Ріел і затримка здачі 4-ї черги Великої Британії довжиною в півтора року

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем bugsboym, 21 тра 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    москалихо ну досить вже палитись

    чи ти Всеволод-обрізаний? ))
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Що ти куриш, дибільчику? Ти оце закінчуй, тепер розумію, що ти 100% на чомусь сидиш, бо пишеш всяку відверту нелогічну фігню. Краще звернись до спеціалістів.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Що ти куриш, дибільчику? Ти оце закінчуй, тепер розумію, що ти 100% на чомусь сидиш, бо пишеш всяку відверту нелогічну фігню. Краще звернись до спеціалістів.
     
  4. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Яка високоінтелектуальна бесіда. До чого тут питання про обрізання? Можливо то ваші чоловічі підколи, але все ж таки, просвятіть.
     
  5. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Скоріш за все, він просто щось дивовижне курить, ви вірно підмітили, а побалакати немає з ким, тож відверто фігню і пише тут. Прошу звернути увагу на невлучність підібраних слів в його мові.
     
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    Лушпні, ви краще поясніть що то за слово таке "образована". От тому я і перепитав. Розумію що москалям того не зрозуміти і то як в анекдоті "а хрєн ви мєня словітє"
     
  7. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Вітаю всіх майбутніх мешканців. Сьогодні прочитала, що будинок зданий в експлуатацію. Ура, зовсім скоро ви вже почнете ремонтні роботи - чудова новина.

    Цю гілку форуму вже можна закривати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    Та можна хіба перейменувати на 5-ту чергу; Ти диви яка борза, закривати їй тему. Пельку би краще свою закрила. Мені на завтра зроби англійський сніданок і лате з круасаном. Котлетосів лілька насмажить )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  10. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Морду тобі гімном не намазати? Ну бісиш мене вже не можу. Лукап, ідіть на три букви, за будь-якою адресою, залиште вже всіх в спокої. Не розумію, як ви взагалі на цьому світі живете.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. lookup

    lookup Well-Known Member

    Кого це всіх, дурненька? Тут ж нікого більше то й нема, чи ти про свої додатові акаунти ріелососів?
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Мнагаточье). В житті так буваєєєє..
     
  13. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Мене оце "дибільчику" досі тішить. Всеволоде, напишіть ще щось в тому дусі, мерзотничку, покидьчику, негідничку (чи негодяйчику, як у вас в Києві прийнято). Маєте талант ласкавої форми негарних слів)
     
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    А ще від цих слів смердить оселедцем ... тобто оселедчиком ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Як справи у майбутніх мешканців 4-ї черги? Вже стартували з проектами? З ремонтами? Цікаво подивитись, які варіанти дизайну будуть на виході.
     
а де твій аватар? :)