Революція гідності, рік по тому. Що змінилось в нас?

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Un.Known, 30 лис 2014.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Mr. Blick, не свисти.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що він, якщо буде, то буде під сценарієм Москви. І Москва неодмінно цим скористається.
     
  3. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Більш зрозуміло виражай свої думки, чи якісь там ще процеси головного мозгу.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тому що тоді почнеться війна по всій Україні
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    По-моєму все чітко і ясно.
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Щось всі пишуть про якісь матеріально-загальні речі - ціни, громадянство, "насзлили"...А от для мене то був рік рефлексії і змін.
    ...29 листопада 2013 року. Чудовий осінній, доволі холодний день. Ми з друзями поїхали за місто на Євроланцюг, чудово провели час. Я така щаслива і натхненна повернулася додому. А зранку..Зранку я встала і дізналася про розгін Майдану. Відтоді в серці поселився страх і біль - я жила в режимі робота-дім-комп'ютер-новини. Я не могла спати, я заливалася сльозами при вигляді всіх тих побитих на Майдані, на Банковій, на Грушевського. Коли пішли перші смерті - в мені наче щось зламалося, просто заціпило - я перестала дивитися стріми, бо просто не могла фізично то все бачити (і досі не можу дивитися хроніки тих днів). Але ті місяці Майдану мене змінили - я зрозуміла, що наше життя в наших руках і зміни залежать тільки від нас. Хай це дрібниці, але я перестала боятися висловлювати свою думку, пройшла медогляд на роботу без традиційного підношення прибиральниці медкнижки і певної суми в грошах, хоч і тикали пальцями ("о, дурна, та вона не пройде - там тижнями треба в чергах стояти. Та то краще заплатити і мати спокій"). Я здійснила мрію і змінила роботу. Я стала сильнішою і загартованішою. Хоч як би не було важко економічно, але це моя країна, я хочу тут жити, створити сім"ю і ростити дітей.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Рухнул мир в котором я жил. Нет Украины, нет работы, нет надежды на лучшее. Дети зовут в Испанию, сын жены зовет в Россию, он там неплохо устроился, приятель зовет в Полтаву, а я хочу вернуться в украинский Донецк
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    У вас море варіантів, в більшості не так багато.
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Що робите для цього?
     
  10. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона


    Единственно что могу это рассказывать соседям как им хорошо жилось в Украине, пока не стучат
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Все пізнається у порівнянні.
     
  12. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

а де твій аватар? :)