Рибалка

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Bodya, 21 лип 2009.

  1. Bodya

    Bodya Member

    Всім привіт! Хтось мені може пояснити як ловити на спутнік? Буквально пару днів тому чоловяга виятнув карпа десь коло 2 кг на спутнік... а я нічого))
     
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ех понеслась!
    1. мягкий спутник - пружина на шнуре, вверху узел с 2-4 поводками ок 7 см с крючками, внизу пружины еще один крючок, на пружину крепится хлеб, каша и т.д. крючки загоняются в кашу
    2. твердый спутник. удавка, скользящее грузило, брусок макухи зажимается удавкой, крючки вставляются в пропилы.
    3. пенопласт все тоже самое только на крючки цепляются пенопластовые шарики и поаодки свободно болтаются.

    П.С вообще вариантов миллион, но вот самые классические

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    "Спутнік" не панацея. В магазинах і на базарі зараз безліч китайського рибзнаряддя для донної ловлі коропа. Всякі пружини, коробочки, кормушки, макушатники, "Мао-Дзедуни"...
    Погугліть.
    Сам я полюбляю коропа ловити на поплавочну вудку і фідер... Десь "вішав" карпа 2,100 зловленого на лєску 0,18 з поводком 0,15 і гачком 10. І нічого, повозився з ним і взяв... :)
     
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    и все таки на карпа он предпочтительнее и фидера а уж тем более поплавка, что вообще от условий зависит, китаёзы тожа не плохо, только там надо сразу перевязывать крючки и узлы суперклеем обрабатывать ....
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    100%
    Их на червонец жменю насыпят.
    Крючки долой - слабые, ниткт (шнуры) долой - жесткие, карабины и вертушки предпочтительнее тоже долой - при серъёзном сазане может сплоховать. Остается сама основа (пружина, кольцо, кормушка...) и наочная схема монтажа :)!
    Как желтый брат сделал - так и монтируй... НМД (ИМХО)
    Раскладка рыбы в "Сельпо" еще предпочтительнее... Это если цель наловить рыбопродуктов. Я люблю чтобы рыба ловилась. На крючок не знаеш кто клюнет, плотвичка, карась или карп... Мое мнение, мой выбор...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    в Канаді за такого спутника забрали би все що маєш-хату машину і ще може би пару місяців впаялио_О
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да-да 4 гр один)
    прикол! а почему? ограничение по крючкам???
    - астой ацкий! хотя согласен спутник из-за пониженной спортивности - недолюбливаю вам ....
    дык так и спутник не панацея, и тарань и карась и даже бычек на пенопласт умудряется .... кстати на фидерное удилище китайца прицепить и нормалек)))
     
  8. Bodya

    Bodya Member

    а для чого возититися??? Якщо можна можна нормально витянути))
     
  9. Bodya

    Bodya Member

    добре, що ми не в Канаді:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    а в чем тогда смысл??? в вываживании самый кайф, потому то и удилища тонкие и лески, а просто вытянуть - на рынке еще проще ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Сіткою рибалити не пробували? А тротиловою шашкою? На гранату Ф-1 теж добре клює!
    - Вчора був з друзями на рибалці! Так добре клювало! Шкода динаміту мало взяли! (тіпу анігдота) :)))
     
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    надеюсь шутка
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    може бути тільки один гачок або якщо це фабрична рибка то скільки причеплено.Вудка тільки одна на чоловіка.В альберті ще заборонені гачки з задирами.Якщо не ловиш а вудка лежить збоку то мусить бути спакована(зложена).В багатьох водоймах не можна вживати живця чи хробака а тільки штучні приманки.Взагалі вони тут пропагують рибалку зловив і випустив а за браконєрство дуже сурово-тому і риби багато і звірини.Тут це розвага а не спосіб затаритись рибою.До речі карпа за рибу не вважають-можна ловити скільки влізе і коли хочеш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    На електровудку вапше суперськи бере майже 100% шось наловите, от тліьки чи позбираєте все це вже інша справа!!!
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    coolzak! Не знаю як у Вас в Канаді, а у нас це не розвага :)
    Це відпочинок, зміна діяльності, хобі ... Що хочете, тільки не відпочинок! З рибалки приповзаєш до дому від втоми... :)
    Горілку і т.п. на рибалку взагалі не беремо. Хіба що, якщо їдемо на декілька днів. Наприклад з минулої середи до суботи на трьох нас, приїзжих, і одного мого місцевого товариша було вжито аж 0,5 львівської і 2 л Лідії десертної.

    Так і повинно бути. За раз коло мене вкинуто в воду може бути вудка і фідер, або дві вудки ... ВСЕ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Повністю згідний-я просто мав на увазі що кількість риби принесеної додому вторинна-рибалка це спосіб на життя чи що
     
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не ну связь есь все равно хочется домой трофейчик притарабанить ...
     
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    сегодня был на рыбалке, на Южном Буге в окрестностях Новой Одессы. Домой забрал одну щучку полкило с улыбкой, всего поднял 8 хвостов, но из-за малоразмерности отпустил подрастать. Главное достижение - обловил новый воблер ZIP BAITS Khamsin DR /70 мм /10г / заглубление (1,5-2,0)м [​IMG] только окрас натуральный, на него было больше всего поклевок при общей вялости (штиль, жара) еще работал ядовито зеленый силикон , в общем день прошел не плохо, под вечер был солидный сход на силикон, увы ....
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    .... Люди а у нас из японии есть кто нить? Ворон, вы и правда из Осаки? и вообще ветка сохнет, че никто никуда не ездил? я себе прикупил воблер - заблатнючий ) [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    - Куме! А знаєте які в мене вудки? По тищі баксів за патик! А лєска? по п"ятдесят рублів за метер, А гачки? Чиста Жопанія! По двайціть дулярів. А човен? Шведи гумно не роблять. А мотор Міцубісьовськи? А Ви знаєте якого я карпа навесні вхопив? Штири метри трийціть сім сантиметрів! Не вірете? Йдіть до краєзнавчого музею. Там тотой короп стоїт. І підпис:- тоді-то й тоді-то, той-то і тойто злапав...
    - Та я Вам віру, куме! А Ви знаєте яка в мене дубельтівка? ТОЗка дідова. Пішов я вліті зайця стрелити. Йду, в корчах щось рухнулось. Я з обох люф... Кущі розсовую, Мати Божа! Хлоп сів по...ти. А я го забив. Що робити? До криміналу ж не йти. Рию яму. Тільки ба? Дві старі з кошиками, по ягоди йдут. Що робити? Зара вздрят, кАпець! Беру дубельтівку, та й валю старих. Рию ямегу вже більшу. Тра й старих впхати. Тут шляк надніс загін пластунів. Валю й їх. Біжу до дому по лопату. То вже тре братську могилу рити. І тут, курча патика, над"їхав автобус з туристами з Польщі....
    Давайте куме, або зменшуйте коропа, або я всіх туристів перестріляю...!
    :)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)