Рибалка

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Bodya, 21 лип 2009.

  1. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    На жаль, у Львові не маю компанії і... не маю човна, відповдно не знаю місць куди б можна поїхати на рибалку. Тому доводиться ловити на Батьківщині - на Хмельниччині. Раніше полюбляв ловити коропців, карасів на вудочки, зараз - тіко спінінг, тіко окунь і щука. І що собі думаєте, першою моєї наживкою був воблєр. Настільки сподобалося, що зараз не можу ловити на силікон, вертушки, кобєлялки :), перепрошую колєбалки! Тільки воблєр. Специфіка водоймища полягає в тому, що його глибина в багатьох місцях від 0,4 до 1,8-2 метра глубини. Тому купую тіко плавающі воблєри малозанурювані. Наразі користувався тіко воблєрами Джексонівськими під натуральну рибку... Окунь, Карась, Плотва... розміром від 5 до 7-8 см. Скажу чесно - Клює! Минулими вихідними, ловив ще з двома чуваками, які приїхали невідь звідки. Один з них ловив на вертушку, інший на силікон. Так от покльовки були мене порівняно з ними 3 до 1.
    А ще... а ще я нині йду купувати Рапалівський Ратлін. Дорогий холєра, але може файно буде клювати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    вон тот что я приводил последним по таким глубинам - мега жжесть (по отзывам в том числе и знакомым) сам еще не тестил, правда по цене он наверно Рапалу переплюнет ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    даю наводку - Львов. " Золотой карась " т.8 0322 60 18 60, ул.Ивана Франка 47. там точно должен быть ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Оба, а там я ще не був! Величезне дякую! З якого матеріалу воблєр і на яку глибину ниряє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    звать его Мегабасс Флет Слеп (плавающий) рабочая глубина до 1,5 м. т.е. это он на столько заглубляется, в принципе с малой скоростью проводки его можно вести по любой глубине, по заверениям очевидцев интересно работает при всплытии - трясется и дребезжит, опять же "очевидцы" утверждают что этот воблер + Мегабас Зонк и тот что я показывал раньше - Зип Бейтс приобрести. - остальные можно выбросить или подарить кому то ... пока могу только прокомментировать Зип Бейт - действительно работает (но пока опыт только одной рыбалки) если на этой недели звезды станут под нужным углом - выберусь на Днепр доложу дополнительно ) по-поводу материала ничего не скажу, видимо натуральная воблерятина, если будете брать - одно свойство Мегабасс - они боятся солнца, ни в коем разе нельзя оставлять на открытом солнце может повести материал, но щука его не прокусит ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Дякую! Корисна інформація! Будемо пробувати! Ну те, що він до 1,5 метра заглубляється це добре. А яке його мінімальне заглиблення, щоб він нормально грав?
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Dimokl!
    І це Ви жалієтесь, що нема де ловити...!
    Та я за триста кілометрів їжджу на Дністер в районі К-Подільського. :)
    Моя би воля, я б там жив би... Який ТАМ Дністер! Чудо України! Краса, шир, простір.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    У кожного розуміння про близько і далеко різне. Якщо я виріс за 400 метрів від озера, а в селі є ще 6 хороших, то для мене понад 20 км далеко! :)) Зате коли приїжджаю додому... ооооо їсти не дайте, відпустьть на рибу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    думаю в магазине Вам подробней расскажут, как на меня плавающий воблер (по опыту джексоновского карася, изури 3д кранка) могут работать и на поверхности, просто не тянуть его на расчетную глубину а коротким твичем или потяжкой заставлять играть на верху, впрочем полевых испытаний Мегабаса у меня еще не было, кста просьба если посетите "Золотой Карась" пеоинтересуйтесь наличием Мегабас Зонк-77 Ред Хед с голограммой - очень интересно, бо у нас этот девайс крайне редок и архи популярен. Кстати просьба ко Всем у кого на примете есть этот воблер или возможность его достать хелпните плз!
     
    Останнє редагування: 2 вер 2009
    • Подобається Подобається x 2
  10. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Та той мегабас 20 дол коштує-а чим принципова різниця від рапали?
     
  11. iso

    iso Well-Known Member

    А як щодо мертвої рибки на снасточі Дражковича?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Питання, звичайно, цікаве, та спочатку ще треба десь мертву рибку злапати :))), а в нас такі чомусь :haha: не плавають. Тобто треба готуватися до рибалки. А так я позаминулих вихідних покопав бульбу(у нас бараболі) і поносив до 18 00, взяв патика з воблєрами і в човен на дві години... От тільки увечері в нас не дуже клює. Щука кормиться в 10-11 годині, ранку... Тоді клює просто шикарно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    у нас он стоит не 20 а 40 доляриев, насчет принципиальной разницы не готов сказать, но у "авторитетов" есть и Рапала и МБ все одноголосно отдают предпочтение МБ ...

    может и айс но для своих условий, тем более рыбалка на воблеры - это аристократия)
     
  14. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    А мені подобається така аристократія! Результати ви бачили у темі Звичний день! :)

    Цікаво б спробувати зробити свою деревяшку - воблєринку! Тре начитатися про то статей і витесати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    скинте линк на звичний день - на тот допис - я не видел, так я тожа за аристократию ....
    деревяшку - надо только бальзу, если чесно я такой у нас не встречал, хотя можно попробывать и из чегото другого, в принципе идея интересная, кста во Львове уже нету Мегабасс РедХед, было ждве штуки теперь они едут в Николаев, и одна ко мне :preved:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    • Подобається Подобається x 1
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    на какой окуней ловили? мне предлагали для этого Салмо Хорнет красный, а у Вас что ???
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. iso

    iso Well-Known Member

    По мирній рибі – це також моє. Правда поплавчанку стосую лише для стоячої води. Ну і сбіруліно-на жаль на Дністрі буваю дуже рідко, а в притоках на Станіславщині кленів до кінця літа майже не лишається. Місцеві рибачки стараються, з тих, що «На електровудку вапше суперськи бере майже 100%»:ireful1:
    Тоді даю наводку на кльове місце - Львів, В.Великого, «Океан». Супер…:good:
    Посвятіть пару годин наловити окунців або плотвичок(лише не швайок-вони після розморозки розлізаються) в пакетики по 10 шт. і в морозилку.
    Ну, якщо ми в аристократи, тоді аргументів більше не маю:)
    Rapalla саме так і починалася…;)
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    :)

    и МБ тожа
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Заздріть, люди! Завтра о третій на риболовлю! Крапка.
    Підтримуючи тему воблерів.
    Користуюсь звичайними 20-ти гривневими. Хто виготовляє не в курсі. Зроблено під Рапалу. Єфект - чудовий! На розмінуванні кожного ранку виймав по щучці. 15-20 хв пожбурляв в воду і є. Зараз маю два Ребеля і тіж самі буцімРапали. Вистачає!
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)