і вас щось не влаштовує у квартирі, то суто ваші таргани в голові. Будинок зданий, заселений, всі отримали документи, а ви ще 10 років напевно будете жалітись, бо інакше сумно вам живеться
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    100% погоджуюсь, але Михайло шукає щоб хтось його пожалів
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Щось я дуже сумніваюсь, що Михайло, хоча б стіни змазував чимось. Дивна позиція - не приймати свою, оплачену квартиру, ну це його вибір, його погляди на своє помешкання і його відношення до нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Вже варто закрити тему квартир з 1-ї черги. Можливо, Михайло і правий, це ми б, мабудь, самі все давно зробили і жили спокійно, а йому не горить, він має свої наміри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не сходжий він на жертву, просто така позиція. Я його розумію, бо в мене також є такий дотошний друг, його ніяк не схилиш на іншу сторону від його думки. Є його думка, а всі інші - не вірні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ніхто нікого і нічого не змусить зробити, ми вже обмусолюєму тему однієї квартири дуже багато часу. І де віз? Нині там...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А якщо ти не підписуєш акт прийому квартири, тобто вона тобі не належить? Чи платиш ти за комунальні послуги? За прибудинкову територію?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чого ж, Михайло, ще пів року назад казав, що подасть в суд... а де віз? Ви праві, і нині там..
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Мені подобається хід ваших думок, напевно, що так, ні до чого не зобов‘язує, квартиру не прийняв - комуналку не платиш... геніально.
     
  10. RocketPocket

    RocketPocket Member

    Шановні, тема називається "Ріел і затримка здачі 4-ї черги Великої Британії довжиною в півтора року". Що ви за балаган тут розвели? Конкретно стосовно топіку пояснення будуть?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ця тема мусолиться на всіх гілках ЖК Велика Британія, обирайте будь-яку, читайте, та обов‘язково знайдете відповіді на всі питання!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    На які пояснення стосовно топіку ви очікуєте? Пояснюють представники РІЕЛ на зустрічах з інвесторами. Ми тут просто ведемо бесіду.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Люди тут різні і інформація в них може бути різна, з різних джерел, тож не виключено, що хтось має корисну інфу, гарну пораду і тд. Але краще поперечитувати гілку, як я вже казав раніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Про корисну пораду ви праві, але щось ніхто порад тут не дає. Лише обговорюють політичні питання на разі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Тут ще необхідно підвести: зустріч відбулася, абсолютно все на ній обговорили, ця гілка форуму мертва.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелососе, давай в сусідні гілки дуй, а тут без тебе розберуться. Мертвий то скорше ріел
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Гога, Жора, Гриша.... де хочу, там і ходжу, обери собі ім‘я, бо будеш Гогеном! Ця гілка форуму абсолютно немає сенсу, адже неактивна, поставлене питання підняли і вирішили на іншій гілці форуму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Що у вас тут за дебати? Яка різниця хто, що та де пише? Це немає жодного значення! Гілка дійсно зайва, на ЖК Велика Британія забагато гілок порозводили, що тут скажеш...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Немає ніяких дебатів, діалогів, монологів і тд. Затримали, витримали, здали, все в порядку. Зараз вирішують свої доробки/переробки, приймають квартири та й стартують з ремонтами, а ми наступні!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Не зовсім то і наступні, перед нами ще 5 черга, хоча прискоривши будівництво, може ще й разом ключі отримаємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)