Рибалка

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Bodya, 21 лип 2009.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А по сотке пили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ага, под уху. организаторы позаботились)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А уху из чего, раз всю рыбу выпустили? Из кильки в томате?:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    завезенные заблаговременно - карп - сом, а то на такой казан мы там всей свадьбой хрен наловили бы )
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Итак очередное, поскольку писалось для Николаевского рыбацкого форума от того и стиль такой:
     

    Вкладення:

    • P9147421.jpg
      P9147421.jpg
      Розмір файлу:
      110,2 КБ
      Переглядів:
      4
    • P9157466.jpg
      P9157466.jpg
      Розмір файлу:
      103,7 КБ
      Переглядів:
      2
    • P9147435.jpg
      P9147435.jpg
      Розмір файлу:
      96,3 КБ
      Переглядів:
      2
    • P9147422.jpg
      P9147422.jpg
      Розмір файлу:
      101,2 КБ
      Переглядів:
      3
    • Подобається Подобається x 3
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    [​IMG]

    НАД УСІМА КАРПАТАМИ БЕЗХМАРНЕ НЕБО

    Я вже давно переконуюся, що нахлистом можуть займатися далеко не всі. Як правило, мушку і людину зближує творча натура останньої. Дизайнери, поліглоти, екстремали, айтішніки – усі вони шукають в житті чогось нового і знаходять цю новизну саме в нахлисті. Утекти подалі від міста, комфортних умов, тепла та Інтернету. Бажано на кілька днів. Таке вчудити, принаймні мені, вдається дуже рідко. Зараз нагода випала, а співпала вона з ідеальною погодою та гістьми з Києва…

    Моя маленька триденна феєрія почалася в п’ятницю, коли о 14:00 я вже втікав з роботи. Правда, як виявилося, виїхати в гори в такий час – справжня проблема. Чомусь я не подумав про те, що львівські вузи намагаються нашпигувати знаннями гранітні голови не лише місцевих, але й студентів з віддалених районів області. З горем навпіл я таки впхався в маршрутку разом з двома рюкзаками, в яких був теплий одяг на ніч, снасті, відеокамера, станок і матеріали. Усю дорогу простояв з навушниками у вухах. Володимир Висоцький співав про гори, а я рахував кілометри до них. На півдорозі вийшов, бо автобус їхав у інший бік. Зате швидко стрибаю в іншу маршрутку, яка вже тримає курс на прекрасні жовтогарячі гори. Одразу ж за мною зі Львова виїхав Діма, з яким ми домовилися зустрітися в будинку пані Марії, яка, як завжди, приготує теплу постіль та смачну вечерю. Зіскочивши з автобуса, я просто погнав перевдягатися: часу до темноти залишалося обмаль. Напакувавши маленьку сумочку всім необхідним, виходжу до ріки. Вода чистенька, що не може не тішити. Зважаючи на успіхи в попередніх рибалках, облаштовую на вудці третього класу французький повідок, ставлю дві традиційні німфи («шоколадку» та імітацію бокоплава). Просто біля будинку роблю перші проводки. Упс…
     
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    З 1 липня в Україні діє новий порядок оренди водойм.

    Згідно Водного кодексу ст. 51: «Орендарі водного об’єкта зобов’язані передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування».

    Якщо таке місце не передбачено, то орендар ставка чи озера не має права забороняти людям купатися у водоймі, рибалити, плавати на човнах, здійснювати забір води (наприклад, на полив) тощо.

    У разі невиконання цих умов договору оренду можна скасувати.

    Хто прихватив готовий ставок тепер потрохи починає "включати задню передачу", а хтось "стоїть на ручнику" і чекає "погоди". Нафіга комусь оренда ставка, якщо всі мають право ловити безплатно. З іншої сторони навіщо було забирати в людей те, чим вони не один десяток років користувались. Викопай собі став на орендованій тобою землі, попередньо змінивши цільове призначення та оформивши всі необхідні документи і працюй та заробляй на здоров"я.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. morze

    morze Well-Known Member

    Навкруги Львова - лише заповідники і заказники! Спробуй посперечайся!
     
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Нічого страшного, Водний кодекс в руки і вперед ! Шугати їх всіх треба. Попробуйте, а потім поділитесь своми враженнями. :)
     
  10. glebrubikon

    glebrubikon New Member

    • Подобається Подобається x 1
  11. iso

    iso Well-Known Member

    якщо ще зможете:sad:
     
  12. morze

    morze Well-Known Member

    Вже на Західному Бузі -рейдерство! і залишається, лишень, солі насипати!
     
  13. morze

    morze Well-Known Member

    Завтра -на Добротвір! Карась сам скаче в садок!
     
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    сегодня на Днепре оторвались по окуню, на двоих около 6 кг поймали, самый большой 950 грм не мало по полкило ... слайды:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. restavratsia

    restavratsia Active Member

    хочеться пошустрити

    ми- не Канада, та до цього хоббі потрібне тільки терпіння, а решту...;)
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    А решту можна доробитися:)
     
  17. morze

    morze Well-Known Member

    Віртуальна рибалка в неті?
    Ну це вже невігластво!
     
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ноныча снова посетили Днепр, утренний лед как бы намекает что время открытой воды подходит к концу ...

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Жаба душит...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    скоко мы за окунями гонялись таких как эти две рыбалки - еще не было, но есть пичалька вся хищная рыба в Днепре - червивая, чивряки прямо в мясе, чтоб пожарить и т.д. приходится какждого препарировать до прозрачного состояния, в прынципе чеврь для человека не опасный, но все равно наф. надо, завелась эта напасть, сначала в лиманском бычке а теперь весь хищник: судак/щука/окунь, уже и в Бугской рыбе - проскакивает, экология сцуко ..... но все равно ловить зашибенно, окушок на лайте дает таких веселых люлев шо ууух ... )
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)