Революція гідності, рік по тому. Що змінилось в нас?

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Un.Known, 30 лис 2014.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Отже, рівно рік тому і декілька годин, я лежала лікарняній палаті, надворі ще було темно, а я переглядала записи нічних стрімів і не вірила своїм очам. Але мусила повірити, бо стріми актуальні підтверджували, що те, що бачу - не записи з якихось країн з диктаторським режимом. Насилля і терор відбулись в моїй країні.

    Протягом перших місяців я виплакала стільки сліз, скільки не виплакала за життя, і це не перебільшення - я переконана, що не одна я. Бо потім були штурм Майдану, розстріл на Інститутській, Грушевського...Після цього я могла повірити кожній новині, котра звучала з Києва.

    На жаль, людина звикає до усього, і навіть до смертей. І коли кількість смертей у мирний час перевалила за припусну для людської психіки - я звикла і до них. І отверезіла. Я перестала вірити. Я почала фільтрувати новини і звертати увагу на різницю між словами і діями.

    В побутових видатках моїх знайомих з'явився пункт "Майдан". Тепер це "АТО". Піти за хлібом і покласти пакет горішків у корзину з написом "АТО" тепер звичайна справа.

    Люди, котрі ніколи не були якось політично заангажовані, організувались. Сусід Орест, любитель пива й тараньки і вщипнути за дупу сусідку, не перестав їх любити, але кожної п'ятниці їде власним бусом на Схід з черговою збіркою необхідного.

    Що змінилось в вас?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ми отримали кааліцію. Шалені темпи перетворень у нас...
     
  3. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Ті, хто на Майдані домагалися зменшення зарплат депутатам і таки домоглися, тепер, ставши депутатами, кричать, що зарплати депутатам треба збільшити.
    Ті, хто боролися за негайне скасування депутатської недоторканості, ставши депутатами кажуть, що поки не можна цього робити щоби не було політичних переслідувань.

    Актори нові - п"єса майже та сама.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не треба про коаліцію і акторів, тем для того є досить.

    Що в вас особисто змінилось?
     
  5. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Ціни зросли і зростають як на дріжджах, номінально зарплати зменшилися відсотків на 20, а купівельна спроможність в 2 і більше разів. Щоденно повідомляють про загибель наших солдатів і мирних жителів, щотижня у Львові ховають героїв. І найстрашніше те, що люди вже починають потихеньку звикати до тих страшних новин і миритися Спочатку хвилювалися і плакали коли почули про загибель одного, а тепер коли чують що за добу загинуло "всього лиш троє", до вважають що то непогано.
    А так, в загальному, в кращу сторону нічого не змінилося.
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Зросли ціни на комуналтні послуги
    Зросли ціни на продукти, одяг ліки та ін. Речі першої необхідності
    Зросли ціни на все
    Іноземні знайомі ставлять під сумнів свою поїздку в Україну
    Погіршилися умови видачі віз в Польшу
    Погіршилась кріміногенна ситуація у місті
    Впали продажі - зменьшилась зарплата
    Від економії газу (вимикали опалення) в деяких місцях пішов у квартирі грибок
    Живу в очікувані повної Ж..пи, запасаю консерви, крупи,цукор сіль і т.п. продукти довгого зберігання.
    перестав копити гроші бо не довіряю банкам, після проблем дельтою, ваб банком . Під матрасом теж не зберігаю бо квартирні крадіжки зросли значно.
    Втратив частину заощаджень бо мав гривневий депозит з часів по 8 грн.
    Розчарувався у шоколадному зайці після оголошення всіх отих перемирїв.
    Загасив у собі пориви йти на фронт, бо зрозумів що війна ведеться не для перемоги
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хто в очікуванні чого живе - те й отримає. Ніякої високої матерії.
     
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Спілкувався із колишньою з Донбаса , інтелегентка ВУЗ програміст, англійська на середньому рівні, стаж роботи в великій компанії, тато науковець , брат теж. Вона не хоче жити вУкраїні - 100% сеператистьскі натрої. Спілкувався з родичами з рф - позаздрив розміру зарплат, пенсій. Польща мені вже 5-7 років не дає сталого побиту хоча теоритично жодних перешкод нема ба навіть покращуючі фактори є, адвокат писав купу листів в купу польських установ - результату ніц. Запрошують родичі зРФ є там робота по моїй спеціальності - з/п казкова в три чотири рази більше ніж я можу заробити тут бо тут по моїй спеціальності роботи нема більш ніж 2000 грн, відсутність громадянства рф стримує , з патріотичних міркувань поки що не хочу просити громадянства рф.
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну і дарма. Давай, рішайся.
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Dzeko, там не так легко з громадянством
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Головне почати.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви так думаєте? В Криму легше отримати, ніж неотримати.
     
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    твої родичі тупі валянки. бо щоб тобі отримувати казкову зарплату по спеціальності громадянства рашки не потрібно. А про рашкованську зарплату і пенсії плебсу не завидуй,бо з тим повна жоп а.$200/міс і то і то
    По сабжу ніц не змінилось,тільки нерви собі з"їв ,бо напалму на даунбасолугандонію ще не налили і видать не нальють
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Пів-Львова таких Мильників. Давай хорошу зарплату - і побіг в Рашку з підскоком. Там став рузкоязичним, і став поживати, добра наживати.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене нічого не змінилося. Змінилося все те, що й у всіх.
    А те, що ми зараз переживаємо майже всі пережили, поляки в тому числі.

    Політика Порошенка - нормальна, хоч і не бездоганна. А після антибіотиків зразу легше ніколи не настає.
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Напрошується аналогія, коли совєцкій чєловєк з палаючима очима говорить про докторську ковбасу, як про еталон добробуту.

    Я не питаюсь про ціни, і про те, що У вас в гаманці. Я про людський фактор питаюсь, про те, що В вас. І бажано не про вміст кишківника - про те, що в голові, в серці.
     
    Останнє редагування: 30 лис 2014
    • Подобається Подобається x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Маленька, але ще є віра в наших рульових. Вони порядні зволочі, але де взяти кращих? Ми мусимо пережити цей період. Час лічить...

    І не дай Боже ще одного Майдану...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Часом в голові виникає думка, що нас черговий раз кинули. Дай Боже помилятися.

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    В мені нічого не змінилось. Я як був русофоб і шанувальник європейських цінностей - таким і залишаюсь.
    І все навколо ніби спеціально щоб мене втішити - справжня революція, війна з Росією, в Києві так комфортно жити стало, все навколо національне, антиросійське око пестить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чому?
     
а де твій аватар? :)